Constantine

Başlatan dean, 22 Şubat, 2014, 11:54:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

zed diziye ayrı bir hava kattı

doktor1881

tek cild çıkan ve piyasada zor bulunan bir çizgromanın dizisi 5. bölüm yayınlandı BÜTÜN ÇABALARIN BOŞUNA KARANLIK GELİYOR

Ahmet Oktay

Bu haftaki bölüm şimdiye kadar yayınlanan en iyi bölümdü diyebilirim.

dean

Dizinin reytingleri artmakta ama NBC diziyle ilgili olumsuz bir karar almış. İlk sezonla birlikte bitirmeyi düşünüyor. Syfy'a geçme ihtimali yada bir şekilde NBC ile devam ihtimali var ama Constantine ile ilgili olarak işler sıkıntıya girmiş vaziyette.

doktor1881

Alıntı yapılan: dean - 24 Kasım, 2014, 19:37:18
Dizinin reytingleri artmakta ama NBC diziyle ilgili olumsuz bir karar almış. İlk sezonla birlikte bitirmeyi düşünüyor. Syfy'a geçme ihtimali yada bir şekilde NBC ile devam ihtimali var ama Constantine ile ilgili olarak işler sıkıntıya girmiş vaziyette.
NAYIR NOLAMAZ

Ahmet Oktay

İyiydik böyle, ilerledikçe herşey oturuyordu. Umarım bitmez.

dean

Gelen bilgilere göre NBC devam kararı almış. Ama tabi belli olmaz. Bir iki hafta daha geçsin öyle netleşir.

doktor1881

Zed siz 6.bölüm konu olarak da çok yavandı.Klasik kötü ruh kovma ile sanki savsaklanan bir bölüm izledik

Ahmet Oktay

7. bölümde Zed döndü. Bölümde olan bazı şeyler beni şaşırttı, henüz izlemeyenler olduğu için detayı girmiyorum bu konuda ama bölüm güzeldi.

doktor1881

the lost roomu izleyim hemen bakacağım sabah dizinin türkçesi yoktu

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 06 Aralık, 2014, 23:26:09
the lost roomu izleyim hemen bakacağım sabah dizinin türkçesi yoktu

İzleyin mutlaka.

Bu arada şunu belirtmek istiyorum, The Walking Dead'i sadece alışkanlık olduğu için izliyorum ve açıkçası bu sezon yayınlanan 8 bölümden 5'i boştu diyebilirim. Constantine ise kesinlikle daha iyi ilerliyor.
Şimdi diyebilirsiniz ki bunu niye yazdın, hemen söyleyeyim; TWD o kadar izleniyorsa, reyting alıyorsa, devam ediyorsa Constantine devam etmeyi TWD'den daha çok hakediyor. Gerçi farklı kanalların yapımları ama iki yapım tam zıt yönlerde gidiyorlar bence, Constantine yükselirken TWD sürekli düşüyor.

Ahmet Oktay

Tam da yerinde bitti bölüm, sanırım sonraki bölüm ara sezon finali olacak. Sabırsızlıkla bekliyorum yeni bölümü. Bakalım John Constantine bu yaratıktan nasıl kurtulacak ?

Edit : Ara sezon finali bu bölümmüş ;D

Ahmet Oktay

Constantine 9. bölümüyle geri döndü. Önceki mesajımda demiştim bakalım bu yaratıktan nasıl kurtulacak diye, böyle birşey beklemiyordum. Güzel bölümdü vesselam. Karanlık yükseliyor !!

doktor1881

7. bölümü izleyeceğim (06.12.2014) dediğim tarihten sonra dizi karambole gitmiş Bu gece seyrettim Şimdiye kadar ki en güzel bölümdü Düşen Melek herkesin tek bölüm olarakta seyredeceği harika bir bölüm Diziyi takip etmesenizde tek bölüm olarak bu bölümü seyredin

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 21 Ocak, 2015, 21:19:05
7. bölümü izleyeceğim (06.12.2014) dediğim tarihten sonra dizi karambole gitmiş Bu gece seyrettim Şimdiye kadar ki en güzel bölümdü Düşen Melek herkesin tek bölüm olarakta seyredeceği harika bir bölüm Diziyi takip etmesenizde tek bölüm olarak bu bölümü seyredin

8. ve 9. bölümleri peşpeşe izleyin. Daha önce de dediğim gibi Constantine yükseliyor, daha iyiye gidiyor :)