Daredevil

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lampard

Offf harika haber, aktör seçimi de çok uygun görünüyor.

Kauss

Jason Statham işallah oynamaz. Cidden sıktı artık bu adamın oyunculuğu beni.  Jon Bernthal ise bence tip olarak bilemem ama mantıklı bir tercih. Adamın oyunculuğunu beğenenlerdenim. Furry de ki pislik bir asker rolü, The walking dead'de ki rolü gerçi onda da pek iyi bir adam rolü çizmemişti ama olsun. Bence rolün altından kolaylıkla kalkabilir

hennessy

Ugh. ......
süper haber  2.sezon  reyting tavan
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Punisher rolü için Thomas Jane'i tercih ederim şahsen. Umarım Bullseye rolü içinde başka oyuncuyla anlaşırlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Jon Bernthal rolüne hazırlanmaya başlamış.

Nightrain

2.sezonun adi Daredevil vs. Punisher olacakmis.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Nightrain - 29 Haziran, 2015, 00:05:15
2.sezonun adi Daredevil vs. Punisher olacakmis.

2. Sezonu merakla bekliyorum. Başlama tarihi ne zamandı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 29 Haziran, 2015, 00:14:13
2. Sezonu merakla bekliyorum. Başlama tarihi ne zamandı?

2016 baharı, büyük ihtimalle yine nisan :)

dean

2. sezon çekimleri başladı;

Ahmet Oktay

Bende sonunda ilk sezonu izlemeye başladım, günde 1 bölüm izliyorum şimdilik. İlk 2 bölüm itibariyle 10 numara :)

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 06 Temmuz, 2015, 23:38:50
Bende sonunda ilk sezonu izlemeye başladım, günde 1 bölüm izliyorum şimdilik. İlk 2 bölüm itibariyle 10 numara :)

Günde bir bölüm az :D ben dördüncü bölümün sonundaki olaydan sonra(ki muhteşem bir sahne bence) üçer üçer izlemiştim :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 06 Temmuz, 2015, 23:48:16
Günde bir bölüm az :D ben dördüncü bölümün sonundaki olaydan sonra(ki muhteşem bir sahne bence) üçer üçer izlemiştim :D

Bende şimdilik dedim zaten ;D Günde 1 bölüm Daredevil, 1 bölüm Death Note planlaması yaptım ama bu planlama bozulacak gibi yakında :D

Ahmet Oktay

Gece sahurdan önce 3. bölümü, biraz önce de 4. bölümü izledim. 4. bölümün sonu mükemmeldi. Bu dizi iyi ki Netflix'te diyorum.

Ahmet Oktay

5. bölümü de bitirdim, şunu söylemek istiyorum; bu bölümden sonra, bu sezonki Arrow - Ra's Al Ghul bu hikayenin, bu savaşın yanında bir hiç.
Film gibi bir bölüm daha izledim, mükemmel dizi. Bu arada intro Black Sails tarzında ve hoş olmuş, hep söyleyeceğim unutuyorum :)

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 07 Temmuz, 2015, 15:18:16
Gece sahurdan önce 3. bölümü, biraz önce de 4. bölümü izledim. 4. bölümün sonu mükemmeldi. Bu dizi iyi ki Netflix'te diyorum.

4. bölümün sonunda benim içim acımıştı. Yeter yeter diye kendimden geçmiştim. . :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız