Secret Invasion (2022) - Phase 4/Dizi 9

Başlatan dean, 26 Eylül, 2020, 11:29:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Disney+'da yayınlanmak üzere Nick Fury odaklı bir proje duyuruldu. Mr. Robot dizisinden hatırlayacağımız Kyle Bradstreet dizinin yazarı ve yapımcılarından biri olacak. Samuel L. Jackson elbette rolüne geri dönüyor. İşin kilit noktası ise dizinin temelde "Nick Fury" ismiyle duyurulmaması. Muhtemelen S.W.O.R.D. gibi bir organizasyona odaklanacak ve başrolünde Nick Fury olacak.

rumar80

O zaman Abigail Brand de karşımıza çıkar herhalde. Bir çizgi romanlardaki son duruma bakınca uzay ve ötesi Marvel evreninde önem kazanmaya başlıyor sanki.

dean

Samuel L. Jackson ve Ben Mendelsohn rollerine geri dönüyorlar.

dean

Dizinin kadrosuna One Night in Miami filminden hatırlayacağımız Kingsley Ben-Adir katıldı. Ben-Adir dizinin başrol villain karakterini canlandıracak.

Nightrain

Villain yerine uzun soluklu bir süper kahramanı canlandırmasını dilerdim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Mart, 2021, 22:25:37
Villain yerine uzun soluklu bir süper kahramanı canlandırmasını dilerdim.

Aslında Blue Marvel'a fiziksel olarak çok uyumlu mesela. Belki Kl'rt olur. O zaman uzun soluklu izleyebiliriz Fantastic Four felan. Bakalım kim olacak.

dayıcomics

koskoca Secret Invansion ne hale düştü yav. >:(

Nightrain

dayıcomics

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Mart, 2021, 10:41:24
Ne hale düşmüş?

Diziye çevirdiler 1, üstüne çizgi romandan tamamen alakasız bir uzay polisiyesi yapıyorlar 2.

Nightrain

Alıntı yapılan: dayıcomics - 24 Mart, 2021, 17:31:34
Diziye çevirdiler 1, üstüne çizgi romandan tamamen alakasız bir uzay polisiyesi yapıyorlar 2.

Büyük eventlerin dizi yapılmasından yanayım. Da uzay polisiyesi olacağını ilk kez duyuyorum.

dayıcomics

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Mart, 2021, 21:00:02
Büyük eventlerin dizi yapılmasından yanayım. Da uzay polisiyesi olacağını ilk kez duyuyorum.

Anlatılanlardan bildiğim kadarıyla, Nick Fury ve Skrull Talos  uzayda bazı gizemli olayları çözeceklermiş. Bizim çizgi romandan bildiğimiz istila işi şimdilik gözükmüyor. Captain Marvel filmi ile o kapıyı kapatmışlardı zaten istila işi olursa da uzaydaki bir gezegende olur tahminim, dünya ile alakası olmaz.

teks55

Açıkçası saçma bi tepki olmuş, zira Sinematik evren ile Çizgi Roman evreni arasında zibilyon tane fark olduğu herkesçe malum.

dayıcomics

Alıntı yapılan: teks55 - 25 Mart, 2021, 17:59:33
Açıkçası saçma bi tepki olmuş, zira Sinematik evren ile Çizgi Roman evreni arasında zibilyon tane fark olduğu herkesçe malum.

e şimdi bu da saçma tepki oldu :))

dean

2019 yılında The Favourite filmiyle Oscar kazanan Olivia Colman Secret Invasion dizisinin kadrosuna katılıyor.

dean

MCU'ya Game of Thrones'dan bir transfer daha. Emilia Clarke, Secret Invasion dizisinin kadrosuna katıldı.