Tex Willer - LAL

Başlatan hanac, 09 Eylül, 2023, 20:35:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Tex Willer Sayı 14 - Teksas Rangerleri

Teks Willer, Coffin ve çetesinin, dahası silah kaçakçılığına bulaşan ordu mensuplarının peşinde, ancak ordu ve şerifler de onun!

Yayın Tarihi: Nisan 2024
Sayfa Sayısı: 64
Fiyat: 60 ₺

Kinowa59

Arkadaşlar, hala Tex Willer serisini takip etmeyen varmı. Tex tutkunuysanız ve Tex Willer serisini takip etmiyorsanız , bilesiniz ki Tex külliyatınız yas tutmaktadır. Kitaplığınızın Tex bölümü karalar bağlamış bir şekilde göz yaşları dökmektedir. Lal kitap, Tex Willer  NO: 15 , aynı Zaman'da , Kit Karson' un zımba gibi ( yani, kasılmak gibi olmasın , tıpkısının aynısı benim gibi )  endamını gösterdiği sayı oluyor. Tex sevdalıları , çağrım sizleredir. Lütfen bu seriyi ıskalamayınız . Unutmayın , Tex'in herhangi bir serisini ıskalamak ; benim gibi keltoş bir vatandaşın , beleşten verilen saç çıkarma ilaçlarını ıskalaması gibidir.

Zeljko

O artık kanunlarin tarafinda!Kpss'den geçerli puani alip mulakatta da torpilini bulan Tex,resmi gazetede yayınlanmasinin ardindan Ranger olarak mayışlı ilk görevine atanıyor.

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Mrtekin

Behzatım, şunu da ekleyiver; Tex; ileride de "içgüveysilik"ten "Reis" olup havadan "altın madenlerine" de konacak. Napıyosa o kadar altını, hesabını da bilen eden yok. Anca yastık altında tutsun, bi ekonomiye kazandırmasın...

Sonra ortamlarda gariban Meksikalıya salla dinamiti; salla mitralyözü. Yetmedi kadına da tövbe et, tenine dişi sinek değmesin ama otel odalarında banyolarda Kit'le takıl falan, tövbe tövbe.

They drew first blood...

Zeljko

Merak etme Mehmetim,Zagor ortak maceralarinda Tekse iyi sopa çekiyor.

Kinowa59

Sayın Mrtekin, Tex 19 yüzyıl ABD ahlak anlayışına göre yaşamaktadır. Kit Karson, birazda yaşlılığın verdiği kompleks sonucu kadınlarla olan ilişkilerini daha bir göz önünde yaşamaktadır .  Tex'in böyle bir derdi yok.  Her sağlıklı don juan gibi karda yürüyüp izini belli etmiyor. Yani anlayacağınız, Kinowa59 taktiği uyguluyor .( gülücük iMovie'si Nasıl atılıyor , beceremedim gitti )

pizagor

Ben herhangi bir don juanlığına denk gelmedim ama siz öyle diyorsanız :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Kinowa59

Değerli pizagor, tam da, kimse Don Juan'lığını görmediği için öyle söyledim. Ne demiştim, usta avcı kar da yürür izini belli etmez. 😁 ( Nihayet gülücük yapmayı başardım )

pizagor

Vardır illaki, sayın caretta bize kanıtlarını sunar umarım. Yoksa çok fena, mevzu çok su kaldırır :)

Kinowa59

Değerli pizagor, istediğiniz delil olsun. Hem de taze, capcanlı delil.  İşkende direğinde sımsıkı bağlı ölümü beklerken , reisin kızının gönlünü çalmak Tex'in haricinde hangi Kahraman'a nasip olmuştur. Bir bakışıyla dağları delen Süperman bile Lois Lane'yi bu şekilde yani  bakışlarıyla etkileyememiştir. Bundan daha güçlü delil olabilirmi. Varsa eğer gösterin . Ben de , Tex'i karda yürüyüp izini belli etmeyen  " Don juan " klasmanından , Kinowa59'u indirdiğim  gibi " diline vurmuş, kart horoz " klasmanına indireyim.

Zeljko

Alıntı yapılan: pizagor - 10 Mayıs, 2024, 15:59:57Vardır illaki, sayın caretta bize kanıtlarını sunar umarım. Yoksa çok fena, mevzu çok su kaldırır :)

İşbu KANIT bir müddet sonra imha edilecektir sevgili pizagor  ;)

pizagor

Tex Willer serisine, sık sık, bu ve benzeri şekilde hanımefendili yüklenme yapılmalı ki kahramanımızın ilerideki ortayaşlı dönemi için 'doymuş artık, ununu elemiş, eleğini duvara asmış' yorumunu gönül rahatlığıyla yapabilelim. Bu arada bu hanımı ve bu panelleri hatırladım, Çizgi Düşler'in Tex Willer dönemindendi hikaye. Haftasonu Çizgi Düşler'in ilk Tex Willer sayısından başlayıp hızlıca en güncel sayıya kadar gelmek, bu heyecanlı görselle birlikte şart oldu artık O0

Kinowa59

Bu sayı hangi sayıydı. Ben de unutmuşum.

Zeljko

Paylaştığım görsel aşağıda kapaklarını paylaşacağım benim kişisel favorilerimden olan Federal Ajan'a ait.