Daredevil

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Eylül, 2015, 16:40:13
Spoiler kısımlarını beyaz yaparsan daha iyi olur. İzlemeyenler var. :)

Spoiler uyarısı eklenmiştir.

dean

dean

Scott Glenn tarafından canlandırilan Daredevil'in hocası Stick'in ikinci sezonda da olacağı açıklandı. Umarım bu sefer bir bölümünden fazla olur.

dean

Nightrain

Göğsünde DD yazsa 10 üzerinden 10 alır bu kostüm.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Ekim, 2015, 11:11:40
Göğsünde DD yazsa 10 üzerinden 10 alır bu kostüm.

Umarım yazıyordur. İlk sezonda kostümü yaparken Daredevil'ın kendisi bile Daredevil olduğunun farkında değildi. Kostüm yapıldıktan sonra ismi aldığı için ilk sezondaki kostümde DD logosu olmaması mantıklıydı. Ama artık Daredevil ismini almış halde. Logu'yu bekleyebiliriz.

dean

Marvel'ın Tv Paneli son derece hareketli geçti. Daredevil ikinci sezondan kısa bir teaser yayınlandı. Teaser sızdı ama kısa süre içinde kaldırılacaktır. Teaser'da Punisher ve Elektra'da göründü. Çok kısaydı ama harikaydı.

dean

Agamotto

İlk sezon baya iyiydi ikinci sezondan beklentilerim daha da yüksek. Punisher zaten efsane ;)

doktor1881

ilk 90 sn 1. sezondan(güzel) son 15 sn 2. sezondan (basit) görüntüler ;D ;D ile harika bir teaser

dean

İkinci sezondan görüntü az. Lakin bu kadarı bile şans. Normal şartlarda bu teaser yayınlanmayacaktı. Comic-Con'dan sızınca yayınlandı. Marvel, bir ay sonra yayınlanacak Jessica Jones'un bile daha tam fragmanını yayınlamadı. Sızma olmasa ikinci sezona ait görüntüleri asla alamazdık.

gamlıbaykuş

Şimdi denedim açmıyor kaldırıldı mı hemen ?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 12 Ekim, 2015, 19:13:16
Şimdi denedim açmıyor kaldırıldı mı hemen ?

Yok kaldırılmadı ama youtube linkinde bir sıkıntı var. Şimdilik şu sayfayı atayım. Sonra bulunca düzgün youtube güncellerim.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/markcassidycbm/news/?a=125846

dean

Mrtekin

Season 2 trailer için buyrun;

https://m.youtube.com/watch?v=DVcfh3JPnTA

Dd, Punisher, The Hand, Elektra, Kingpin, epsi Bi arada :)
They drew first blood...