Zagor - İtalya

Başlatan hanac, 08 Aralık, 2009, 21:45:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bayram1944

Merhaba değerli dostlar. Foruma bu yılın ağustos ayında üye olduğum için, fırsat buldukça geçmiş paylaşımları ilgiyle okuyorum. Bu günkü okumalarım Zagor çizerleri tanıtımı ve en iyi ilk 5 Zagor çizeri oylamasıydı. Pekçok arkadaş bu konuda - nedenlerinide öne sürerek- birbirinden güzel paylaşımda bulunmuş. Beni Mutlu eden ise oylama sonucunun Gallieno ferri'nin açık ara önde çıkması. Yaşam mevsiminin sonbahar aylarına doğru yol aldığımız bu süreçte- 60 yaş ve üstü-  Zagor, tex,Ken parker,mr.no ve diğer fumettilerin yaşama tutunma nedenim olduğunu görüyorum. Değerli dostlar, belki abarttığımı düşünüyorsunuz ama inanınızki gerçek bu. Selam ve saygılarımla.

Nemo

Alıntı yapılan: bayram1944 - 08 Ekim, 2020, 16:22:44
Merhaba değerli dostlar. Foruma bu yılın ağustos ayında üye olduğum için, fırsat buldukça geçmiş paylaşımları ilgiyle okuyorum. Bu günkü okumalarım Zagor çizerleri tanıtımı ve en iyi ilk 5 Zagor çizeri oylamasıydı. Pekçok arkadaş bu konuda - nedenlerinide öne sürerek- birbirinden güzel paylaşımda bulunmuş. Beni Mutlu eden ise oylama sonucunun Gallieno ferri'nin açık ara önde çıkması. Yaşam mevsiminin sonbahar aylarına doğru yol aldığımız bu süreçte- 60 yaş ve üstü-  Zagor, tex,Ken parker,mr.no ve diğer fumettilerin yaşama tutunma nedenim olduğunu görüyorum. Değerli dostlar, belki abarttığımı düşünüyorsunuz ama inanınızki gerçek bu. Selam ve saygılarımla.

Abartiginizi dusunmuyorum (z). Bence cogumuz icin yasama sevinci cizgiromanlar. Gercek hayattan bir nebze uzaklasip, hayallere sigindigimiz limanimiz.
Özel Alfa Ajanı

garfield67

Alıntı yapılan: caretta - 08 Ekim, 2020, 14:47:43
60 yaşını geçmiş başka bir Zagor tutkunu olan ben,Aylık Seri'nin hızlanarak geride olduğumuz 52 sayıya yetişmemizi diliyorum.

iyi ben 55-56 yaşındayım... Daha size yetişecek 4 yılım var... Ama süper obezim (120-125 kilo), uyku apnem var, şeker tansiyon ve kolestrol beni bitiriyor onları saymıyorum... Benim de dileklerim sizin ve ve Caretta'nın dilekleriyle aynı... hayırlısı olsun inşallah!...

Nemo

663- Darkwood'daki Zombiler

Yazan: Samuel Marolla
Cizen: Paolo Bisi
Kapak: Alessandro Piccinelli

Lizard cetesi'nin yolu, dis dunyadan izole olmus Red Hook vadisine duser. Burda yanlislikla, lanetli bir yaratigi serbest birakirlar. Yaratik, insanlarin zombilesmesine neden olmaktadir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

664- Beelzebul Sendromu

Yazan: Samuel Marolla
Cizen: Paolo Bisi

Zagor, Ciko, Pat ve diger dostlari, zombi salginindan insanlari kurtarmak icin mucadeleye devam etmektedirler.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

665- Heavenwood'a Hosgeldiniz

Yazan: Tito Faraci

Cizen: Marcello Mangiantini

Ormanin ortasinda bir katliam yasanir. Zagor, olay yerine cok gec ulasir ama kurbanlardan biri son nefesini vermeden once olayi yapanlarin kim oldugunun ipucunu vermeyi basarir.

Özel Alfa Ajanı

gamlıbaykuş

Zagor kapakları yine efsane.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nemo

666- Kimse masum degildir

Zagor, heavenwood isimli kasabada katilin kimligini bulmaya calismaktadir. Kasabadaki insanlar gayet iyi niyetli gorunmektedir. Fakat bu iste bir terslik vardir. Cukuru ne kadar kazarsan kaz, daha fazla solucan cikacaktir.

Özel Alfa Ajanı

hanac

Mart 2021 de İtalya'da çıkacak olan 668. sayının kapağını çok beğendim.

Nemo

MAXI 41

Hayalet Gemi

Yazan: Antonio Zamberletti

Cizen: Alessandro Chiarolla

Florida kiyilarinda aciklanamayan olaylar meydana gelmektedir. Kaybolan gemiler, okyanusun derinliklerinden cikan sisler..Fishleg'in dostu Prof. Coleman bu olayi arastirirken kaybolur. Fishleg, eski dostu Zagor'dan yardim ister.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

667- Kurtlar ve kuzular

Zagor, Heavenwood kasabasindaki karanlik isleri aciga cikarmak istemektedir. Gizemli birisi ona yardimci olacaktir.

Özel Alfa Ajanı

darkwood

Harika kapakları ile bu hikayeleri merakla bekliyorum, paylaşımlar için teşekkurler..
Darkwood Sakinleri..

Nemo

668- Yedi Viking

Yazan: Rauch Jacopo
Cizen: Sedioli Gianni, Verni Marco
Kapak: Piccinelli Alessandro

Kral Guthrum ve adamlari, tehlikeli bir katilin pesindedir. katil, Buyuk Goller bolgesi'ne kacmistir. Guthrum, eski dostundan yardim ister.

Özel Alfa Ajanı

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Tuco Ramirez

Zagor kapakları Tex kapakları ile yarışacak seviyeye gelmiş. Neydi o eski kapaklar.