Ana Menü

Godless

Başlatan Mister NO, 15 Temmuz, 2019, 17:40:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mister NO

GODLESS

Western türündeki Godless dizisini, Logan ve The Wolverine'nin senaryosunda imzası bulunan Scott Frank yazıp yönetirken, yapımcılığını televizyonda The Knick'e imza atan ünlü yönetmen Steven Soderbergh ile birlikte paylaşıyor.

Konusu: 1884 yılındayız. Frank Griffin, Batı'da terör estiren ve herkesin korktuğu bir hayduttur. Çetesiyle beraber soygunlar yapar, karşısına çıkanları acımadan öldürür ve istedikleri yerde katliam yaparlar. Bir gün soygun sırasında Frank, oğlu gibi gördüğü ve yetiştirdiği Roy Goode tarafından ihanete uğrar. Bunun üzerine Frank, çetesiyle beraber Roy'un peşine düşer ve kasaba kasaba onu aramaya başlarlar. Roy, La Belle isimli çoğunlukla kadınların yaşadığı kasabaya sığınır.

Yedi bölümden oluşan ve başrollerini Jeff Daniels, Jack O'Connell, Michelle Dockery, Scoot McNairy ve Kim Coates'in paylaştığı Godless, Netflix'in ilk orijinal mini dizisi olma özelliğine sahip.

Western meraklılarının seveceğini düşünüyorum.

BAHADIR

İzleyeli bayağı oldu... Ağır bir western... Ama gerilimi fena değildi... 1,5 saat süren final bölümü ise benim diyen western filmlerine taş çıkartır derecede hareketli ve güzeldi... Sırf final bölümü için bile izlenecek bir yapım...

hanac

Alıntı yapılan: Mister NO - 15 Temmuz, 2019, 17:40:55
GODLESS

Western türündeki Godless dizisini, Logan ve The Wolverine'nin senaryosunda imzası bulunan Scott Frank yazıp yönetirken, yapımcılığını televizyonda The Knick'e imza atan ünlü yönetmen Steven Soderbergh ile birlikte paylaşıyor.

Western meraklılarının seveceğini düşünüyorum.

Daha yeni izleyebildim.

Çok iyiydi, herkese tavsiye ediyorum.

rumar80

Ancak bugün başladım, ama ilk bölüm bile özenle düzenlenmiş bir iş olduğu ortada.