Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Oliver bu bölümde sahte Arrow(lar)la uğraşıyor. John ve Lyla evleniyor.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 26 Mart, 2015, 13:19:58
Oliver bu bölümde sahte Arrow(lar)la uğraşıyor. John ve Lyla evleniyor.
Burda çok geri kaldım Ahmet :'(

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 26 Mart, 2015, 13:28:21
Burda çok geri kaldım Ahmet :'(

Çok fazla birşey kaybettiğini düşünmüyorum abi, sezon bitince toptan izlersin bölümleri :)

Pulluk

3x18

Spoiler

Arrow benim, hayır benim, hepimiz Arrow'uz  ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Ahmet Oktay

Malum, oyunlardaki bölüm sonu canavarı gibi Arrow'da da sezon sonu düşmanı oluyor. Gidişata bakarsak sezon sonu düşmanı Ra's Al Ghul olacak. Kaldı 5 bölüm bakalım bu sezon nasıl ilerleyip bitecek.

Ahmet Oktay

19. bölüm konusu : Jake Simmons adında bir metahuman Starling City'de saldırılar düzenler. Quentin Lance'in Oliver'ı her yerde takip etmesinden dolayı Oliver Ray Palmer'dan yardım ister. Ra's Al Ghul Oliver'ın teklifini kabul etmesini sağlamak için bir hamle daha yapar.

lampard

O kadar Daredevil izledikten sonra izleyemedim resmen son bölümü, yarısı olmadan kapattım.

Ahmet Oktay

20. bölüm konusu : Ra's Al Ghul sonunda Oliver'a reddedemeyeceği bir teklif yapmıştır. Takım Nanda Parbat'a olan yolculuğunda Oliver'a eşlik eder.

Ahmet Oktay

22. bölüm; Ra's Al Ghul, Oliver'a geçmişinden tamamen kurtulması ve yeni benliğini tam olarak kabullenmesi için Starling City'ye bir virüs yayması ve oradaki insanları öldürmesi gerektiğini söyler. Şehrin tehlikede olduğunu öğrenen Dig, Felicity ve Laurel yardım da alarak Ra's Al Ghul'un planını bozmak için harekete geçerler ancak herşey planladıkları gibi gitmez. Thea ise Roy'un yaşadığını öğrendikten sonra onu ziyarete gider.

Haftaya sezon finali var, bölümün adı "My Name Is Oliver Queen".

Ahmet Oktay

Sezon finalinden çok final gibiydi. 4. sezonda neler yapacaklar, nasıl bağlayacaklar merak ediyorum gerçekten.

Berkdinho

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
   3. sezon yer yer batırsalar da finalde biraz toparlamayı başardılar. 4. sezon için Damien Dahrk ana kötü olacak.Ras'ın birkaç bölüm önce Oliver'a söylediklerine dayanarak Diggle'ın kardeşini öldüren HIVE örgütünün başı olarak karşımıza çıkacağını göreceğimiz anlaşılıyor. Şu anda gelinen nokta için Arrow'un Green Arrow olarak yeniden doğmak üzere yok olduğunu söyleyebiliriz. Roy da çıkmasa iyiydi diziden. Onun hikayesi tam tamamlanmamıştı aslında. İnternette okuduğuma göre Colton Haynes kendisi diziden ayrılmak istemiş.
   Asıl önemli nokta ise bir süreden beri Flash'ta ve Arrow'da hep Coast City, Ferris Air  isimleri geçerek Green Lantern/Hal Jordan'a göndermeler yapılıyor. En büyük göndermeyse Flash'ın dünkü bölümünde Ferris Air'ın test pilotlarından birinin kaybolmasından sonra kapatıldığı söylenerek direkt Hal Jordan işaret edildi. Arrow'daysa Oliver flashbacklerde Coast City'e yola çıktı. Hatta günümüzde de Felicity ile birlikte Coast City'e gidiyor olabilirler. Arrow flashbacklerinde Hal Jordan'ı görebiliriz bence iki dizide de bu kadar çok Green Lantern göndermesinin boşuna yapıldığını düşünmüyorum. Gönül ister Green Arrow-Green Lantern-Flash crossoverı ama Green Lantern dizisi gelmesi zor, CW'nun bütçesi Green Lantern'ün efektlerini yapmaya yetmez. Yine de Arrow flashbacklerinde sadece Hal Jordan olarak görürsek hoş olur.
   Tekrar Arrow'a dönersek en iyi sezon olarak 2. sezon yerini koruyor. Deathstroke'un Arrow'a finaldeki dövüşte basitçe yenilmesini saymazsak harika bir sezondu. Umarım seneye toparlarlar ve 2. sezon kalitesine yaklaşırlar.
   SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
The Right Man When Things Go Wrong

Al Ghul

Oliver'in hala aptallık yaptığını düşünüyorum, ama GA göreceğiz artık, güzel olacak, yeni sezonu bekliyoruz :)

dean

Neal McDonough, diziye Damien Darhk olarak katıldı.

dean

Caped Crusader

New 52 tarzı kostüm ben beğendim.