2024 Ocak - Çizgi Roman Listesi

Başlatan hanac, 05 Ocak, 2024, 14:03:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Ocak, 2024, 14:04:05Marvel Comics Presents 5 - 6 - 7 - 8 - 9'u da bu aya sokarız demiştik.

Senimi Kıracağız Ocak Ayına Aldık Bile...

Marvel Comics Presents 5 - 6 - 7 - 8 - 9
Kategori
Marvel Comics , Otto Manga
Marka
Otto Manga
Marvel Evreninin tüm kahramanları aynı sahnede...

Tamamı dokuz sayı.
Wolverine, Spider-Man, Deadpool, Iron Man, Ghost Rider, Namor...
....ve diğerleri!

Sayı :5

54,40 TL

Sayı :6

54,40 TL

Sayı :7

54,40 TL

Sayı :8

54,40 TL

Sayı :9

54,40 TL

pizagor

Teşekkürler sevgili Dampyr!

Hadi işleri zorlaştırayım: Bu sayıların birer de varyant kapağı çıktı, keşke onlar da olsa  ;D

Tercihimi regular kapaklardan yana kullandım bu arada.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Daredevil Korkusuz Cilt 5 - İmgelem (2.Baskı)
190,00 TL
"Dokuz yaşındayken babam ölüyor. El izi yüzümde kalıyor.Eliyle gölgede yaptığı hayvanlar da zihnimde.Yerdeki içi boş anahatları bir yankı. Benim gibi içi boş..."
Daha ziyade New Avengers'tan Echo olarak bilinen Maya Lopez, çaresizce kendini bulmaya çalışıyor ve bu arayışında yoluna kimsenin çıkmasına izin vermeyecek. Ne onu büyüten ve manipüle eden Kingpin, ne kalbini kıran Daredevil, ne de arayışına yardım etmesi için gönderilen Wolverine...
Aşırı yetenekli ve kendine özgü David Mack tarafından yorumlanan bir kahramanın doğuşuna tanıklık edin!

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 20 Ocak, 2024, 12:36:11Teşekkürler sevgili Dampyr!

Hadi işleri zorlaştırayım: Bu sayıların birer de varyant kapağı çıktı, keşke onlar da olsa  ;D

Tercihimi regular kapaklardan yana kullandım bu arada.
Pizagor işte istediğin Varyant Kapaklar

Sayı: 5

Marvel Comics Presents Sayı 5 (Varyant Kapak)

Sayı : 6

Marvel Comics Presents Sayı 6 (Varyant Kapak)

Sayı :7

Marvel Comics Presents Sayı 7 (Varyant Kapak)

Sayı :8

Marvel Comics Presents Sayı 8 (Varyant Kapak)

Sayı :9

Marvel Comics Presents Sayı 9 (Varyant Kapak)

DAMPYR

Grip  / Nada Kitap
260,00 TL
Garip bir olay sonrasında, bir kadın bir süper güce sahip olur. Bu güç yüzünden asla elleri sabit duramayan kahramanımız, bunun bir mükafat mı yoksa lanet mi olduğunu kendi belirleyecektir. Grip, titanlara karşı savaş açan, gücünü kadınlığından alan bir özgürleşme hikayesidir

Nada Kitap
Atalet
310,00 TL
atalet: 1.i.Fiz. Maddenin sabit veya tekdüze hareket elinde, mevcut
durumunda devam etmesini sağlayan özelliği.
2.i. Hareketsiz, başıboş olma hali.

Nada Kitap
Dehliz
290,00 TL
Dehlizde, bir grup ergenin banliyönün sıkıcılığından kaçtıkları, parıldayan yaratıklarla dolu gökkuşağı renkleriyle bezenmiş bir dünya yer alır. Fakat ergenliğin kaygılı dünyasında arkadaşlık, gerçeküstücülüğün çekiciliğini alt edebilir mi?

Kıyamet Meleği  /  KURUKAFA
Gerçek planının ayrıntılarını öğrenmek için Guren'in güvenli evine giden Yuiçiro, ona beklenmedik bir soru sorar: "Ailemi sen mi öldürdün?" Guren cevap vermekte tereddüt eder ve ne olursa olsun net bir yanıt isteyen Yuiçiro, onu kendisiyle dövüşmeye davet eder. Dövüş başladığında, Guren, Yuiçiro'nun gelişiminin farkına varırken Yuiçiro da Guren'in olağanüstü gücünü hisseder.

Kara Elma 2  / HAYALPEREST KİTAP
110,00 TL
Yetenekli dostları ve büyücüler Sano'nun yolculuğunda ona eşlik ederken, Cennet'i bir zamanlar zehirleyen ihanet ve kara güçler yeniden dünyayı tehdit etmeye başladı.
Cennet'i Sonsuz Gece'den kurtarmanın yolu, Sano'nun babasının Kara Elma'nın soylar üzerindeki muazzam kudretini yeniden canlandırmaya yönelik yaptığı araştırmayı bulup çözmesinden geçmektedir. Bir diğer büyücü Opal Wantmore ise Kara Elma'ya dair araştırmaları ele geçirip ülkeyi yakıp yıkmak isteyen teröristlerin saldırısına uğrayan Kara Dip Adası'nda kaybolmuş bir turisti bulmalıdır. Ancak bu teröristler için hiçbir şey Trinity'nin ta kendisi olan Sano'yu yakalamaktan daha iyi olamaz.

Çekiç 2 / HAYALPEREST KİTAP
110,00 TL
Hâlâ bir zamanlar annesinin, sonra da babasının gittiği Okyanus Krallığı'nda bulunan kahramanımız Stud, yeni dostları dedektif Dan ve Dan'in ablası Diane ile acımasız çekiçbaşlı köpekbalığı Steele'yle hesaplaşmak için bir araya gelir.
Steele, krallığın farklı yerlerindeki saldırıların arkasındaki beyin, kralın cinayetinin ise baş şüphelisidir. Okyanus Polisi her yeri didik didik arar. Ne zamanki Diane'in ekibi başarısız olur, işte o zaman herkes endişelenmeye başlar. Dan, Diane'in bıraktğı yerden işi ele alabilecek midir? Stud ile Dan katil Steele'nin yerini tespit edebilirlerse bu şeytani çeteyle girecekleri hesaplaşmadan sağ çıkabilecekler midir? Stud'un çekiç ellerine çok iş düşecek!

Titan Kral 2 / HAYALPEREST KİTAP
110,00 TL
Manganın yaratıcıları gibi manganın içeriği de çok çeşitli! Apple Black ve Clock Striker gibi serilere bakınca insan, vay be diyor! Eğer Shounen tarzı manga hayranıysanız bu hikâyeler tam ağzınıza layık!"
Titan King
-Titan Kral-
Honduraslı, çabuk öfkelenen Eli Santos ve yeni uzaylı arkadaşları, Calder'i iyileştirmek için hızla ateş prensesinin peşine düşerler, ama Titan Kral turnuvasına katılmak üzere zamanında geri dönmeyi başarabilecekler midir?
Kralla yaşadığı son derece başarısız tartışmasının ardından Eli, arkadaşı Banaya (bir Mandar genci) ve Xello (Lycorianlı bir savaşçı) turnuva başlamadan önce arkadaşları Calder'e yardım edebilecek iyileştirme güçlerine sahip ateş kâhini Blair'i bulmak üzere bir göreve gönderilir. Tek problem vardı; eğer üç gün içerisinde geri dönmezlerse turnuvadan atılacaklardır! Malicidae tahtının oyunbaz vârisi Prens Akilio, onları hedeflerine ulaşmaktan alıkoymak ve turnuvaya dönmelerini engellemek için her şeyi yapacaktır. Eli ve titanı Rexleo birlikte çalışıp Blair'i Calder'i iyileştirmeye ikna edebilecek midir? Titan turnuvasına nasıl döneceklerdir?

Gerekli Şeyler
İblis Keser 11. Cilt
120,00 TL
Üst seviye altı abi-kardeş iblisler, Gyuutarou ve Daki ile Hanamaçi'de verilen savaş giderek kızışmaktadır. Tanjirou ve arkadaşları, iblislere karşı Haşira Uzui ile birlikte mücadele etmektedir. Fakat iblislerin hain saldırıları yüzünden Uzui, İnosuke ve Zenitsu bilinçlerini kaybederler. Hal buyken, Tanjirou iki iblisi de alt edebilecek midir!?

Gerekli Şeyler / Vadedilmiş Yokyer 12. Cilt
120,00 TL
Emmalar vaadin anahtarı olan ''Yedi Duvarı'' aramaya başlarlar! Öncelikle kendilerine bırakılan bilgileri ve eski elyazmalarını ipucu olarak kullanıp Cuvitidala'ya doğru yola çıkarlar. Emma'nın orada gördüğü şey ise...?Siz yetim çocuklar, umutsuzluğa göğüs gerin!İşte karşınızda sarsıcı bir kaçış öyküsü!

Kodansha Comics
Fire Force 5
385,00 TL
GERÇEK KIVILCIMLARI
Shinra, kardeşinin sadece hayatta olmadığını, aynı zamanda düşman için çalıştığını da öğrendi! Şirket 8'in güçlü adalet duygusu Shinra'yı kendi ailesine karşı mı çevirecek? Şirket 8'in nasıl kurulduğunun öyküsünü öğrenin ve Evangelist'i bulma arayışlarında alışılmadık Şirket 7 ile yüzleşirken onların maceralarını takip edin.

Horimiya 10. Cilt - Horisan İle Miyamurakun / Akılçelen Kitaplar
110,00 TL
Horisan ile Miyamurakun'un etkileyici hikâyesi devam ediyor!
Hori ve Miyamura, yeni yılı birlikte kutlamaya karar verirler... Yeni yılı mutlulukla karşılasalar da bu, lisede birlikte geçirecekleri son yıl olacağından biraz da hüzünlüler. İkili ve arkadaşları günlük hayatlarına ve her zamanki eğlencelerine geri dönerler ama biliyorlar ki birlikte geçirdikleri özel günler kadar sıkıcı günlerin bile yeri doldurulamaz artık. Ne var ki bu değerli günler sonsuza kadar süremez...
Okul hayatı, arkadaşlıklar ve kendini keşfetme hakkında ilham verici hikâyesiyle Horimiya sizi etkisi altına alacak!

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 05 Ocak, 2024, 14:03:58Haftaya ilk listemizi yayınlarız.

Takipte kalın  ;D

Hala takipteyiz, bekliyoruz!

Kinowa59

41/5 yıl düşünsem alıngan saki dostumuzun yazılarını özleyeceğim aklıma gelmezdi. Değerli forum dostlarımız o kadar az ileti göndermeye başladılar ki, saki dostumuzun birbirinden dandik, okunmaz ve çekilmez yazılarını bile özlemeye başladım.

YzbVolkan

Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

DAMPYR

What If? Thor Galactus'un Elçisi Olsaydı? / Presstij
64,00 TL
Destansı mitoloji geleneğinde, düşünülemez olanın gerçekleştiği bir evrene bakıyoruz:
THOR, GALACTUS'un Habercisi'ne dönüştürüldü. Dünya, eşiğinde bu kadar güçlü bir kıyamet habercisi varken nasıl hayatta kalabilir? Onu durdurabilecek biri var mı, yoksa Dünya da kendisinden önceki pek çok gelişen gezegen gibi kavrulmuş ve
çorak bir arazi olarak mı kalacak?

Kana Susamışlar Köyü / 40 Kitap
212,00 TL
ZEYTİN DALI HAREKATIMIZI BİR DE BÖYLE OKUYUN!
Zeytin Dalı Harekatı sırasında yolları Akkam adlı bir köye düşen TSK ve ÖSO birlikleri köyün boş olduğunu fark ederler. Köyde neden kimse olmadığını anlamaya çalışırlar. Ancak bir şey bulamazlar. Ne var ki köy boş değildir ve o köyde onları bekleyen dehşet verici bir macera vardır.

Uygur Türkleri - Ölüme Kafa Tutan Bir Halk / Karakarga
280,00 TL
Uygur Dramı...
İlk büyük gösteriler kanlı bir şekilde bastırıldığında ben buradaydım. 1996 yılıydı, 25 sene önce. Gazeteciliğe o zaman başladım.
O yıllarda dünya kendini, Çin'deki Türk azınlıktan sorumlu hissetmiyordu. Ben, Çin Uygur kadınlarını kürtaja zorlamaya başladığında da buradaydım. Çöldeki tutuklu kamplarının yapılışını, daha sonra kültürel bir soykırıma dönüşecek bir şeyin temellerinin atılışını da gördüm.
Haliyle, o Uygur Türklerine, sessizlik ve kayıtsızlık içinde ölmelerine göz yummayacağıma söz verdim. Boğazıma tıkanan bir yumruya dönüşen şu soruyla birlikte, oraya defalarca geri döndüm: Bir gazeteci, kendini faydalı kılmak için ne kadar ileri gidebilir?

pizagor

What If'leri genelde üçer dörder çıkarır Presstij; bunun da tek fasikülle kalacağını sanmıyorum. Küçük bir bilgi; çevirmen olarak yine forumdan tanıdığımız bir isim var  ;)

Mrtekin

İnsanların yokluğunda dahi saygıyı  elden bırakmamak lazım, sayın Kinowa59.

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 27 Ocak, 2024, 13:04:4841/5 yıl düşünsem alıngan saki dostumuzun yazılarını özleyeceğim aklıma gelmezdi. Değerli forum dostlarımız o kadar az ileti göndermeye başladılar ki, saki dostumuzun birbirinden dandik, okunmaz ve çekilmez yazılarını bile özlemeye başladım.
They drew first blood...

Kinowa59

Merhaba değerli Mrtekin. Inanın ki değerli forum dostlarımızdan yazdığım yazıya eleştiri geleceğini tahmin ediyordum. Ben, çok daha fazla eleştiri gelir diye ummuştum. Yanıldım, yalnızca siz nazikçe eleştirinizi dile getirdiniz. Bir süredir saki dostumuzun forumda yazmadığını ve yazmama nedeninin gereksiz bir alınganlık olduğunu gördüğümden cevap vermesi için biraz takılayım istedim. Daha önce iletilerine verdiğim karşılıkla sinirlenmiş ve hemen kızgınlık ifade eden cevaplar vermişti. Bu yazdıklarım da kızdırır tekrar cevap vererek foruma döner diye düşünmüştüm. Forum Kerbela çölüne döndü, saki yazdıklarıyla çölü vaha'ya çevirdiğini düşünüyordu. Yukarıdaki yazıma şöyle okkalı bir cevap verse de ufak ufak atışsak, forum biraz canlansa fena mı olurdu.

DAMPYR

Asteriks 3 - Asteriks ve Gotlar / Alfa Yayınları
145 TL
Neredeyse dünyadaki tüm dillere çevrilen, büyük küçük her yaştaki okur tarafından tutkuyla okunan, dünyanın en sevilen çizgi kahramanları geri dönüyor.
Asteriks, Oburiks, Büyüfiks ve diğer Galyalı dostlarımızın daha önce Türkiye'de hiç yayımlanmayan yepyeni maceraları artık raflarda...

Asteriks 4 - Asteriks Gladyatör / Alfa Yayınları
145 TL
Neredeyse dünyadaki tüm dillere çevrilen, büyük küçük her yaştaki okur tarafından tutkuyla okunan, dünyanın en sevilen çizgi kahramanları geri dönüyor.
Asteriks, Oburiks, Büyüfiks ve diğer Galyalı dostlarımızın daha önce Türkiye'de hiç yayımlanmayan yepyeni maceraları artık raflarda...

Asteriks 5 - Asteriks Galya Turunda / Alfa Yayınları
145 TL

Wunderwaffen (Cilt 6) / ALFA YAYINLARI
345 TL
Ziyaretçi'nin yönlendirmesiyle, Gomora Operasyonu herkes için beklenmedik sonuçlar doğurur. Murnau, bin yıllık esaretin ardından Dünya'dan ayrılmaya can atan Ziyaretçi'nin giderken ardında bıraktığı zehirli hediyeden şüphelenir. Churchill, De Gaulle ve Bergier, Truman'la Bermuda'da buluşmaya hazırlanırken, Murnau Prag'daki Ahnenerbe Merkezi'nde Hanna Reitsch'in öbür dünyadan geri geldiğini keşfer. Hanna Reitsch, onu Murnau'nun yanında tuhaf bir göreve atayan Ziyaretçi'nin son bir müdahalesiyle ölüm ve yaşam arasında kalır.
Müttefikler'in durumuysa kötüye gider çünkü ABD'nin "lüzumsuz ve sonsuz bir savaş"tan geri çekilmesini isteyen Cumhuriyetçi aday Joe Kennedy, Truman'ın yeniden seçimini ciddi ciddi tehdit eder. Amerikalıları uyandırmaktan kaçınan Hitler, yeni bir transatlantik amaç uğruna Washington'ı bombalamaktan vazgeçer. Bu, çatışma için yeni bir dönüm noktası olabilir mi?.

pizagor

Asteriks çok yavaş ilerliyordu, bu 3 albümün birlikte çıkması güzel olmuş. Alfa Asterix markasını aldığında, kontratın 3 senelik olması nedeniyle bu süre içerisinde tüm albümlerinin basılacağı konuşuluyordu Kadıköy'de ve yetkili ağızlardan edindiğimiz bilgilere göre. Ama sonrasında Fransızların markaya göstermeleri gereken haklı titizlik nedeniyle onay süreçlerinin uzaması ve bana kalırsa Alfa'nın bu konudaki planlama yetersizliği bu işi çok ağırlaştırdı.

Dylandog

Selamlar bu ay hiç bir fümmetti yayınlanmadı bilgisi olan varmı