BATMAN'İ İSTİYORUZ..

Başlatan V, 30 Haziran, 2010, 23:15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cantürk

Yeni bir yayınevi. DY değil.

Tex almanakları da Lal basacak.

hanac

Alıntı yapılan: Cantürk - 07 Şubat, 2013, 11:35:04

Güzel haber.

Acaba 1001 Roman'ın formatında mı devam edecek ?

Cantürk

Sanırım Orjinal fortmatta basılır. Henüz kesinleşmedi.

HacıGeraltEmmi

Almanak maceraları pek güzel olmasa da Lal'in yayınlayacak olması pek güzel. Çıkacak mı diye meraklara gark olmayacağız en azından. ;)

DAMPYR

Julia Almanaklarla ilgili bir duyumun varmı Cantürk.. ??? ::) :)

pearl jam

Çizgi roman yayını yapacak yeni bir yayınevi Batman kadar güzel bir haber.

darkwood

Eğer bu seriyide Lal basacaksa; daha önce bastığı Almanak sayıları olan Zagor, Martin Mystere ve Mister No'yu baz alarak birkaç tahmin yürütebiliriz sanıyorum. Almanak bilgilendirme sayfalarının olmadığı, salt çizgiroman içerikli dört veya beş yıllık almanak çizgiromanlarının tek kitapta toplandığı ve orjinalinden daha küçük ebatlı bir formatta yayınlanması muhtemeldir.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Alıntı yapılan: darkwood - 07 Şubat, 2013, 15:48:54
Eğer bu seriyide Lal basacaksa; daha önce bastığı Almanak sayıları olan Zagor, Martin Mystere ve Mister No'yu baz alarak birkaç tahmin yürütebiliriz sanıyorum. Almanak bilgilendirme sayfalarının olmadığı, salt çizgiroman içerikli dört veya beş yıllık almanak çizgiromanlarının tek kitapta toplandığı ve orjinalinden daha küçük ebatlı bir formatta yayınlanması muhtemeldir.

Bence Mesut çok doğru bir tesbitte bulundu. Lal'in almanakları nasıl bastığı belli olduğuna göre yeni birşey beklemek hayalcilik olur kanaatindeyim.

Cantürk

DAMPYR

pearl jam

Alıntı yapılan: Cantürk - 07 Şubat, 2013, 20:42:10
Yazan da kabahat...

Cantürk bey lütfetmişsiniz ama böyle afra tafra yapacaksanız yazmayın bence de lazım değil...

Cantürk

Olur yazmam.

Siz Türkiyenin en düzenli yayın yapan yayınevine , küçük hesaplar için hakaret etmeye devam edin rahatça.

pearl jam

Alıntı yapılan: darkwood - 07 Şubat, 2013, 15:48:54

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Şubat, 2013, 16:03:08
Bence Mesut çok doğru bir tesbitte bulundu. Lal'in almanakları nasıl bastığı belli olduğuna göre yeni birşey beklemek hayalcilik olur kanaatindeyim.

Cantürk beye iki sorum var :

1- Yukarıdaki mesajlarda hakaret nerededir? Yazılanlar yalan mıdır?

2- Bahsettiğiniz küçük hesaplar nedir?

V

Batuhan Bey arkadaşlar öngörülerini belirtmişler.Hakaret içeren herhangi bir ibare yok yazılanlarda.Yayınevleri "eleştiri kabul etmez" kurumlar mı?
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Sevgili arkadaşlar Batman istiyoruz :)

Yanlış anlaşılmasın ama bu konuyu çizgi roman sorunları bölümümüzde tartışsak olmaz mı ?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları