Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: dean - 02 Kasım, 2014, 01:35:00
  İkinci sezon Dc evrenini daha fazla kullanmaya başlıyor dizi. İkinci sezondan birinci sezona kıyasla daha fazla keyif alacağına eminim.

Haklısın, 2. sezon daha iyi, daha keyifli.

2. sezonda 15 bölümü geride bıraktım. Dizi çok iyi gidiyor, her bölümde Oliver'ın evinde uzakta geçirdiği 5 yılda neler yaşadığı daha çok netleşiyor. Yeni yeni şeyler öğreniyoruz. Hatta yeri geliyor kimin eli kimin cebinde de diyorum.

Ahmet Oktay

2. sezonu bitirdim, sezon finali 4 bölüm sürdü diyorum ben. Son bölümün ortalarından sonra biraz durulmasaydı mükemmel bir sezon finali derdim.
Sezonun büyük kısmında aynı konu işlendi, aynı düşman vardı. Walking Dead'in 2. sezonunda Sophia'yı aramaları gibi, o da çok uzun sürmüştü ve baymıştı ancak burada tam tersi bırakın baymayı her bölüm daha da çok meraklandırdı, heyecanlandırdı.

dean

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 10 Aralık, 2014, 01:38:17
2. sezonu bitirdim, sezon finali 4 bölüm sürdü diyorum ben. Son bölümün ortalarından sonra biraz durulmasaydı mükemmel bir sezon finali derdim.
Sezonun büyük kısmında aynı konu işlendi, aynı düşman vardı. Walking Dead'in 2. sezonunda Sophia'yı aramaları gibi, o da çok uzun sürmüştü ve baymıştı ancak burada tam tersi bırakın baymayı her bölüm daha da çok meraklandırdı, heyecanlandırdı.

Sezonun çoğunda aynı konu ve düşman vardı, doğru ama Deathstroke karakterini çok sağlam aktardılar diziye. Origin'i olsun, Oliver'la ilişkisi olsun oldukça iyiydi o yüzden sıkmadı. Üstelik bu karakteri Manu Bennett'ın suretinde izlemekte ayrı bir keyifti.

Hızlıca yaklaştın güncellere. Arrow'un da Flash'ın ortak bölümler geçti ama olsun ara sezon finallerine yetiştin sayılır :)

dean

Arrow'da neler oldu öyle  :'( :'( :'(

Animvader

Sezon finali gibi sezon ortası finali yaptılar, boğazımızı düğümlediler valla  :-X :-[

Berkdinho

SPOİLER SPOİLER SPOİLER
   Dizi tam olması gerektiği gibi bitti. Eğer Ra's yenilmiş olsaydı DİREKT diziyi takip etmeyi bırakırdım. Senaristler öyle bir çılgınlığa kapılmadan doğru olanı yapıp Olliver'i harcadılar. Ra's daha Batman'la karşılaşmamış sanırım ki '' 67 yıldır kimse bana meydan okumadı.'' dedi. Dikkatimi çektiği için yazmak istedim. Gerçi Dizi Evreni'nde DC'nin büyük üçlüsü hiç yer almayacakmış ya neyse. Malcolm Merlyn yaptı yine yapacağını, bir kez daha '' Sen nasıl bir adamsın ? '' dedirtmeyi başardı. Katana mevzusundaysa  Maseo'nun öleceğini düşünüyordum ben Katana'nın çizgi roman orijininden ötürü, nasıl bağlayacaklarını merakla bekliyorum ( Hayal kırıklığına uğramadım, sadece şaşırdım.). Açıkçası bu sezonda, geçen sezona göre bir şeyler eksik gibi geldi bana ama şimdi yine heyecanın dozu artmaya başlayacak geçen seneki gibi; bir yandan Atom, bir yandan Black Canary gelecek, Deathstroke da geri dönecekmiş galiba, yalnız şu her sezon sonu '' Starling City'i Yakıp Yıkma Şenlikleri '' tekrarlanmasın artık, daha farklı bir sezon finali bekliyorum senaristlerden, şehri yakıp yıkmadan da epik bir şeyler yazacaklarına inancım tam. Son olarak Dizi Evreni'nde bir Justice League'e doğru gidiyoruz Arrow, Flash, Black Canary, Firestorm, Atom, Arsenal -belki Cisco ileride Vibe olur- derken kadro gittikçe genişliyor; dizi evreniyle film evrenini birleştirmeyen DC utansın !  >:(
   SPOİLER SPOİLER SPOİLER
   Arrow da Flash da Agents of SHIELD da çok iyi bölümlerle kış arasına girdi. Devamlarını nasıl bekleyeceğiz hiç bilemiyorum hele AoS martta başlayacakmış dünkü epik bölümden sonra.
The Right Man When Things Go Wrong

Ahmet Oktay

Ben de şimdi başlıyorum 3. sezona, bakalım yeni sezon neler getirecek ? :)

lampard

Müthiş bölümdü.

Spoiler

Ras'ı oynayan aktör role çok yakışmış, düello sahnesi de çok iyiydi. Flash vs arrow ve Arrow vs Ras sahnelerinde güç dengesini iyi ayarladilar. Dizinin başından bugüne epik hikâyeler ve sahneler çekme konusunda cok büyük ilerleme var. Oliver'ı lazarus pit'le geri getirecekler belli ki, ama bunu Ras mı yapacak yoksa arrow ekibi mi. Ya da oliver'ın ölümü flash'ı nasıl etkileyecek, bi sürü soru var. Çok iyi finaller yaptılar valla :)

Bana Ras'ı villian olarak değil de daha anti-hero'ya yakın olarak kullanacaklar gibi geliyor ilerde. Arrow'u bu kadar ağır bir yenilgiye uğrattiktan sonra tekrar karşı karşıya gelip kaybetmesi abes olur. Ayrıca Ras'ın Arrow'a ve davasına saygı duyduğu belli. Merlyn ya da Deathstroke'a karşı birlikte çalışabilirler belki.

Berkdinho'nun bahsettiği büyük üçlünün olmaması konusunda ise, ben HBO ya da Starz çekmediği sürece bunların dizisi olmasını istemem(gotham'ı da izlemeyi bıraktım zaten) ama cameo olarak görünseler, en azından adları geçse çok iyi olurdu. Neticede Arrow yapımcıları Green Arrow evreninden çok Batman'inkini kullanıyor :)

Caped Crusader

Spoiler

Arrow müthiş bir ara sezon finaliyle araya girdi.Bölümde her şey tam kıvamındaydı.Benim için tek eksi son dövüş sahnesinde Ras'ın dublörünü sık sık görmek oldu  ;D  Büyük ihtimalle Oliver'ı Lazarus Pit'e Maseo götürecek .Tabii Oliver'ın akli dengesi baya bozularak gelecek.Belki geri kalan bölümlerde yine öldürmeye başlayabilir.Bir de böyle bölümlerde Batman kötülerini kullanıp Batman'i görmemek can sıkıcı oluyor.

Chuck

Yani ne diyebilirim ki ? Yeni bölüm gelsin hemen!!!!

Spoiler                                                                    Spoiler

Umarım mantıklı bir şekilde hayata döner. Bu arada Maseo'nun hikayesiyle ilgili bir tahminim var(çoğumuz tahmin etmiştir gerçi :D ) ama bakalım doğru çıkacak mı?
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Harun Ça

Bu fan posterini Stephen Amele "çok zeki fanlarının var"  diyerek facebookta paylaşmış.  Yorumlarda "Lazarus pit kullanacağını kabul ediyorsunuz o zaman"  diyen birinede "ne zaman sayfamda spoiler verdiğimi gördünüz"  demeyide ihmal etmemiş.

Ahmet Oktay

Arrow ara sezon finalini de az önce izledim, çok iyi bir bölümdü.

dean

Ahmet Oktay

Arrow yine güzeldi, bölüm notu : 9/10. Bakalım Oliver'ın dönüşü ne kadar sürecek, nasıl olacak ?

ercoktay

Ben de yeni bölümü dün gece izledim. Benim için çok da güzel bir bölüm değildi. Yavan geldi. Ama izlemeye devam tabi ki :)