Ölü Fiyata Satılık Koleksiyonum

Başlatan Draka, 03 Aralık, 2023, 15:38:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Draka

• Yakın zamanda taşınacağım ve taşınırken bazı kitaplarımı götüremeyeceğim, bu yüzden kütüphanemde daha hızlı yer açabilmek için çizgi roman setlerimi satılığa çıkarmaya karar verdim. Kitapların fiyatları piyasaya göre çok uygundur. Hatta bulabileceğiniz en ucuz fiyatlardır.
      • Konumum Uşak. Bu yüzden muhtemelen kitapları kargolama yöntemiyle teslim ederim.
      • Setleri fotoğraflı olarak ekledim. Kondisyon durumunu elimden geldiğince şeffaf olarak belirtmeye çalıştım.
      • Kitapları set olarak satıyorum. Bazı seriler tüm külliyat bazılarında ise sadece son çıkanlar sayılar eksik. Parça set ve toplu set olarak ayırdım. Fakat tercihim toplu set olarak satmak bu yüzden toplu setlerde büyük indirimler yaptım.
      • Kargo ücretleri ben karşılıyacağım ve Ptt kargo ile gönderim yapacağım.
      • Özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz.

Julia  = Toplu Set Fiyatı: 5000 TL
    SET 1  = :3500TL
    • Aksoy Yayıncılık 1-15
    • Milliyet Kardeş 1
    • Oğlak Maceraperest Çizgiler Yayıncılık 1-2
    • 1001 Roman 1-4
    SET 2  = :2500 TL
    • Çizgidüşler 1-16
    • Çizgidüşler Almanak 1-2
    • Hediye: Mylos Yayıncılık 76-77-78
    • Not:  Özetle Julia'nın 1-78e kadarki tüm sayıları mevcuttur. Sadece Oğlak yayınları 2.cildi(3/5) ve Milliyet yayınları(4/5) haricinde  diğer tüm kitapların kondisyonu çok iyidir (5/5). 1001 Roman 1.cildi hardcoverdır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dylan Dog  = Toplu Set Fiyatı: 15000 TL

SET 1  = :3500TL
      • Normal Seri
      • Ad Yayıncılık 1-10
      • Rodeo 1-21
      • Hoz 22-40
      SET 2  = :6000TL
      • Lal 1-93
      SET 3  = :4500TL
      • Maxi Serisi
      • Hoz 1-9
      • Lal 1-26
      SET 4  = :3500TL
      • Dev Serisi
      • Oğlak 1-10
      • Lal 1-12
      • Not: Dylan Dog külliyatı son bir kaç aydır çıkan sayılar haricinde tamdır.  Ad yayıncılık eski olduğu için kondisyonu (3/5) diğer tüm kitapların kondisyonu çok iyidir (5/5). Özel sayı, Benim adım Dylan Dog gibi sayıları da alan kişiye hediye olarak göndereceğim.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dampyr  = Set Fiyatı: 2000 TL
      • Çizgidüşler 1-13
      • Çizgidüşler Maxi 1-5
      • Not: Çizgidüşler Özel 1 hediyedir.
      Martin Mystere  = SATILDI
      TEKS  = SATILDI
      Ken Parker  = SATILDI
      Brendon  = SATILDI
      Lility  = SATILDI
      Başkayerden Hikayeler  = SATILDI
      Volto Nascosto & Shanghai Devil   = 750 TL
      • Volto Nascosto 1001 Roman 1-7
      • Shanghai Devil 1-9
      • Not:Tüm külliyat tamdır. Kondisyon (5/5)
      Nick Raider  = 500 TL
      • Aksoy Yayıncılık 0-13
      • Prestij 1-3
      • Not:  Aksoy Yayınclıktan çıkan 14-15 eksik geri kalan külliyat tamdır. Kondisyon (5/5)
      Nathan Never  = 1000 TL
      • Çizgidüşler 1-18
      • Not:Çizgidüşlerden çıkan ilk 18 cilt tamdır. Kondisyon (5/5)

Thorgal  = 2000 TL
      • Remzi 1-5
      • Çizgidüşler 1-10
      • Not:Tüm külliyat tamdır. Kondisyon (5/5) XXIII ilk 3 cildi hediye.
      Diğerleri  =
        Zona X  = :SATILDI
        Caravan   = :SATILDI
        • 1001 Roman 1-4 takım
        Lukas   = :250TL
        • Çizgidüşler 1-4
        Orfani   = :250TL
        • Çizgidüşler 1-5
        Mister No Yeni Maceralar  = :SATILDI
        Adam Wild  = :250TL
        • Çizgi düşler 1-3
        Zagor Renkli  = :250TL