Eğitim Kulesi’nin Usta Oyuncusu - Athica (Devam ediyor)

Başlatan hanac, 29 Eylül, 2023, 15:49:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Eğitim Kulesi'nin Usta Oyuncusu Cilt 2

Eğitim Kulesi'nin 12 Yıllık Mahkûmu Hyeon-woo, Zorlu İlk Üç Görevi Başarıyla Tamamladı. Üstelik Bunu Ayağındaki Terlikleri Bile Çıkarmadan Ve Ares Derneği'ni Kışkırtarak Yaptı.
Fakat Hyeon-woo'yu Zor Bir Görev Bekliyor.
Cehennem Yaratıklarının Yeryüzüne Çıkıp Dehşet Saçtığı Yarığa İnmeli Ve Boss Canavarını Yenmeli! Ama Onun Sınavı Bununla Da Kalmıyor. Hyeon-woo, Kaderiyle İlgili Yeni Bilgiler Öğrendikçe Yeni Sorularla Da Yüzleşmek Zorunda...

Yayın Tarihi: Eylül 2023
Sayfa Sayısı: 272
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Fiyat: 198 ₺

Eğitim Kulesi'nin Usta Oyuncusu Cilt 1

Hyeon-woo Kim, 12 Yıl Boyunca Eğitim Kulesi'nden Çıkamadı. Gizemli Kule, Öldürüldükçe Kendini Yenileyen Canavarlarla Doluydu. Orada Kaldığı 12 Yıl Boyunca, Antrenman Yaptı Ve Ezici Bir Güce Sahip Olana Kadar Çalıştı. Tabii Bu Esnada Da Çok Sıkıldı. Ama Şimdi, Nihayet Özgür! Tüm Dünya Canavarlar Tarafından Tehdit Altındayken Ve Herkes Ona Aşırı İlgi Gösteriyorken, Hyeon-woo Kim Tek Bir Şeyi Merak Ediyor: Onu Bu Kuleye Kim, Neden Hapsetti?"

Yayın Tarihi: Eylül 2023
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Fiyat: 198 ₺

hanac

Eğitim Kulesi'nin Usta Oyuncusu Cilt 3

HYEON-WOO, EĞİTİM KULESİ HAKKINDAKİ GERÇEĞİ ARARKEN GİZEMLİ YAPAY ZEKÂ AV İLE TANIŞTI.
VERDİĞİ GÖREVLERİ BAŞARIYLA TAMAMLAMASI KARŞILIĞINDA AV, HYEON-WOO,NUN SORULARINI CEVAPLADI.
AYRICA, ARES DERNEĞİ,YLE GİRDİĞİ KÜÇÜK SAVAŞLAR VE KAYIP ÖĞRENCİSİ DE BAŞINA DERT OLDU.
MUHAFIZ OLARAK GÖREVLENDİRİLEN HYEON-WOO ŞİMDİ DE DÜNYAYI CANAVARLARDAN KORUMAK ZORUNDA.
ÜSTELİK EĞİTİM KULESİ SADECE BAŞLANGIÇ.
VE GERÇEK KULE ÇOK DAHA BÜYÜK...

Yayın Tarihi: Ocak 2024
Fiyat: 280 ₺