Zagor Piu - Daha fazla Zagor

Başlatan Nemo, 08 Mayıs, 2021, 21:18:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Zagor icin yeni bir seri daha basliyor: ZAGOR piu!

Daha fazla Zagor olarak cevirebilecegimiz seriye, Maxi Zagor'larda da yer alan: DARKWOOD HIKAYELERI maceralarinin devami diyebiliriz. Dortgoz'un yerli cocuklara anlattigi hikayelerden olusacak. Uc aylik periyodda ve 192 sayfa seklinde yayinlanacak.  Daha fazla bilgi edinince forumumuza da yazacagim.

Özel Alfa Ajanı

Kinowa59

Vay be. Bizde de yayinlansa ne güzel olur. Lal kitap ilgilenirmi acep.

hanac

Kinowa59

Sayın Hanac,  bu güzel görseller için teşekkür ediyorum. İlk sayfadaki bizonun üstündeki kızılderili çocuk;  Oğlak yayın Efsanevi zagor maceraları cilt 1 " Kara ruh" daki kiki manitu mu acaba.

hanac

Alıntı yapılan: bayram - 10 Mayıs, 2021, 00:22:52
İlk sayfadaki bizonun üstündeki kızılderili çocuk;  Oğlak yayın Efsanevi zagor maceraları cilt 1 " Kara ruh" daki kiki manitu mu acaba.

Evet, ona benziyor.

caretta

Evet Kiki Manitu.Lal Kitap keşke İtalya ile aramızda olan 54 sayı
için gayret gösterse."Darkwood Novels"da yayınlanabilir.Ama
öncelikle Aylık Seri'de bir hızlanma (ayda iki sayı)özlediğimiz
bir hamle...

DAMPYR

Alıntı yapılan: caretta - 10 Mayıs, 2021, 10:12:34
Evet Kiki Manitu.Lal Kitap keşke İtalya ile aramızda olan 54 sayı
için gayret gösterse."Darkwood Novels"da yayınlanabilir.Ama
öncelikle Aylık Seri'de bir hızlanma (ayda iki sayı)özlediğimiz
bir hamle...
Ayda ikili cilt kitap,pek lalin yapacağı iş değil KM ler dışında aylık 1 sayı gittiler hep...

darkwood

Fumettileri aksatmadan tek düzgün basan yayınevi, aylık düzenli devam etsinler fazlasında gözüm yok.
Darkwood Sakinleri..

caretta

Alıntı yapılan: darkwood - 12 Mayıs, 2021, 00:52:22
Fumettileri aksatmadan tek düzgün basan yayınevi, aylık düzenli devam etsinler fazlasında gözüm yok.
İyi de Mesut Bey 54 sayılık açık(yaklaşık dört buçuk yıl)nasıl kapanacak?Meğer ki Zagor
yayını İtalya'da sonlansın da Lal Kitap da aradaki açığı kapatsın.Aylardır çıkmayan Teks,İtalya'dan
35 sayı geride.Üstelik Türkiye'de Zagor Teks'den daha çok satıyor.Eksik 54 sayıyı,Zagor Klasik
gibi 4 sayı olarak limitli olarak bas.Peşin parayla sat.Ne komisyon,ne iade,ne indirim.Bahadır
Bey'le temasınız varsa bu 54 sayı konusunu dillendirin lütfen...

Vassago007

Alıntı yapılan: caretta - 12 Mayıs, 2021, 16:09:29
İyi de Mesut Bey 54 sayılık açık(yaklaşık dört buçuk yıl)nasıl kapanacak?Meğer ki Zagor
yayını İtalya'da sonlansın da Lal Kitap da aradaki açığı kapatsın.Aylardır çıkmayan Teks,İtalya'dan
35 sayı geride.Üstelik Türkiye'de Zagor Teks'den daha çok satıyor.Eksik 54 sayıyı,Zagor Klasik
gibi 4 sayı olarak limitli olarak bas.Peşin parayla sat.Ne komisyon,ne iade,ne indirim.Bahadır
Bey'le temasınız varsa bu 54 sayı konusunu dillendirin lütfen...

Şu anda edisyonu ve hızı gayet iyi.

Dylandog

Kesinlikle Zagor ayda 2 sayı çıkmalı ha keza Dylan Dog da eski ve yeni sayılarıyla birlikte ayda 2 sayı çıkmalı Lal kitap ın edisyonu ve hızı yetersiz  Mayıs Ayını Boş geçtiler Dylan Dog 2 aydır çıkmıyor

Zeljko

Zagor almayı uzun zamandır bıraktım ama Darkwood Novels basılırsa biri kendime diğeri arkadaşıma iki sayı alacağım. İlk sayıyı çok beğenmiştim, Zagor okumayan arkadaşlar da eminim çok beğenecektir
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

pizagor

Alıntı yapılan: Zeljko - 06 Haziran, 2021, 16:37:10
Zagor almayı uzun zamandır bıraktım ama Darkwood Novels basılırsa biri kendime diğeri arkadaşıma iki sayı alacağım. İlk sayıyı çok beğenmiştim, Zagor okumayan arkadaşlar da eminim çok beğenecektir

Zagor'un o eski, güzel, efsane olduğu dönemlerini özleyenleri de tatmin eder mi sevgili Zeljko?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Zeljko

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Haziran, 2021, 12:04:08
Zagor'un o eski, güzel, efsane olduğu dönemlerini özleyenleri de tatmin eder mi sevgili Zeljko?

Zagor'un eski güzel günleri deyince Manetola'nın yürek burkan hikayesi gelir aklima,Hellingen'in deliliğinin baltali ilaha kabuslar yaşatmasi,Andrew Cain'in kılıcı,Priscilla'nın bakışlaridir o güzel günler.Darkwood Novels'de bunları bulamayacağız sevgili Pizagor ama Ken Parker okumayı sevenleri kesinlikle tatmin edecektir
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

pizagor

Zagor adına güzel birşeyler okumaya o kadar hasretim ki. Darkwood Novels gelsin öyleyse, hem de bir an önce.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...