2019 Temmuz - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 01 Temmuz, 2019, 15:34:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Dylan Dog maxi kapaklar özellikle Old Boy adı ekledikten sonra bence uzaya çıktı.
Crom! Ölüleri Say...

Dylandog

Dylan dog lar akıyor Maşallah teks de olduğu gibi hem eski hem güncel aylık seri  de yayınlansa

Dylandog

Zagor klasik maceralar her ay çıkması lazım yoksa bu gidişle seriyi tamamlamak 100 sene sürer

darkwood

Zagor klasiklerin yeni sayıları 4 ay ara ile çıkıyor, böylece aylık seride 4 adet basılmış oluyor.
Bu şekilde klasik seri ile yeni seri arasında ki 172 sayılık fark kapanmamış oluyor.
Bu hesaba göre klasik seri yaklaşık 11 yıl sonra bugünkü 208.sayıya ulaşmış olacak.
Yeni seri de o tarihlerde bu hızla 380. sayılarda olacak,  yani işin özü yeni seriyi de takip etmemiz gerekiyor.

Darkwood Sakinleri..

hanac

worldman

Çizgi düşler star wars darth wader 3 ü çıkarmış gözüküyor.Sitede duyurusunu göremedim.

hanac

Alıntı yapılan: worldman - 24 Temmuz, 2019, 12:54:33
Çizgi düşler star wars darth wader 3 ü çıkarmış gözüküyor.Sitede duyurusunu göremedim.

Memospinoz çok yakında duyuracaktır  :)

hanac

karayel2018

dylan dog maxiler daha önce hoz'un 40 ciltlik serisindeki maceralar mı ?

V

Alıntı yapılan: karayel2018 - 26 Temmuz, 2019, 20:19:31
dylan dog maxiler daha önce hoz'un 40 ciltlik serisindeki maceralar mı ?
Maxi serisi farklı bir seri..Hoz ,aylık seriden sonra Maxi Dylan Dog serisine de başlamıştı. Kaldığı yerden Lal devam ettirdi. Keza aylık seriyi de kaldığı yerden devam ettirdi..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Afu abi Gerekli Şeyler'de yeni yayınlar çıkardı

hanac

Bunlar da baskıda imiş, herhalde önümüzdeki aya kalır

ferzan

Alıntı yapılan: hanac - 28 Temmuz, 2019, 16:04:20
Afu abi Gerekli Şeyler'de yeni yayınlar çıkardı

Bu yayınlar çıktı mı, Kadıköy 'e geldi mi?..Yoksa yakında mı çıkacak?..Hiçbir kitap sitesinde henüz çıkmış olarak gözükmüyor, o yüzden merak ettim...Hafta sonuna Kadıköy 'e gelecekse listeme dahil edeceğim çünkü...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

Alıntı yapılan: ferzan - 31 Temmuz, 2019, 10:51:41
    Bu yayınlar çıktı mı, Kadıköy 'e geldi mi?..Yoksa yakında mı çıkacak?..Hiçbir kitap sitesinde henüz çıkmış olarak gözükmüyor, o yüzden merak ettim...Hafta sonuna Kadıköy 'e gelecekse listeme dahil edeceğim çünkü...

Henüz çıkmadılar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 28 Temmuz, 2019, 16:06:47
Bunlar da baskıda imiş, herhalde önümüzdeki aya kalır

One Piece 42 bu ay çıktı.
Darkwood Sakinleri..