Temmuz 2011 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 11 Kasım, 2011, 15:41:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Yahu bu creepy dir eeridir baskı kalitesinden gaza gelip almaya başladım ama okuyamıyorum pek. Çizimler çok güzel ama hikayeler zayıf genellikle. Daha creepy i bitiremedim, eerie var sırada. Şimdi ikincisi çıktı creepy nin, almaya devam mı etsem bıraksam mı çok kararsızım. Hayır baskı kalitesi çok güzel almadan da duramıyorum, Lal' de sektirmeden yayımlıyor periyodik olarak ama acaba toplam kaç sayı çıkacak diye de düşünmeden edemiyorum. 20 sayı falan çıkacaksa eğer, ne bende bunların hepsini okuyacak heves, ne de kütüphanede yer var  ;D

Sinan Başak

kalidor

Creppy, Eerie'nin dediğin gibi çizimler harika ama ilk dönem hikayeler biraz zayıf. Sanırım 70'lere doğru biraz toparlayacaklar. Tüm Eerie, Creepy külliyatı 100'e yaklaşır galiba(?)
Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

Alıntı yapılan: Sinan Başak - 14 Kasım, 2011, 13:25:07
23/24

Tahmin kabiliyetim çok gelişmiştir. Bence almadığınız tek kitap Manga Şekspir  ;D

hanac

Oylamada son durum, X-Men ve Örümcekadam atakta.

Kullanılan oy :  48

1- Greystorm-4 .........................................: 28 - ( % 58.3 ) - 1001 Roman

2- The Amazing Spiderman-1 ...................: 26 - ( % 54.2 ) - Marmara Çizgi

3- Astonishing X-Men-1 .............................: 24 - ( % 50.0 ) - Marmara Çizgi

4- Zagor - 112..........................................: 23 - ( % 47.9 ) - Lal Kitap

5- Zagor KM-60........................................: 21 - ( % 43.8 ) - Lal Kitap

Sinan Başak

tommikser

23/24

Ben bu kadar kitap almanıza şaşırmadım da bu kadar kitabı nasıl bir sistemle eve sokup kütüphaneye yerleştirdiğinizi merak ettim ;D

Sinan Başak

Alıntı yapılan: gunessemerci - 14 Kasım, 2011, 15:38:23
23/24

Ben bu kadar kitap almanıza şaşırmadım da bu kadar kitabı nasıl bir sistemle eve sokup kütüphaneye yerleştirdiğinizi merak ettim ;D

Genelde kitap ve DVD'lerle, elektronik ıvır zıvırla eve gittiğimden dolayı eşim alışkın, fiyatlarınıda bilmediği için sıkıntı çıkmıyor. Koleksiyonumun (arşivimin) %90'ı annemin evinde olduğu için yer konusunda da pek sıkıntı yok. Ama esas sıkıntı bu kadar yayını okuyabilecek zaman yaratabilmek.

Eflatun

Alıntı yapılan: Sinan Başak - 14 Kasım, 2011, 15:41:52
23/24

Genelde kitap ve DVD'lerle, elektronik ıvır zıvırla eve gittiğimden dolayı eşim alışkın, fiyatlarınıda bilmediği için sıkıntı çıkmıyor. Koleksiyonumun (arşivimin) %90'ı annemin evinde olduğu için yer konusunda da pek sıkıntı yok. Ama esas sıkıntı bu kadar yayını okuyabilecek zaman yaratabilmek.

Valla çok eski olanları aha bu fasikül 30 senelik  1 lira , buda cilt , 25 senelik,almasam çöpe gidiyordu , 2 lira şeklinde eve soksakta, gıcır gıcır kuşe baskılı renkli kitapları pek yemiyorlar haberiniz olsun. ;D helede d&r,remzi gibi mağazaları arada dolaşıyorlarsa.

DAMPYR

Alıntı yapılan: skunk-fu - 14 Kasım, 2011, 16:45:20
23/24

Valla çok eski olanları aha bu fasikül 30 senelik  1 lira , buda cilt , 25 senelik,almasam çöpe gidiyordu , 2 lira şeklinde eve soksakta, gıcır gıcır kuşe baskılı renkli kitapları pek yemiyorlar haberiniz olsun. ;D helede d&r,remzi gibi mağazaları arada dolaşıyorlarsa.

Evli olmak zor sanaat kardeşim bekarlık gibisi varmı karışan yok görüşen yok.......  ;D ;D ;D

pizagor

Alıntı yapılan: skunk-fu - 14 Kasım, 2011, 16:45:20
23/24

İşte çizgiromancının evrensel problemi :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gandalf

Vallahi gerçekten de hanımla bu çizgi roman sevdasını berebar yürütmek  büyük bir sıkıntı , bu kadar eski kitabı tanesi 1 liradan alsan 2000 Tl nin üzerinde bir fiat yapar diyor. yazık değilmi bu paraya diye soruyor. Ben de hepsini aynı anda almadım , peyder pey alıyorum, hiç anlamadım bukadar kitap nasıl olmuş diye geçiştiriyorum. Allahdan arşivim işyerimdeki dolaplarımda saklı da , neye nekadar verdiğim anlaşılmıyor. Yenilerden ise haberi yok. ;D ;D ;D

hanac

Bence eşlerimizle ilgili bu anılar için ayrı bir başlık açalım.  :)

Eflatun

Alıntı yapılan: Gandalf - 14 Kasım, 2011, 17:23:51
Vallahi gerçekten de hanımla bu çizgi roman sevdasını berebar yürütmek  büyük bir sıkıntı , bu kadar eski kitabı tanesi 1 liradan alsan 2000 Tl nin üzerinde bir fiat yapar diyor. yazık değilmi bu paraya diye soruyor. Ben de hepsini aynı anda almadım , peyder pey alıyorum, hiç anlamadım bukadar kitap nasıl olmuş diye geçiştiriyorum. Allahdan arşivim işyerimdeki dolaplarımda saklı da , neye nekadar verdiğim anlaşılmıyor. Yenilerden ise haberi yok. ;D ;D ;D

Al bendende okadar.

-Bu kitaplıkların raf sayısımı artmış? benmi yanlış hatırlıyorum?
-Yok hayatım dağınık görünmesinler diye hepsini biraraya topladım kalabalık görünmüştür kitaplar.
-Eeee bu çekyatların altı neden dolu ozaman,bak vitrinimde bile kitap var.Aaaaa
;D

Birde asgari notebook çantasıyla gezmelisiniz pasajı.
Poşetlerde taşıyınca anında uyanılıyor işe.

hanac

Yine 49 oyda kaldık.  :)

50. oyu kullanacak olan arkadaşın Haziran ayı içinde oy kullanmasını rica ediyorum.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3989.0.html