2021 MART AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 13 Nisan, 2021, 15:59:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

3üz                                                                          Batman Son Sürat                                                     Berlin Işık Şehir Üçüncü Kitap

Berlin Sert Kapaklı Özel Edisyon                                     Beş Yaprak 5                                Captain America'nın Ölümü Sert Kapak Özel Edisyon

Injustice 2 - Cilt 3                                                                  İkigami Cilt 5                                                         Ermeni Hayaleti

Conan The Barbarian Sayı 7                                              Conan The Barbarian Sayı 8                                          Folklord-Kapak-B

İkigami Cilt 5                                                             KISAS ÖYKÜLER Kış Masalı                                     Kıyamet Sonrası Kuş Cenneti (Kapak A

Kunteper Canavarı 1                                                                 Gangsta 2                                             One Piece 45.Cilt                 

Folklords (Kapak A)                                                          Planetary Cilt 3                                        Kastafiore'nin Maceraları - Tenten'in Maceraları                 

Ken Parker Özel Seri 16                                            Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 26                Star Trek  Maymunlar Gezegeni Özel Koleksiyon Cild

Star Wars Cumhuriyet Çağı Anakinkywal Sker             Star Wars Cumhuriyet Çağı Darth Maul         Star Wars Cumhuriyet Çağı General Grievous

Star Wars Cumhuriyet Çağı Jango Fett           Star Wars Cumhuriyet Çağı Kont Dooku                 Star Wars Cumhuriyet Çağı Obi-Wan Kenobi

Star Wars Cumhuriyet Çağı Özel                          Star Wars Cumhuriyet Çağı Padme Amidala        Star Wars Cumhuriyet Çağı Qui-Gon Jinn

Star Wars Darth Vader Cilt 2 Mirasın Sonu                            Titana Saldırı 28.Cilt                                               Tokyo Ghoul Re 14

Transformers Kayıp Işık Cilt 1                                                    Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 27                                      Yasak Meyve

Hartlepool Maymunu                                                   Yedi Ölümcül Günah 17.Cilt                                             Spawn Klasik Seri 6

Zagor Sayı 226                                                      Zagor Kökler Sayı 6

Dylan Dog Sayı 71

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

KenParker

Conan kapakları çok güzel ama baskıdan mıdır nedir gerçeğini görünce ne bu bulanıklık diyorsun. Renk çizgi her şey birbirine girmiş gibi.

DAMPYR

ben korkuyu sevdiğimdenmidir nedir Folklords kapakları hoşuma gitti özellikle  Folklord-Kapak-B

cizgifikir

Folklords A çok güzel, film gibi.

Nemo

Özel Alfa Ajanı

s.b

2021 MART AYI EN İYİ KAPAK OYLAMASI BAŞLADI ARKADAŞLAR...
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

BAHADIR

Bu ay sanki Presttij'in kapakları renk paletleri ve verdiği o farklı hava ile biraz farklı gibi geldi...

Tuco Ramirez

kırkambar

Ken Parker Özel Seri 16 diyorum.

aa

Esse Gesse Hayranı...

nicholaihel

Satın almadım ama Berlin Özel Baskının sarı siyah kapağına verdim oyumu.

Folklords ana kapak ile Kıyamet Sonrası Kuş Cenneti ana kapak da ikinci tercihim olabilirlerdi.

Zeljko

Ken Parker'ın iki kapağı da olmalı liste bu şekilde eksik olmuş
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

darkwood

Star Trek  Maymunlar Gezegeni Özel Koleksiyon Cilt kapagı siyah üzerine sarı yaldız ile çok şık olmuş.
Darkwood Sakinleri..

hanac

dayıcomics

Kıyamet sonrası kuş cennetinin kapağı harika