Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Dün gece 9. bölümü de izledim. Bence de geçen sezona göre kat kat daha iyi gidiyor dizi. Ada sahneleri diziye bir lost havası katıyor. Her ada sahnesinde bir gizem açıklığa kavuşuyor. Son bölümde yeni katılanlarla sezonun geri kalanının da çok güzel geçeceği şimdiden belli oldu.

Light Batman güzel bir tanımlama olmuş. Adam her bölüm ölüm tehlikesi geçiriyor. Dayak yiyor. Vuruluyor. Kickass mi izliyorum diyebilirsiniz :)

V

9. bölümü seyrettim.Dizide sürekli artan bir grafik var.Nazar değmez inşallah...Sezon arası bitince yeni süper kahramanlar dizide arz-ı endam edecekler belli ki..
"İstemem,eksik olsun.."

Gambit

9. Bolum cookkkkk iyiydi cok

Harika referanslar var ve cok iyi bagliyorlar

DC evreninin biliyir ve deathstroke u, flash i, green arrow u daha once okuduysaniz, bu diziyi cok seversiniz

dean

Son bölümü anca yeni izleyebildim  :-[ çok beğendim. Zaten sinemada işi Marvel'a dizide Dc'ye bırakmak lazım. ( Netflix değiştirebilir tabi işi)

dean

dean

Harun Ça

Son arasından sonra fırsat bulup daha başlayamadım ard arda izlemek daha zevkli olacak.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 30 Ocak, 2014, 13:08:30
Son arasından sonra fırsat bulup daha başlayamadım ard arda izlemek daha zevkli olacak.

Ben de aynı öyle yapıyorum. Ara sezon finalinden beri izlemedim. 2-3 bölüm daha biriksin öyle izliyeceğim.

dean

dean

Arrow'a Suicide Squad geliyor.

Nightrain

2.sezona yeni başladım. Çok iyi başladı. Hastasıyım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

doktor1881

bende  2. sezonda bir yerde ara verdim ama kaçıncı bölüm  tam

hatırlamıyorum  Ama lakin suç benim değil Amerikadaki gelişigüzel yayın planı ;D ;D ;D

Harun Ça

Alıntı yapılan: doktor1881 - 22 Şubat, 2014, 19:07:26
bende  2. sezonda bir yerde ara verdim ama kaçıncı bölüm  tam

hatırlamıyorum  Ama lakin suç benim değil Amerikadaki gelişigüzel yayın planı ;D ;D ;D

9. bölümde sezon arası vermişti 10. bölümde kalmışsınızdır bende daha başlamdım.

Nightrain

Dün 3'ten 8'e kadarki bölümleri izledim. O 6 bölüm şok üstüne şok, dumur üstüne dumura uğrattı. Hele Black Canary... OMG!!! Bir de flashbackler 10 numara.

Ayrıca çok fazla Ra's Al Ghul lafı geçmeye başladı. Heyecan tavan yaptı ben de.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean