Daredevil

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Bullseye için ilk dedikodular dönmeye başladı. Ortaya atılan ilk isim ise gerçekten dizi için çok büyük bir isim. Gerçekleşirse çok büyük ses getirir. O isim ise;

Ahmet Oktay

Chuck

Olur ise büyük bir Bullseye fanatiği olurum. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

rumar80

Olursa olay olur.

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Animvader

Her ne kadar Jason Stathamlı aksiyon filmleri artık kusturma derecesine gelmiş olsa da bu röle cuk oturacağına ben de katılıyorum.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

İsmi Bullseye ile anılan Jason Statham, geçmiş yıllarda ; ''Çizgi romanlara pek tutkum yok,bir süper kahramanı herkes oynayabilir.Büyük annemi alıp yeşil ekranın karşısına koysam o bile oynar, herkes yapabilir.Tüm aksiyon sahnelerini dublörler hallediyor.Yeşil ekran'a,200 milyon dolarlık bütçeler'e,dublörler'e güveniyorlar.Bana otantik(gerçek) gelmiyor.Ben gerçek şeylerden güç alıyorum'' demişti.

Bunu dediği için UGH! geri alıyorum högggggggg diyorum UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

lampard

Kariyerinde 3. sınıf aksiyon gişe filmlerinden başka bir şey olmayan bir oyuncu için çok iddialı konuşmuş Statham :)

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: lampard - 05 Haziran, 2015, 23:46:09
Kariyerinde 3. sınıf aksiyon gişe filmlerinden başka bir şey olmayan bir oyuncu için çok iddialı konuşmuş Statham :)

Hocam lutfen, aramizda her filmini agzi acik izleyen, üstada buyuk saygi duyan hayranlari olabilir (ben), kalp kirmayalim :)

xmenac

Snatch filmi efsanedir.

lampard

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 06 Haziran, 2015, 23:49:55
Hocam lutfen, aramizda her filmini agzi acik izleyen, üstada buyuk saygi duyan hayranlari olabilir (ben), kalp kirmayalim :)

Ahaha doğru, şahsından ve hayranlarından özür dilerim   ;D

dean

The Punisher geliyor.

dean

Yeni Punisher a.k.a. Frank Castle; Jon Bernthal.

Ahmet Oktay