Sony PlayStation 4

Başlatan hennessy, 21 Şubat, 2013, 23:26:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: kadri kerem - 14 Mayıs, 2013, 21:45:55
Şu yaşıma geldim Commodore 64'ten aldığım keyfi hiçbir konsoldan alamadım. Bir de lisansın ilk dönemlerinde Beşiktaş'ta ps kafelerde yaptığımız pes turnuvalarının yeri ayrıdır. Bana soracak olursanız grafikler geliştikçe oyunlar sıkıcı bir hal almaya başladı. Ya da ben bu işlerde çok geride kaldım.
Bunda haklısın Grafikler geliştikçe oyundan çok video seyreder gibi oluyoruz.Bu arada Sega döneminide unutmuyalım oda çok büyük bir aşamaydı... 8) ::) ;)

V

Amiga oyunlarını , pc'lerin doksanlı yıllar oyunlarını ve psone oyunlarını tek geçerim..
"İstemem,eksik olsun.."

Gambit

Alıntı yapılan: V - 15 Mayıs, 2013, 21:24:49
Amiga oyunlarını , pc'lerin doksanlı yıllar oyunlarını ve psone oyunlarını tek geçerim..

Amiga ve PC lerin ilk zamanlarindaki oyunlar benim icin de ayridir ya. Commodore oynamisim da var ama Atari nin yeri  apayridir bende.

Aslinda yeni oyunlar cok kotu degil ama biz yaslaniyoruz

Bundan 20 sene sonra bizim cocuklar da soyle diyecek mesela (gerci ben daha evli bile degilim eheuhue)

"ulen nerde playstation 4 un oyunlarinin tadi be, simdikiler hologram, gercekcilik falan ama eski tadi alamiyorum reis"

pukay

çıkmasıyla birlikte ps3 fiyatlarına gelecek indirimi bekliyorum açıkcası ps4'ten çok, xbox 360' tan geçiş yapmak için idea zaman.

DAMPYR

DAMPYR

DAMPYR

Gördüğünüz gibi oyunlar artık gerçekle birebir olmuş.Grafikler ve oynayış mükemmel boyutlarda.Firma gene kendini aşmış.Sanki insan oyun oynamıyorda filim seyrediyor gibi.Ne diyelim oyun severlere hayırlı olsun... 8) 8) 8)

Ralph

Ps1, Ps2, Ps3 hepsine sahip olan biri olarak söylüyorum şu an ps4 almak için çok erken. 1 sene bekleyin, oyunlar otursun, sistemdeki hatalar giderilsin. Zaten ps4'e çıkan hemen hemen her oyunu ps3'te de oynayabiliyorsunuz. Biraz daha sabır.

dean

Alıntı yapılan: Ralph - 30 Mayıs, 2014, 10:05:33
Ps1, Ps2, Ps3 hepsine sahip olan biri olarak söylüyorum şu an ps4 almak için çok erken. 1 sene bekleyin, oyunlar otursun, sistemdeki hatalar giderilsin. Zaten ps4'e çıkan hemen hemen her oyunu ps3'te de oynayabiliyorsunuz. Biraz daha sabır.

Aynen öyle.

DAMPYR

PS4'ün oyunları zaten çok pahalı biraz fiyatlarının düşmesi lazım... :-\ :'( >:(

s.b

Oyun aletleri çok gelişti. Ben çok eskiden atari oynardım. Daha Play Station piyasada yoktu. Hatta Mega Drive bile yoktu. O zamanın oyun makinesi büyük siyah kasalıydı. Kibrit kutusu gibi arabalarla yarış yapardık. Meşhur uçak ve denizaltı oyunları vardı. Saatlerce demem az olur sabahlara kadar sırtıma battaniye alır oynardım. Tabii o zamanlar daha evli değildik. Hey gidi günler hey.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN