Ekim 2012 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 07 Haziran, 2013, 12:46:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 10 Haziran, 2013, 15:07:06
İki buçuk yıldır bu anketi yapıyoruz ilk defa yky nin bir kitabı ve aynı zamanda (yanılmıyorsam )  ilk defa bir frankofon birinci oluyor.
Demekki bu kitap çoğu kişiye ilginç gelmiş.birde o ay alınabilecek en iyi kitaplardan biriyidi.ben bile almışım... 8) ::) :D

alan ford

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 10 Haziran, 2013, 15:07:06
İki buçuk yıldır bu anketi yapıyoruz ilk defa yky nin bir kitabı ve aynı zamanda (yanılmıyorsam )  ilk defa bir frankofon birinci oluyor.

Üstelik YKY'nin , Haçlı Seferi'ni saymazsak ( okumadım daha) en zayıf halkasıdır herhalde. Blacsad , Okko , Red Kit bile ulaşamadı bu forumda birinciliğe. Yine de YKY'nin en çok satanı Red Kit sanırsam çoğu sayı 2. baskıyı yaptı.

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

bende 8 tane almışım

Yürüyen Ölüler - 10
Tex - 175
Tex - 176
Altın Tex - 139
Altın  Tex - 140
Nathan Never - 5
Kafalarına Bir Kurşun
Efsanevi Martin Mystere - 7
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 64

1- Kafalarına Bir Kurşun .....................................................: 34 - ( % 53.1 )  -  YKY

2- Nathan Never-5 ............................................................: 32 - ( % 50.0 )  -  Çizgi Düşler

3- Yürüyen Ölüler-10 ........................................................ : 30 - ( % 46.9 ) -   Marmara Çizgi

4- Büyülü Rüzgar-121 ........................................................: 25 - ( % 39.1 ) -  LAL

5- Zagor-127 ......................................................................: 25 - ( %39. ) -  LAL

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 66

1- Kafalarına Bir Kurşun .....................................................: 36 - ( % 54.5 ) - YKY

2- Yürüyen Ölüler-10 ........................................................ : 33 - ( % 50.0 ) - Marmara Çizgi

3- Nathan Never-5 .............................................................: 32 - ( % 48.5 ) - Çizgi Düşler

4- Büyülü Rüzgar-121 ........................................................: 26 - ( % 39.4 ) - LAL

Zagor-127 ......................................................................: 26 - ( %39.4 ) - LAL

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 69

1- Kafalarına Bir Kurşun .....................................................: 36 - ( % 52.2 ) - YKY

2- Yürüyen Ölüler-10 ........................................................ : 33 - ( % 47.8 ) - Marmara Çizgi

Nathan Never-5 .............................................................: 33 - ( % 47.8 ) - Çizgi Düşler

4- Büyülü Rüzgar-121 ........................................................: 27 - ( % 39.4 ) - LAL

Zagor-127 ......................................................................: 27 - ( %39.1 ) - LAL