Kayıp Kıta

Başlatan Forsythe, 08 Ağustos, 2022, 21:51:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forsythe

Yeni bir yayınevi, hayırlı olsun. :)

Kendilerinin ilk duyurdukları işi, Image Comics'in 2020 yılında başlatmış olduğu, ciltlerinin 2021-2022 yılında çıktığı, şu an 3 cildi olan ve güncel olarak devam eden bir seri.

Mrtekin

Piyasa adına güzel bir haber.
They drew first blood...

Abysmal

Hayırlı olsun  :) Takipteyim.

Kauss

Umarım kaliteli ve hızlı bir baskı periyotları olur, karşılığını da bol satış yaparak alırlar.
The Department of the truth gibi bir seriyle başlamaları açıkçası güzel fakat Tynion serisiyle başlamaları birazda üzdü. Yazarın aktif olarak The Joker ve The Nice House on the Lake serilerini takip ediyorum. (Lake'in son 1 sayısı kaldı sonunda bitiyor :) ) İkisi içinde güzel başlasa da belirli bir yerden sonra beni sıkıyor ve kaybediyor. Belki benim için böyledir bilmiyorum, sırf bu sebepten The Department of the truth'a başlamamıştım. Çevremdeki arkadaşlarımda başta çok hype yapmışlardı fakat ilerledikçe onlarda ilgilerini kaybetti.

Mösyö Lejant

Umarım fumetti de olur. Güzel edisyonla sunulan bir Bonelli veyahut EsseGesse çizgi romanının her daim talep göreceğini düşünüyorum. Manga olmasın da artık comics mi frankofon mu hangi ekol gelirse kazanımdır çizgi roman okuru için.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Mösyö Lejant - 09 Ağustos, 2022, 11:06:37
Umarım fumetti de olur. Güzel edisyonla sunulan bir Bonelli veyahut EsseGesse çizgi romanının her daim talep göreceğini düşünüyorum. Manga olmasın da artık comics mi frankofon mu hangi ekol gelirse kazanımdır çizgi roman okuru için.
Aynen Mangadan Başka her yayına açığım Keşke olsada eskiye dönsek artık :(

darkwood

Hayırlı olsun, yeni yayınlarını takipteyim.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Türk çizgi roman alemine hayırlı olsun. Umarım çok güzel işler başarırlar.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Volrath

This One Summer'ı aldıklarını da duyurmuşlar.