BATMAN'İ İSTİYORUZ..

Başlatan V, 30 Haziran, 2010, 23:15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

O duyumu herkes almıştır, ama sorun çıkmasında. Artık kimse bir yayın çıkmadan şu olacak, bu basacak diye yorum yapmak istemiyor. Bir de asıl korku basım süreci. Hangi sıklıkta basılacak? Nasıl basılacak. New 52'den sadece Batman için anlaşılmışsa zaten basılı bir tek cilt var. Bu nedenler ortalık sakinleşsin, taşlar yerine otursun o zaman daha rahat yorumlar da yazılır.

Cantürk

Yazılanlar üzücü. Hem kardeş site deyip hem laf sokmak.

Ben olsam o sitenin bilgi arşivine bir göz atardım.

Yakıştıramadım.

Nemo

Bir tarafı överken, bir tarafı yermenin doğru olmadığını düşünüyorum. Söz konusu kardeş site ResimliRoman ve herkesin bir araya geldiği ilk site. Biz daha iyiyiz onlardan vs. türü söylemler AltınMadalyon'a da yakışmıyor bence. Onlar kim? Biziz! Hepimizin amacı ortak. Sizlerden ricam, biraz daha dikkat etmek yazarken.
Saygılarımla,
Nemo
Özel Alfa Ajanı

hanac

Arkadaşlar konuları nerelere getirmişsiniz böyle ?

Kim kimden iyidir nereden çıktı, konu ile ilgisiz bu mesajları siliyorum.

hennessy

Bizim çizgi romana destek veren her internet sitesine desteğimiz ve saygımız vardır. (İçerikleri uygun olmayanlar hariç).

Biz onlardan daha iyiyiz demek bize düşmez .Herkes çizgi romanı yaşatmak için birleştirici olmalı.

Önemli olan bu hobimizi insanlara yayabilmek ve bilgilerimizi, düşüncelerimizi insanlar ile paylaşmak.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Ortalıkta bir yanlış anlaşılma var arkadaşlar. Burada defalarca kardeş site diye bahsedilen, üyelerinin bazılarının bizde de üye olduğu bir yere kötü demek kimsenin haddi değildir. Burada forumumuza sahip çıkmak istenirken yapılmış bir hata var.
   Burada defalarca yazıldı, amaç ortak tutkunun paylaşımı. İnsanlar bunu ister burada paylaşırlar ister başka forumlarda. Diğer çizgi roman severleri bizim forumun üyesi olmadıkları için yok sayamayız. Bizim forumun diğer siteler ile ilgili TEK kuralı korsan paylaşım yapan siteleri desteklemememizdir. Bunun dışında hepimiz biriz.
   Sevgili meslektaşım ve Hüseyin istemiyerek te olsa sizi üzdüysek kusura bakmayın.

Nemo

Hasan abi, Umar abi, Hennesy duyarlılığınız için çok teşekkür ederim.
Özel Alfa Ajanı

gamlıbaykuş

Umar abinin de dedigi gibi bir yanlış anlaşılma var ortada. Ben kimseye yada siteye hakaret etmedim. Bizim site iyi biz büyüğüz siz tam tersisiniz de demedim ve ima bile etmedim. Zamanında bu sitede ilk elden birçok haber paylaşılırdı ne oldu da bazı şeyler değişti onu ifade etmeye çalıştım o kadar ama niyeyse yanlış anlaşıldık...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 30 Ocak, 2013, 14:07:39
Umar abinin de dedigi gibi bir yanlış anlaşılma var ortada. Ben kimseye yada siteye hakaret etmedim. Bizim site iyi biz büyüğüz siz tam tersisiniz de demedim ve ima bile etmedim. Zamanında bu sitede ilk elden birçok haber paylaşılırdı ne oldu da bazı şeyler değişti onu ifade etmeye çalıştım o kadar ama niyeyse yanlış anlaşıldık...

Açıklama için teşekkürler Ekrem.

Sorduğun soruya cevap vereyim;

Yayıncılar şu aralar bizden uzak duruyorlar.

Şu aralar bizim forumda eleştiri, övgüye göre daha fazla.  :)

Bütün forumların başına gelir bu, yayıncılar eleştiri kaldıramaz.

Dolayısıyla yayıncılar hiç bir forumda uzun süre durmazlar.

Ayrıca bazı haberleri bilerek geçmiyoruz, insanları boş yere umutlandırmak ve gereksiz reklam yapmak istemiyoruz.

Yayınevleri başlığında onlarca vaadedilen / müjdelenen çizgiroman dolu.

Boşu boşuna muhabbet yapmışız.

Nemo

Hüzünlü flüt, eğer dediğin gibi olsaydı, öyle mesajlar yazmak zorunda kalmazdım(k) diye düşünüyorum. "Kimse kusura bakmasın, biz daha vs vs.gibi bir cümle vardı ki zaten benim de karşı olduğum bu bizcilik sizcilik. Her iki foruma da üye olan arkadaşlarımiz var. Konuyu daha fazla uzatmamak adına, bu gibi mesajları yollamadan önce bir kere daha okuyalım diye rica ediyorum.
Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 30 Ocak, 2013, 18:57:04
Hüzünlü flüt, eğer dediğin gibi olsaydı, öyle mesajlar yazmak zorunda kalmazdım(k) diye düşünüyorum. "Kimse kusura bakmasın, biz daha vs vs.gibi bir cümle vardı ki zaten benim de karşı olduğum bu bizcilik sizcilik. Her iki foruma da üye olan arkadaşlarımiz var. Konuyu daha fazla uzatmamak adına, bu gibi mesajları yollamadan önce bir kere daha okuyalım diye rica ediyorum.

HüseyiNemo,

Senin yukarıda söylediklerin yazıldı doğru, ama bunu hüzünlüflüt yazmadı.

Başka bir üye tarafından yazıldı ve bu mesajlar tarafımdan silindi.

hennessy

Gambit

Efsanevi cizer Brian Bolland in cizgidigi Killing Joke un 38. sayfasi acik artirmada; su anki fiyat 20,000 $

http://comics.ha.com/c/item.zx?saleNo=7073&lotNo=92113#94779477178

hennessy

Süleyman'ım demek istediğin şu an alıyorum odamda çerçeveleyip Murat seni çatlatacağım havalarımı bu :)

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 31 Ocak, 2013, 20:46:07
Süleyman'ım demek istediğin şu an alıyorum odamda çerçeveleyip Murat seni çatlatacağım havalarımı bu :)

henuz degil bro :)