Mister No Dönüyor!

Başlatan Nemo, 03 Haziran, 2019, 15:41:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Eger seriyi uzatma karari almazlarsa, bu sayi son sayi idi...
Özel Alfa Ajanı

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Nemo - 20 Ağustos, 2020, 14:40:45
Eger seriyi uzatma karari almazlarsa, bu sayi son sayi idi...

Devam eder inşallah. Mister No kendini her türlü okutuyor.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Mister NO

Mister No'nun halen söyleyecek sözü var bu dünyada.

Seri umarım devam eder.

Kinowa59

Mister No dönüyor. 14 ciltlik bu harika seriyi okumayan ve kütüphanesinin  " kutsal çizgi romanlar " bölümünde sergilemeyen fumetti tutkunu dostlar varmı halâ. İnsan unutkanlığının en güzel örneği severek okuduğum kitapları bir süre sonra unutmam oluyor. 14 ciltlik bu seriyi de yaşamın gürültü patırtısı içinde unutmuşum gitmiş . Massimo Cipriani isimli daha önce adını görmediğim harika bir çizer ve Roberto diso isimli ismini, çizgilerini pek sevmediğim bir çizer tarafından hayat bulan " Mister No dönüyor " serisi birbirinden güzel maceralarla birkez daha tarafımca okunmayı hak ediyor. Bence, sizlerde okuyunuz. Okuduysanız bir kez daha okuyunuz.

Kinowa59

Mister No maceraları daha çok 1950 yıllarında geçiyor. Bir klasik film hayranı olarak diyorum ki, 1950 yıllarında Dünya sinemasının en popüler oyuncuları olan Clark Gable, Gary Grant, Rock Hudson, James Dean (1955 ölümüne kadar ) John Wayne, Randolph Scott, Gary Cooper, Elvis Presley, Spencer Tracy, Brigitte Bardot, Rita Hayworth, Doris Day, Audrey Hepburn, ve adını anımsayamadığı o dönem yıldızlarının Mister No ile bir arada oldukları hikayeler olsa ne güzel olurdu.

YzbVolkan

2025 Mister No nun 50 yıldönümü. Bonelli den bunun anısına bir sürpriz bekliyorum. Keşke 70 lere geri dönebilsek.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Kinowa59

Evet Mister no 50 yıl anısına üstteki iletimde de belirttiğim gibi 1950 yıllarının popüler artistleriyle bir araya gelebilse.  Clark Gable , Ava gardner ve Grace Kelly oyunculuklarını konuşyurdukları o yılların en çok seyredilen filmlerinden olan "Mogambo " filminin Çekim  sahnelerinde Mister no' yu da görebilsek, okuyabilsek . Veya gene o yılların en büyük sinema oyuncularından olan Humbrey Bogart ve Audrey Hepburn ' ün  '  " Afrika Kraliçesi " film çekimlerinde Mister no' ve Audrey Hepbur'un ölümsüz aşkı Spencer Trasy ' de görebilsek, okuyabilsek . Bu hikayeler , Mister No 50 yıl özel sayıları olarak yayınlansa Nasıl da güzel olurdu.

Kinowa59

Üstteki iletimde Katherina Hepburn yazacağım yerde , Julia ' benzerliği yüzünden olsa gerek Audrey Hepburn diye yazmışım. Doğrusu Katherina Hepburn olacaktı. Gerçi bu yanlışlıktan Spencer Trasy'nin ruhu Mutlu olmuştur ve yukarıdan bana teşekkür etmiştir. Ne de olsa Audrey Hepburn nispeten daha genç sayılacak 63 yaşında vefat etmiştir. Audrey Hepburn ise 90 küsür yaşına kadar Azrail'i atlatmıştır.

pizagor

Alıntı yapılan: Kinowa59 - Bugün, 13:48:32Üstteki iletimde Katherina Hepburn yazacağım yerde , Julia ' benzerliği yüzünden olsa gerek Audrey Hepburn diye yazmışım. Doğrusu Katherina Hepburn olacaktı. Gerçi bu yanlışlıktan Spencer Trasy'nin ruhu Mutlu olmuştur ve yukarıdan bana teşekkür etmiştir. Ne de olsa Audrey Hepburn nispeten daha genç sayılacak 63 yaşında vefat etmiştir. Audrey Hepburn ise 90 küsür yaşına kadar Azrail'i atlatmıştır.

Hepburn'ler son iki cümlede yine karışmış sanırım :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Kinowa59

Güya ikinci iletide düzeltmiştim. Sonunda gene karıştırmışım . Hep bu kedilerim sebep oluyor karıştırmama. Ne vakit elime bir kitap  veya tableti alsam ikisi birden kucağıma , sırtıma tırmanıyorlar. Onlarla uğraşırken yazıları karıştırıyorum.