PRESSTİJ YAYIN LİSTESİ

Başlatan köstebek, 19 Ocak, 2020, 01:45:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Pulluk

Valla yarın akşama kadar kargoya verilmezse şahsen ben siparişimi iptal edeceğim. Ha yayın evinin umurunda olur olmaz orası beni ilgilendirmez ama zaten Dredd konusundaki sessizliğe de baya bir kızgınım. Kendimce tavrımı koyarım. Zaten çizgi romanlar almak artık iyice lüks olmuşken kabahat matbaada mazeretini kabul edemiyorum hiçbir yayın evinin. Gerekirse biz okuyucu olarak tavrımızı koyacağız ki yayın evi de matbaaya aynı şekilde gerekli tavrı göstersin.

Son olarak bir not ekleyeyim... Nasıl oluyor bilmiyorum ama tüm siparişlerim iş yerimin farklı adresteki birimine gidiyor. Aynı kargo şirketini farklı firmalarla da kullandım böyle bir şey olmadı. Artık teslim alan şube ile ilgili bir sıkıntı mı var bilemiyorum.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Darkopal

Alıntı yapılan: Pulluk - 11 Nisan, 2023, 12:26:10Valla yarın akşama kadar kargoya verilmezse şahsen ben siparişimi iptal edeceğim. Ha yayın evinin umurunda olur olmaz orası beni ilgilendirmez ama zaten Dredd konusundaki sessizliğe de baya bir kızgınım. Kendimce tavrımı koyarım. Zaten çizgi romanlar almak artık iyice lüks olmuşken kabahat matbaada mazeretini kabul edemiyorum hiçbir yayın evinin. Gerekirse biz okuyucu olarak tavrımızı koyacağız ki yayın evi de matbaaya aynı şekilde gerekli tavrı göstersin.

Son olarak bir not ekleyeyim... Nasıl oluyor bilmiyorum ama tüm siparişlerim iş yerimin farklı adresteki birimine gidiyor. Aynı kargo şirketini farklı firmalarla da kullandım böyle bir şey olmadı. Artık teslim alan şube ile ilgili bir sıkıntı mı var bilemiyorum.
Elbette, bu sizin en doğal hakkınız. Ancak müşteri memnuniyeti veya bu durumda memnuniyetsizliği bizim açımızdan önemli. Kızgın olduğunuz zaten üslubunuzdan anlaşılıyor. Ancak kabul edemediğiniz mazeret yayıncılar bazında Türkiye'de bir türlü aşamadığımız kronik bir sıkıntı. İlk etapta tıkırında yürüyen işler ve teslimatlar, bir süre sonra laçkalaşmaya, gevşemeye başlıyor. Peki siz matbaaya gerekli tepkinin, tavrın gösterilmediğinizi mi sanıyorsunuz? Her gün telefon üzerine telefon ediliyor, süreç yakından takip edilmeye çalışılıyor. Ancak belli dönemlerde bir türlü istenilen nitelikte bir termin düzeni sağlanamıyor. Hasbelkader, yanlış bir matbaanın eline düşmüş, ona iş teslim etmiş birileri varsa aramızda, bizi en iyi onlar anlayacaktır.

Yargıç Dredd konusunda benim söylebileceklerim kısıtlı. Ancak bir türlü istenilen satış rakamlarının yakalanamadığı ve buna rağmen serinin uzun bir süre, mevcut şartlar da zorlanarak, basımına devam edildiğine ben şahidim. Yine de devamının geleceği konusunda ben ümidimi kesmedim. Sadece günümüz koşullarında ürün/satış/kârlılık/sürdürülebilirlik dengesi çok daha fazla önem arz ediyor. Evet, okuyucularımıza başladığımız bütün serileri devam ettirerek sunmak istiyoruz ve bunun için çabalıyoruz. Ama bunu yaparken de iflas etme niyetinde değiliz.

Son olarak bahsettiğiniz sıkıntı gönderim yapılan kargo şubesiyle alakalı bir durum gibi görünüyor. Büyük ihtimalle sistemlerinde görünen ilk adres üzerinden sizin adınıza kayıt açılmış olabilir. Bu tür adres kayıtları genel bir sistemin haricinde, lokal olarak kargo şubesinde tutuluyor. O yüzden başka bir şubeden yapılan gönderim (düzgün adres girişi yapılmışsa) size ulaşabilirken, bir diğer şubenin yanlış adres girişi kargonun size ulaşmamasına sebebiyet verebilir. Bu durumu arkadaşlarımıza iletebilirseniz düzeltilmesi için kargo firması ile görüşebilirler.