Zagor + - LAL

Başlatan TKnKT, 29 Eylül, 2022, 21:52:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Hikayeyi ben de beğendim ama maalesef Chirolla çizimleri bana göre kötü..
Esse Gesse Hayranı...

YzbVolkan

Alıntı yapılan: aa - 10 Ocak, 2023, 12:03:22
Hikayeyi ben de beğendim ama maalesef Chirolla çizimleri bana göre kötü..
Adam Zagor degil baska bir sey ciziyor.Okurken sıkıldım.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Saki

Hrvatistanda 3 Darkwood novels cikmis, yani Turkiyede sadece 1. sayi mi

Kauss

Zagor ve çizimleri hakkında yorum yapacak bir bilgi birikimim yok fakat hikayeleri bu türe yabancı biri olarak; beğendim. Bazen bilgisiz olmakta avantajlı olabiliyor  ;D

Saki

DAMPYR

Bu Ay Çıkan Sayıyla Zagor Darkwood Hikayeleri Tam Gaz Sürüyor :

ve çıkmayı bekliyen diğer Sayılar :

Orjinal Sayı : 4

Orjinal Sayı : 5

Orjinal Sayı : 6

Orjinal Sayı : 7

Orjinal Sayı : 8

Kinowa59

Birbirinden güzel Zagor görselleri için sayın Dampyr' e çok teşekkür ediyorum. Ulu manitu Lal kitap'i biz Fumetti tutkunlarından mahrum bırakmasın diyorum. Amin.

hanac

Zagor Darkwood Hikayeleri - 4 / Uğuldayan Sular

Baltalı İlahımız topraklarını işgal eden beyazlara karşı ayaklanan Potawatomi kabilesinin elinden kurtulabilen bir avuç askerin tek umududur.

Yayın Tarihi: Haziran 2023
Sayfa Sayısı: 192
Fiyat: 120 ₺ 

Zagor Darkwood Hikayeleri - 3 / Avcılar Toplantısı

Serinin üçüncü sayısında kahramanlarımız avcı dostlarının toplantısına katılırken, avcılar yeni gelen bir avcıya Zagor'un bilinmedik hikayelerini anlatır.

Yayın Tarihi: Mart 2023
Fiyat: 120 ₺  Mart 2023 Fiyatı 85 ₺

Zagor Darkwood Hikayeleri - 2 / Gizemler Bataklığı

Yeni serinin ikinci sayısında kahramanlarımız eski dostları Edgar Allan Poe ile eski bir askerin anlattığı gizemli hikayenin peşine düşüyorlar.

Yayın Tarihi: Ocak 2023
Fiyat: 120 ₺  Ocak 2023 Fiyatı 75 ₺

hanac

Zagor Darkwood Hikayeleri - 5 / Gitar Jim'den Öyküler

Gitar Jim'in ağzından kahramanımızın yepyeni dört macerası !

Yayın Tarihi: Ekim 2023
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 16 x 21 cm
Fiyat: 120 ₺ 

hanac

Zagor + 6 / Cehennem Kardeşliği

Kahramanımız Darkwood'a dehşet saçan bir çeteyle karşı karşıya ne var  ki bu kez rakipleri dirilip intikam almaya çalışan cehennem kaçkınları !

Yayın Tarihi: Aralık 2023
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 16 x 21 cm
Fiyat: 150 ₺ 

Kinowa59

Arkadaşlar, lütfen Zagor piu No 7 kapak resmine bir bakınız. A. Pincinelli, Zagor hikâyelerini birbirinden güzel çizdiği hâlde, bir türlü kapak çiziminde aynı başarıyı gösteremiyor. ( Tamamen kişisel düşüncem ) Zagor piu No 7 sayının kapağında Zagor'un bacaklarını çocuk felci geçirmiş engelli yurttaşlara benzetmiş. ( Bu tespitte bulunurken kesinlikle hiçbir engelli vatandaşlarımıza saygısızlık gösterdiğim düşünülmesin lütfen. ) Bizler G.Ferri ' nin son dönemlerindeki kapak çizimlerini güzel bulmadık  ama hiç olmazsa Ferri beden ve bacak çizimlerini orantılı çizerdi.

Kinowa59

Geldi kitaplığımın kralları Lal kitap, klasik Zagor cilt 135, Zagor aylık 261, Zagor piu 7. Geldi kitaplığımın prensi ( geleceğin imparatoru ) Tex willer No 14 . Vatana millete hayırlı olsun.

Kinowa59

Klasik Zagor cilt 135 , cildin üzerindeki fiyat 300 TL. Satış evleri yüzde 15 ile, yüzde 25 arasında indirim yapıyor. Bu indirimler benim için gayet makul ve uygun. Şimdiii gelelim öküzün boynuzlarına . Tablette, çizgi roman incelemeleri yaparken dikkatimi çekti. MİRKİTAP adında karaborsacı bir sahaf, iki gün önce 300tl üst fiyatla ( indirimli olarak 225 _ 255 TL) satışa çıkan bu cildi 339 TL satış fiyatı ile satışa koymuş. ( O kadar adaletli ki, kimsenin hakkı geçmesin diye 340 TL değil de, 339 TL fiyat koymuşlar. ) Arkadaşlar, bu paragöz karaborsacı sahaftan beleş verse bile kitap almayalım. Bunları protesto edelim. MİRKİTAP isimli sahafin, açgözlü ve güvenilmez olduğunu bütün çizgi roman dostlarımıza anlatalım.

Kinowa59

Zagor piu No 7. Dün akşam, büyülü rüzgar okumalarıma küçük bir ara vererek Zagor piu No 7 cildini okudum. Arkadaşlar, bu seri küçük bir yel esintisiyle biz Zagor tutkunlarını selamlamiştı. Sayılar ilerledikçe yel önce rüzgara, 5 sayıda bora ya, bu son sayı, 7 sayıda ise tam anlamıyla kasırga ya ( bayram gene sallamış dediğinizi duyar gibiyim. ) dönmüş durumda. Aylık sayı 261_ 262 sayılarda okuyacağımız Hellingen dönüşü bu ciltte bizlere gösteriliyor. Fantastik Zagor evreninin müdavimi olan değerli dostlar, Zagor piu No 7 cildini kaçırmayınız.

orhan şafak

Zagorda zaten bir zagor ve çiko bir de hellingen ölmüyor ölüyor da hep diriliyor daha doğrusu.Madem hiç öldürmeselerdi ya hellingen bile yoruldu ölüp ölup dirilmekten yeter artık bundan sonra öldürmeyin bari nasıl olsa yine dirilecek :)