Kingdom (2019-, 13 Bölüm)

Başlatan Zen, 21 Şubat, 2020, 21:01:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:2/2 Prens ekibindeki casus yüzünden tekrar zor duruma düşerken Lord Ahn hem dirisiyle hem ölüsüyle Prensin yanındadır
Dizi temposu bir an düşmeden devam ediyor

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

Bölüm:2/3 Salgının başlangıçını ve nedenini bölüm başında öğrenirken ,şüpheler ,ihanetler ,entrikalar tüm bölüm boyunca devam ediyor

Bölüm Notu:9.5/10

Zen

Allahın cezası çekirgeler. Böyle güzel ve insanı meraklara gark eden bir sezon finali niye yaparsınız? Şimdi işin gücün yoksa 3. sezonu kurdeşen dökerek bekle dur...
-Neden herşeyin siyah senin?
- Çünkü siyahın üzerinde kırmızı çok güzel duruyor. Bunun, hangimizin kanı yüzünden olduğu hiç önemli değil...

doktor1881

daha sezonu bitiremedim ama 3. sezon ne zaman gelecek bir bilgin var mı Zen arkadaş

doktor1881

Bölüm:2/4 Hangi bölümü izlesem nefesim tutuluyor ve bölüm su gibi akıyor Bu bölümde Yürüyen Ölüler yoktu İktidar kavgası Ve Cho Klanı içindeki kaynama ön plana çıkarılmıştı

darbove

Mangası da fena sayılmaz ilgili yayıncılara duyurulur.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

doktor1881

Bölüm:2/5 Dizinin her bölümü çok güzel ama bu bölüm efsane... İktidar elinizden kayarken yağcılarınız kolaylıkla saf değiştrir
Yürüyen Ölüler bir çıktı pir çıktı

Bölüm Notu: ****10/10

Zen

Alıntı yapılan: doktor1881 - 16 Mart, 2020, 23:13:40
daha sezonu bitiremedim ama 3. sezon ne zaman gelecek bir bilgin var mı Zen arkadaş

Henüz net bir bilgi yok. Netflix bile bilmiyor diyebilirim çünkü dizi 2 sezon olarak sipariş edilmiş ama raitingler göz önüne alınırsa 3. sezon olması oldukça muhtemel ve yayın periyoduna dayanarak "şayet" 3. sezon olursa 2021 başları gibi izleyebiliriz. Ama netflix bu ne yapacağı belli olmaz.
-Neden herşeyin siyah senin?
- Çünkü siyahın üzerinde kırmızı çok güzel duruyor. Bunun, hangimizin kanı yüzünden olduğu hiç önemli değil...

Pulluk

Aslında dizi pekala 2. sezon sonunda bitebilirmiş ancak finalde öyle ucu acık bir yere gitti ki hikaye, sabretmek zor olacak doğrusu...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

ZGeralt

İkinci sezonu bitirdim. İlk sezonun da üstüne koyan nefis bir sezondu. En iyi Netflix orjinal serilerinden biri bence.
İyi kurgulanmış, sürükleyici ve prodüksiyon kalitesi de yeterli. Zombi temalı en iyi dizilerden biri. Sezona puanım 9/10 .

doktor1881

Bölüm:2/6 (Sezon FinaLi) Dizinin son bölümünü izlemediğimi düşünerek başına oturdum ancak seyrettiğimi ama yazmadığımı anladım Fakat tekrar seyretmekten asla pişman olmadım Kore dizileri arasında açık ara önde bir dizi Hatta zombi temalı diziler arasında da en iyilerinden biri Artık 3. sezon gelsin Konu artık başka bir evrene devşiriliyor

pizagor

Kingdom'la ilgili olarak hep övgü sözleri duyuyorum, beğenmeyenini, burun kıvıranını görmedim duymadım. Diziyi bu kadar farklı kılan nedir arkadaşlar?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 11 Haziran, 2021, 08:00:54
Kingdom'la ilgili olarak hep övgü sözleri duyuyorum, beğenmeyenini, burun kıvıranını görmedim duymadım. Diziyi bu kadar farklı kılan nedir arkadaşlar?

Kore dizisi olması  ;D

doktor1881

Alıntı yapılan: pizagor - 11 Haziran, 2021, 08:00:54
BİR İKİ BÖLÜM İZLE SİZDE MÜPTELASI OLACAKSINIZ ;D ;D

hanac

23 Temmuz da Özel bir bölüm yayınlanacakmış.