The Avengers: Age of Ultron (2015) - Phase 2/11

Başlatan dean, 21 Temmuz, 2013, 09:52:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Spider-Man sahnesinin fake olduğu resmi ağızlardan onaylandı.

https://www.youtube.com/watch?v=Y2y-HxoC7eM

dean

Aşağıda Vision karakterinin ortaya çıkışı var. Açıkçası şu ana kadar Vision'ı çok iyi sakladıkları için Spoiler ibaresi koymadan linki vermek istemedim.

spoiler

https://www.youtube.com/watch?v=VAyPg0LQ25o

Animvader

Rusça sinema çekimi malum ortamlara düşmüş bile.Şeytan diyor ki 1 hafta bekleme çat-pat Rusçanla aç izle  :P

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 25 Nisan, 2015, 00:14:03
Rusça sinema çekimi malum ortamlara düşmüş bile.Şeytan diyor ki 1 hafta bekleme çat-pat Rusçanla aç izle  :P

Ben izledim bile  ;)

hennessy

Film görsel şölen için yapılmış ama.....

Benim Fikrim....

SPOLIER İÇERİR..............

* Ultron karakteri bence iyi işlenememiş nedenine gelince, Captain America: Civil War uğruna karakter arka planda bırakılmış. Avengers iç savaşı işlenmiş resmen hikayenin alt yapısında
* Hawkeye 3 çocuk yapmış bu yoğunlukta :) ailesini görmek güzeldi ve ilginçti.
* Nick Fury günü kurtarmak için hadi oğlum birleşin ara gazı vermek için geri dönmüş
* Black Widow'un karşılıksız Hulk aşkı yok artık............ Benim gibi yakışıklı bir erkek var iken :)
* Scarlet Witch yeni Avengers karakteri gördük ama sanki X-Men tadında olmuş karakter mutant olduğu için
* Vision karakterini gördük
* Film bitmeye yakın New avengers'i yeni Kaptan Amerika'nın takımını gördük
* Bir kez daha Iron Man neden nefret ettiğimi görmek güzel oldu.
* Yeni filmde Thor ve Hulk sanırım görmeyeceğiz.

Güzel bir film kötü diyemeyiz ama Civil War çok önem veren marvel Ultron'u bence hafife alıp konuyu Civil War bağlamış.

Ayrıca katılıyorum kesinlikle gelecek filmin ismi Captain America: Civil War olmaktan çıkmıştır. Avengers/New Avengers Civil War olması lazımmış.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Alıntı yapılan: hennessy - 27 Nisan, 2015, 20:55:09
SPOLIER İÇERİR..............
* Yeni filmde Thor ve Hulk yeni filmde sanırım görmeyeceğiz.

Spoiler

Thor ve Hulk, Avengers Infinity War'da olacaklar. Civil War'da yoklar. Thor, 2017'de kendi filmi Thor: Ragnarok ile uğraşırken Civil War'u kaçıracak. Hulk artık nereye gittiyse kaçırır. Ama ikiside dönecek Infinity War'a. Zaten Infinity War'da özellikle de Part II'de diziler dahil herkes olacak.

Spoiler

xmenac

Infinity War Part II ile bu seri final mi yapacak ya da normal şekilde devam mı edecek acaba. Yoksa yeni karakterlerle bir anlamda reboot mu olacak? Film her geçen gün serinin finali gibi bir izlenim oluşturuyor bende.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 27 Nisan, 2015, 21:34:10
Infinity War Part II ile bu seri final mi yapacak ya da normal şekilde devam mı edecek acaba. Yoksa yeni karakterlerle bir anlamda reboot mu olacak? Film her geçen gün serinin finali gibi bir izlenim oluşturuyor bende.

Yok final yapmayacak. Ama Infinity War'a kadar gelen hikaye final yapacak. Yani Thanos ve Infinity Gauntlet hikayesi. Çizgi romanlarda Arc dediğimiz mantık aslında buradaki de. Infinity War'dan sonra ne olacak diye bakarsak. Şu ana kadar ki herkesin sözleşmesi Infinity War'a kadar. Infinity War'un çekimleri bitince ve o sırada çekilen yeni karakterlerin filmlerinin(Doctor Strange, Black Panther, Spider-Man, Captain Marvel ve Inhumans gibi.) tutup tutmamasına bağlı olarak sözleşmesi biten oyuncularla masaya oturulacak. Yeni karakterler sevilirse hikaye yeni karakterlere kayar. Ama insanlar Cap, Thor ve Iron Man gibi karakterleri tekrar görmek isterse işte o zaman Marvel kesenin ağzını sonuna kadar açacak. Chris Evans ve Chris Hemsworth gibi oyuncular yeni sözleşmeye açık. Robert zor ama imkansız değil.

Kevin Feige oyuncu değişiminin zorunlu olduğu durumlar içinse "asla reboot olmayacak, James Bond sistemi işleyecek" dedi. Hakeza Hulk, War Machine ve Fandral rolleri Marvel Cinematic Universe içinde iki farklı oyuncu tarafından oynandı.

Yani kısaca Marvel Cinematic Universe kesinlikle reboot yapmayacak. Hep yeni hikayelerle devam edecek. Infinity War sonrası Phase 4 ile yine büyük bir villain yaratılıp devam edecek.

Pulluk

Senaryo ve yönetmenlik açısından ne yazık ki ilk filmin oldukça gerisinde kalmış. Her ne kadar açılış sahnesi oldukça heyecan verici olsa da ilk yarıda çok ciddi bir tempo sorunu var. Ayrıca filmden en az bir 30-40 dakika kesildiği çok belli. Yer yer kopukluklar çok net belli oluyor. 2. yarının son yarım saati ise oldukça eğlenceli ve o sayede yırtıyor film. Fanatik yönüm nedeniyle 7 veririm yoksa genel bir izleyici için 6'ya kadar düşer bu puan.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hennessy

Yaklaşık bir hafta önce internette bir video gezmeye başladı. İlk gördüğümüzde sanki Yenilmezler:Ultron Çağı'nın kapanış sahnesinde ki gelenekselleşmiş açıklama görüntüsünde Örümcek Adamı görüyoruduk. Sonrasında Marvel'dan yalanlama geldi ve ardındanda bu şakayı yapanlar ortaya çıktı.

Aşağıdaki video'da bu video'nun nasıl yapıldığının kamera arkasını izleyebilirsiniz.

Şakanın videosunu yöneten Chris White ve Larry White Örümcek Adamı oynayan ise Paolo Paz namıdeğer Güney Plajı Örümceği seslendiren ise Jonathan David Bullock/HeroicRoxas.

https://www.youtube.com/watch?v=R2FWJgKMbFQ

http://www.cizgiroman.com/yenilmezler-kapanis-sahnesinde-orumcek-adam-sakasini-yapanlar-ortaya-cikti.html
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Merhaba arkadaşlar, geek aleminin bu sene için en fazla merakla beklediği iki filmden biri bugün vizyona girdi. Ben de her filmde olduğu gibi forumumuza eleştiri yazısı yazmak için dizüstü bilgisayarımın başına oturdum. Ama bir yazı yazdım. Sonra sildim. İkinci yazıyı yazdım onuda ardından sildim. En sonunda yazı yazmamaya kadar verdim. Hatta bundan sonra hiçbir çizgi roman uyarlaması hakkında yorum yapmamaya karar verdim. Üstelik sadece Altın Madalyon'da değil üyesi olduğum yada olmadığım, yerli yabancı bütün site ve forumlar için geçerli. Zaten Joker fotoğrafında felanda yorum yapmamıştım. Daha sonra ne olur bilemem ama şu an böyle düşünüyorum. Altın Madalyonda haberleri iletmeyi devam edeceğim tabi ki ama yorumsuz olarak.

Kauss

Filmden yeni geldim. Doğruyu söylemek gerekirse beni alıp götürmedi. Evet güzeldi ama beklentimi karşılayamadı. Belki de beklentim oldukça yüksek girdim filme bilemiyorum. Spoiler vermeyeyim ama filmde bana kalırsa bir mantık hatası vardı. Onun dışında film bittikten sonra salondakilerden bazıları kendi aralarında konuşuyorlardı. Ne yani devam filminde bu kahramanlar olmayacak mı diye. Ve son olarak filmden önce d&r da oyalandım bir çok çocuk, genç Avengers serilerine bakıyorlardı. Ben Fullmetal Alchemist cildini alırken ve Titana saldırıyı ararken, bir çocuk ve annesi geldi. Çocuk bir Avengers cildi beğendi annesi fiyatına baktı 32.5 buna vereceğimize sana puzzle alabilirim dedi. Çocukta tercihini puzzle'dan yana kullandı. Aynı şey 3 tane genç içinde geçerliydi. Neyse sonuncusu biraz off topic oldu ama film için

6/10 veririm.

doktor1881

Kızım sayesinde bende filmi izledim (O Koyunlar Firarda ve Karlar Kralicesi 2 yi seyrederken)

Keşke onunla seyretseydim.Daha iyi mi olurdu acaba ??? ???

rumar80

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!