Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Sayfaya koyduğum concept art'tan bile daha kötü olmuş.CW ilk defa şaşırttı.

Ahmet Oktay

+1, geçen sezon batırdıkları diziyi katmerleyeceklermiş gibi bi' hisse kapılmıyor değilim. Umarım yanılırım.

Nightrain

BU ne be! Magneto bu resmen...
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Chuck

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Eylül, 2015, 09:18:26
BU ne be! Magneto bu resmen...

Ahahahahaha aynen öyle olmuş :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Worst thing ever seen.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Dum dum Dugan gelmiş.   :)

Ahmet Oktay

4x1'i izledim, yine pek tat alamadım. Oliver, Green Arrow oldu. Damien Darhk gözüktü. Herkes kahraman oldu kostüm giyiyor. İlk 2 sezonun tadı yine yok bence. Sezon ilerledikçe olur mu o konuda da şüpheliyim.

Animvader

Yani bence de Arrow'un en sorunlu kısmı dizide oluşturdukları "Team Arrow".Red Arrow, Black Canary, Maskeli Diggle, Felicity derken dizi o kadar kalabalıklaştı ki hepsine yer vericez diye neredeyse Oliver Queen'i görememeye başladık.Oysa ilk sezonlardaki ada kısımları olsun, felicity-diggle'dan oluşan çekirdek ekip mekaniği olsun daha izlenilebilir sonuç veriyordu.

xmenac

Öykü devam ederken gösterilen flashback'ler ile geçmişte adada olanlara yer verilmesi de ilk sezonun önemli detaylarından biriydi bence. Adadan çıkıldığından beri flashback sahneleri monoton geliyor bana. Gerçi Oliver ilk bölümde adadan kurtarıldığına göre ilerleyen bölümlerde elbet oraya tekrar yolu düşecek ama bakalım nasıl. :)

Harun Ça

5. bölümde Constantine'i göreceğiz.

noir

Bugün arrow, flash, agents of shield ve gotham son çıkan bölümlerini izledim, aralarında izlerken sıkıldığım tek dizi arrow'du. Umarım constantine gelince dizide bir şeyler değişir

Caped Crusader

4.Sezon başladığından beri Oliver, Green Arrow olarak bütün dövüşlerini kaybetti.Bu adam önceki sezonlarda ana düşmanları Merlyn,Deathstroke ve Ra's Al Ghul'u yenmedi mi? Yani 4.bölümde sıradan polise bile dövüşte kaybetti.Normalde böyle aksiyon - dövüş konularına fazla takılmam ama her bölümde şamar oğlanı izlemek sıkıcı ve önceki 3.sezona göre çok saçma oluyor.

Ahmet Oktay

Hem Arrow'un hem de Flash'ın bu sezonki ilk bölümlerini izledim sadece, Flash'ı yine izlerim de Arrow'u hiç izleyesim gelmiyor yalan yok.

maeglin

3. sezona göre ben 4. sezonu daha izlenebilir buluyorum Arrow'da. Green Arrow olduktan sonra biraz çöküş dönemine girmesi sanırım kararsızlığından kaynaklanıyor, şöyle biraz yıkıcı bir etki lazım :D