Şubat 2015

Başlatan afu, 02 Şubat, 2015, 18:00:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Etki altında kalmamak için yorumları okumadan Buddy diyorum  :)
Crom! Ölüleri Say...

pikofarad

Ben de Orbital diyorum.

HacıGeraltEmmi

Presstij'in tüm frankofonlarını seçemediğimiz için Efsane'ye verdim oyumu. Nede olsa az beklemedik, az mesaj yazıp sitem etmedik geç çıktığı için. Oysa Badi'yi çok severim, Orbital'de şahane bir çr. Kaliteli yayın deyince Presstij 1 numaradır benim için (ağır aksak yayın yapsa da yayınladığı işlerde kaliteyi hep üst seviyeye çıkardılar şimdiye dek).

köstebek

Ben de kahraman avcı Badi'ye verdim oyumu...

hanac

Güzel büyük boy bir bilim kurgu çok iyi geldi.

Dolayısıyla Orbital dedim.

rumar80

Buffy klasik bir dosttur. Yeni bir tat için Orbital dedim.

caretta

Şimdi Teks dışında başka birşey seçsem eşyanın tabiatına aykırı olacaktı.Bu yüzden Teks Aylık 9.sayıyı seçtim.İlginç bir macera.Silah kaçakçısı Edward
Santos'un yarattığı şilahşor Makua'nın öyküsü.Öykü içerisine Apaçi çetecileri Domingo ve Jacy de ustaca monte edilmiş.Meksika'ya kadar uzanan kanlı
yolda Teks ve melez Makua karşı karşıya gelirler.Sert bir öyküye Font'un sert çizgileri çok yakışmış.

V

"İstemem,eksik olsun.."

Mrtekin

6. ciltte,

Uzun Kış adlı hikayede, usta işi bir psikolojik gerilim var. Hani biraz, Asylum hikayelerine benziyo, ama güzel.

Ama asıl bomba, ikinci hikaye olan, Kaderin Sabrında.

Humphrey Bogart sevenler, 1950 li yılların polisiye filmlerine meraklı olanlar, bu usta işi iplik iplik dokunmuş intikam hikayesini kesinlikle kaçırmasınlar. İntikam alınırsa, böyle alınmalı, dedirtiyor, insana.

Çizgi Düşlerin açık ara en beğendiğim dizisi, tabi, Teks ten sonra....

O yüzden Hikayeler diyorum, başka da bişey demiyorum.
They drew first blood...

darkwood

Buddy Longway, Efsane ve Orbital, bu güzel üçlüden bir tanesini seçmek zor oldu ama nostalji bieaz daha ağır bastı Buddy dedim.
Darkwood Sakinleri..

OZAN BALIM

Ne zamandır Dev Teks almamıştık elimize, uzun süreden sonra kavuşmanın hatırına Teks Dev Albüm 24 diyorum...

hanac

Arkadaşlar,

Oyunu kullanıp yorum yazan kişiler arasından bir kişiye çekiliş ile hediye çizgiroman verilecektir.

Ama bu çekilişe katılmanın temel şartı yorum yazmaktır.

Hangi kitaba niye oy verdiniz ?

Hediye muhteşem; Nuri Kurtcebe'den Kuvayi Milliye

egeman45

Aslında Hikayeler 6 ile Orbital arasında kararsız kaldım, ama oyumu Hikayeler 6 - Çizgi Düşler'den yana kullandım. Çıktığı ilk günlerden beri takip ediyorum bende Le Storie'nin yeri başkadır, her hikayeye büyük bir heyecanla ve şevkle başlıyorum.Şu ana kadarki bütün ciltler beni tatmin etti ama Cilt 6'yı diğerlerinden bir tık daha üstte görüyorum.Aynı zamanda gereken ilginin yeterince gösterilmediğini de düşünenlerdenim bu yüzden Hikayeler 6 dedim :) Yayın periyodu biraz daha kısa tutulursa her şey daha güzel olacak tabi :)

Tuco Ramirez

Tex dev albüm 24'ü seçtim. Yıllar sonra bir Dev Albüm Tex'i elime almanın heyecanı... Üstelik Maceraperestinkilerden gramajı daha yüksek bir kağıda basılmış olduğundan Çizgi düşleri kutluyorum. Güzel çizimler ve güzel bir macera... Daha ne olsun ki?

pardus88

bence ayın kitabı Samuray 3 gerek baskı kalitesi gerekse fiyatıyla ayın kitabı