Daredevil

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

corvus

Alıntı yapılan: Animvader - 14 Nisan, 2015, 16:20:19
Zaten Stan Lee ve Bill Everett Daredevil created by şeklinde intro'da bahsediliyor o konuda sıkıntı yok.Benim telif kokusu almam, kırmızı köstümü Wood bulmuştu falan demeleri.Hani bak Marvel bu kostümü kullandın ama bunu bulan adamın hakları bizde, adını bile anmamışın çok üzüldük gibisine.Fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış desek yeridir  :D ;D

valla ben burada sadece wally wood'un tarafını tutarım  :D ne olursa olsun çok büyük haksızlık var. pelerinlideki yazıda emre bey doğru demiş, çizgi romanın en önemli çizerlerinden biri ama hakettiği ilgiyi görmedi hiç. severek takip ettiğimiz bissürü çizerin ilham kaynağı.
bu konu dizinin çok güzel olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabi  ;D ;D ;D ;D

can amca

Şu ana kadar seyrettiğim "süper kahraman" dizileri içinde casting "Ben Urich dışında" ve oyunculuk olarak en iyisi diyebilirim. Henüz 4 bölüm seyredebildim ama çok iyi gidiyor. Özellikle Daredevil'i ben kas yığını olmayan ama çok çevik ve dayanıklı bir karakter olarak düşündüğümden casting'i doğru olmuş. Fisk çifti ise tam bir numara olmuş.

hennessy

8. bölüm bitti Wilson Fisk gölgelerden çıktı. Savaş baltası ile geliyor her bölüm daha güzel gitmeye başladı dizi. Vincent D'Onofrio Fisk'i harika oynuyor. Hele geçmiş ile şu anki hali harika yansıtılmış. Sinirlendiği sahne dizinin en iyi sahnelerinden biri idi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Chuck

Ben ilk bölümü daha yeni izleyebildim. Daha ilk bölümden castinglerde doğru seçim yaptıklarını belli ediyorlar. Fisk'in yüzünü göstermesini merakla bekliyorum.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

yunusmeyra

Alıntı yapılan: corvus - 14 Nisan, 2015, 17:58:04
valla ben burada sadece wally wood'un tarafını tutarım  :D ne olursa olsun çok büyük haksızlık var. pelerinlideki yazıda emre bey doğru demiş, çizgi romanın en önemli çizerlerinden biri ama hakettiği ilgiyi görmedi hiç. severek takip ettiğimiz bissürü çizerin ilham kaynağı.
bu konu dizinin çok güzel olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabi  ;D ;D ;D ;D

tabii ki asıl ruh wood zamanında ortaya çıkar  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

yunusmeyra

iyi ki wood kostümü daredevil'in ruhuna uygun tasarlamış..elektra ile nasılda yakışmışlardı birbirlerine ;)

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

13.bölümü izledim. Başta dediğim gibi DC için Batman ne ise Marvell için Daredevil o. Hakketten Nolan'ın karanlık atmosferinden etkilendiler mi bilmem. Ama aynı tarzda hemde dizi olarak gitmeleri harika olmuş. Arka fon müzikleri bile buna dahil edilmiş. Fisk ve Daredevil kapışması sanki Batman Joker kapışması gibi idi. Biri delirdi mi gülüyor öbürü sinirlendi mi asabileşiyor. Dizi ekibi hakket ten harika bir iş çıkarmışlar.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

emre ozdamarlar

Dun gece ilk 2 bölumu izledim, zimba gibiydi. Haftasonu gelse de kalan bölumlerin hepsini izlesem diye bekliyorum simdi yana yana.

Chuck

Ben dün dördüncü bölümü izledimde sonunda noldu öyle yaa ? O naptı öyle yaa? Gerçek olmadığını bilmeme rağmen baya bi içim acıdı vallahi.  :o :o Bu dizi baya baya muhteşem kardeşim :D

Ahmet Oktay

Az kaldı ben de izleyecem inşallah ;D

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 16 Nisan, 2015, 13:25:08
Az kaldı ben de izleyecem inşallah ;D

Beklediğin her saniye büyük kayıp dostum. . :D

Spoiler

5,6 ve 7. bölümleri izledim. Stick'i ilk defa görüyorum ve baya etkileyici bir karakter. Ama bölümün sonundaki uzun saçlı abinin elemanı olması hoşuma gitmedi. Ayrıca o abide ne ses var öyle :D

lampard

Kingpin'i oynayan aktör, Full Metal Jacket'te Private Pyle'ı oynayan Vincent D'Onofrio'ymuş, yeni fark ettim  :o

Pulluk

Bitirdim ve çok feci tadı damağımda kaldı. O ne güzel finaldi öyle  8)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

xmenac

Yorumları okudukça merakım artıyor. Boş bir vakit bulduğumda 1. bölümü izlemek istiyorum ama tek bölümle de yetinmek zor olacak diye daha da boş bir vakit olmasını bekliyorum. ;D

Berkdinho

SPOILER SPOILER

Şu ana kadar yapılan en iyi süper kahraman televizyon dizisi olduğu kesin. 13 bölümü soluksuz izledim. Ama kostüm olmamış. Siyah yerleri kırmızıya boyayıp, DD sembolünü de koyarlarsa bir nebze toparlar ama yine de üzerinde daha çalışılması gerek. Gerçi kostümün neden böyle olduğu dizi içinde mantıklı bir şekilde açıklanmıştı yanılmıyorsam Melvin tarafından. Kingpin'in dönüşünü, Elektra ve Bullseye'ın diziye girişlerini merakla bekliyorum. Umarım ikinci sezon çabuk gelir.
   Bir de Jack Murdock'ın maçlarını ayarlayan adamlardan birinin adı sanırım Silke'ti. Underboss'ta Daredevil'ın kimliğini açıklayan Samuel Silke'le bir ilişkisi olabilir mi ( babası gibi ) yoksa rastgele seçilmiş bir isim miydi ? Böyle ince bir detay varsa Out hikayesini ilerleyen sezonlarda dizide görmenin oldukça hoş olacağını düşünüyorum.
The Right Man When Things Go Wrong