2022 Mart - Çizgi Roman Listesi

Başlatan hanac, 04 Mart, 2022, 07:20:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

sultanhisar

Çizgi düşler kitap basmış...demek ki kağıt sorununu hallettiler...acaba Tex basacaklar mı ??? ??? ??? ???

Kinowa59

Çizgi Düşler'in çizgisi kayboldu. Biz TEX severlere " düş" kurmak kaldı. Hazreti Lal kitap da olmasa biz yaşlı ahiret-i kabir adaylarına çizgi roman kalmayacak.

caretta

Çizgi Düşler Teks yayınlamıyor.Şunu merak ediyorum:Bonelli yayıncılık Çizgi
Düşler'e "telifi aldın;şu kadar yayınla,yok yayınlama imkanın veya niyetin yoksa,
telif antlaşmanı iptal ettim"diyemiyor mu?

Kinowa59

Sayın İlker Özer, biz TEX tutkunlarını üzmeye devam ediyor.

Kinowa59

Lal kitap bu ayki çizgi romanlarıyla kendini aşmış. Bugün büyülü dükkanda aldığım ve almadığım aylık yayınlarını iyice inceledim. Baskı ve kağıt kalitesiyle mükemmel. Fiyatları da bence makul. Birkez daha, teşekkürler Lal kitap.

hanac

caretta

Mart ayı da Çizgi Düşler Teks ve Zagorsuz geçti.Ben artık ümidimi kestim.

Kinowa59

Pazartesi günü çizgi düşler' e uğradım. İlker Özer bey yoktu. Babasıyla görüştüm. Tex ve Zagor' un niçin basılmadıgıni sorduğumda bana kağıt ve döviz kuru nedeniyle bir süre Tex ve Zagor yayınına ara verdiklerini söyledi. Üzücü, İnşallah uzun sürmez.

karlıova

Alıntı YapPazartesi günü çizgi düşler' e uğradım. İlker Özer bey yoktu. Babasıyla görüştüm. Tex ve Zagor' un niçin basılmadıgıni sorduğumda bana kağıt ve döviz kuru nedeniyle bir süre Tex ve Zagor yayınına ara verdiklerini söyledi. Üzücü, İnşallah uzun sürmez.

İlginç. Tex ve Zagor için yaşanan kağıt sıkıntısı her nasılsa Mart'ta yayınladıkları Sessizliğin sesi ve Alita gibi mangaları ve yukarıda bahsedilen comics'leri etkilememiş. Manga karşıtı değilim. Gençler seviyor, iyi satıyor ve yayıncılara büyük destek oluyor muhtemelen. En son Kadıköy'de 10,000'lerle ifade edilen baskı rakamı duydum. Olsun tabii ne kadar güzel. Ancak elinde telifini ısrarla tuttuğu Zagor ve Tex serilerini de Fumetti için istekli bir yayınevine devretmeli Çizgi Düşler. Çok süründü bu iş...

caretta

Alıntı yapılan: karlıova - 30 Mart, 2022, 01:08:17
İlginç. Tex ve Zagor için yaşanan kağıt sıkıntısı her nasılsa Mart'ta yayınladıkları Sessizliğin sesi ve Alita gibi mangaları ve yukarıda bahsedilen comics'leri etkilememiş. Manga karşıtı değilim. Gençler seviyor, iyi satıyor ve yayıncılara büyük destek oluyor muhtemelen. En son Kadıköy'de 10,000'lerle ifade edilen baskı rakamı duydum. Olsun tabii ne kadar güzel. Ancak elinde telifini ısrarla tuttuğu Zagor ve Tex serilerini de Fumetti için istekli bir yayınevine devretmeli Çizgi Düşler. Çok süründü bu iş...
Kit Carson'un deyişiyle"Kutsal sözler".

Zeljko

Ayni fikirdeyim eğer basamiyorsanız alicisi olana devredin illaki yayinlayan çıkacaktır.Burda ha çıkti ha çikacak diye insanlari bekletmenin mantigini bulamiyorum
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

hanac

Nemo

Valla acikcasi ben de katiliyorum. Italya ile aradaki farkta giderek aciliyor bu sebeple.

(Simdi lutfen birileri cikip, telifi elinde olan yayinevine ayip oluyor diye soylenmesin. Teks cikmadigi icin okurlarina daha cok ayip oluyor bence).
Özel Alfa Ajanı