LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

O fiyata Batman alacağım arkadaş daha ne olsun ;D :D :)

zagortenay

Alıntı yapılan: tommikser - 23 Şubat, 2014, 19:37:16

Hatta daha bile ucuza  ;D

Ahmet Oktay

Sürpriz bu muymuş yoksa ? :D
Yalnız cidden fiyatlar arttıkça satışlar düşecek. Mesela ben Zagor Klasik maceraları yavaş yavaş toplamaya başlayayım diyordum vazgeçtim. Öncelikle elimde az eksiği olan serileri tamamlayacağım. Sonra da takip ettiğim serilere elimden geldiğince devam edeceğim. Fiyatlar böyle artmaya devam ederse uzun süre yeni serilere başlamam.

Nightrain

Bundan sonra Lâl'in bastığı hiçbir şeyi almayacağım. :)

P.S. Renkli Zagor basarlarsa alabilirim. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

abselemon

Alıntı yapılan: darkwood - 23 Şubat, 2014, 15:22:15
Maalesef Lal zamları doğru gibi, 8 TL.lik aylık ince ciltlerinde 9.5 tl.den satılacağını duydum.  :o  :(  >:(
Yükselen döviz kuru ile ithalata bağlı olarak kağıt fiyatlarının artması biz çizgiroman severleri vuruyor.
Neyseki Zagor klasikler 8 sayı sonra sonlanıyor.
Bak bu iyi haber işte klasik seri 8 sayı sonra bitiyorsa lal için en büyük musluk kapanıyor demektir.

DAMPYR

Alıntı yapılan: abselemon - 24 Şubat, 2014, 15:31:28
Bak bu iyi haber işte klasik seri 8 sayı sonra bitiyorsa lal için en büyük musluk kapanıyor demektir.
Sonlanıyor derken klasikler yeni seriye yetişiyor demek istedi Mesut.Yetiştikten sonra bitireceklerini sanmam 4'der 4'der yeni serileri ciltleyip devam edeceklerdir... :o ::) :D

s.b

Alıntı yapılan: tommikser - 23 Şubat, 2014, 19:37:16

Batman ne ki Baltalı İlahın yanında . Adı bile olmaz yiğidim. Bikerem Zagor'un baltası var ve yüzünü göstermekten korkmuyor. Adam delikanlı gibi meydanda.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Lal Kitabı da kaybettik. Zagor, Martin, Mister No, Büyülü Rüzgar, Conan ve çocuklara yönelik yayınlar derken birdenbire "ergenlere" yönelik yayıncılığa başlamış. Onun yerine yarım kalan Conan'a devam etselerdi daha iyi olurdu.

yunusmeyra

Lal'e conan yakışır :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 16 Ocak, 2015, 10:28:14
Lal Kitabı da kaybettik. Zagor, Martin, Mister No, Büyülü Rüzgar, Conan ve çocuklara yönelik yayınlar derken birdenbire "ergenlere" yönelik yayıncılığa başlamış. Onun yerine yarım kalan Conan'a devam etselerdi daha iyi olurdu.

Ergenlere yönelik ne yayınlamışlar Sami Ağabey?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

alan ford

Abi bu çok eski bir yayın , nereden baksan 5-6 sene olmuştur , belki daha da eski.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 16 Ocak, 2015, 17:13:49
  Abi bu çok eski bir yayın , nereden baksan 5-6 sene olmuştur , belki daha da eski.

Zaten baskı yılı 2006 diye gözüküyor.

s.b

Ben de yeni yayınlanıyor zannettim. Eskiden haberim olmamış demek ki. Tüh be ne kadar sevinmiştim halbuki.

Mrtekin

Lal, Dylanı nasıl yayınlayacak?

Sıfırlanmış halini mi yoksa, hozun bıraktığı yerden sıralı olarak mı?

Aslında iki fasikül bir klasik, bir yeni süper olur....
They drew first blood...