LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Lal kitaplar şu anda hiçbiryerde yok satışa koyanlar bile sipariş verildiğinde bekletiyorlar.Lal dağıtımdan kaynaklı bir sorun var.İlk kez böyle bir şey oluyor.Kitapların yarından itibaren dağıtılması bekleniyormuş umarım gene bir sorun çıkmaz.

DAMPYR

Lal Kitap Kendine yakışanı yaptı bizi daha fazla sıkmadan bugün Nihayet dükkanlara Dağıtımı başlattı.Bu Durumun Tekrarlanmaması dileğiyle Teşekkürler Lal ...

Dylandog

Lal kitap hangi akılla tex willer 15 sayısında Mauro Boselli editoryal yazısını yayınlamaz Deprem nedeniyle taziyeni yine yayınla  ama Mauro Boselli yazısını neden  yayınlamıyorsunuz bu ay çıkacak 16 sayısında yayınlamadığınız ve bu ay yayınlamanız gereken iki sayfa mauro Boselli yazısını 20 senelik müşteriniz olarak arz ediyorum saygılar bir daha böyle fahiş bir hata yapmayın

Kinowa59

Tex, Tex olalı böyle zulüm görmedi. Nedir bizim yayıncılardan çektiği bu eziyet Tex'in. 1001 roman, Tex almanakların editoryal yazılarını kırpar. Büyülü çizgi, Tex aylık ve Tex magazinlerin editoryal yazılarını tokatlar. Lal kitap, deprem bahanesiyle Tex willer'in editoryal yazılarını görmezden gelir. Bu kırpıştırmalarin , yontmalarin, yazı tokatlamalarının tek nedeni üç beş kuruş editör masrafından tasarruf etmek. Yayıncıların bu aç gözlü uygulamalarını protesto ediyorum. Sayın Dylandog'un yazısının altına, rahmetli dedemden hatıra Osmanlıca mühürle ( dedemin ismide bayramdı ) imzamı atıyorum.

YzbVolkan

Lal eskiden de editor yazisì yayinlamiyordu.
Bence daha onemlisi Villa nin cizdigi dev albumin kucuk boy olacak olmasi.
Biz kizsak da burayi okumuyorlar zaten.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

labirent

Tex dev albümlerin 100 adedi büyük boy yayınlanamaz mı acaba? Ben küçük boydan yanayım ama bazı koleksiyoncular büyük boy istiyorsa yayınevinin bunu gözardı edeceğini sanmıyorum.

Dylandog

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 12 Mart, 2023, 12:50:01Tex, Tex olalı böyle zulüm görmedi. Nedir bizim yayıncılardan çektiği bu eziyet Tex'in. 1001 roman, Tex almanakların editoryal yazılarını kırpar. Büyülü çizgi, Tex aylık ve Tex magazinlerin editoryal yazılarını tokatlar. Lal kitap, deprem bahanesiyle Tex willer'in editoryal yazılarını görmezden gelir. Bu kırpıştırmalarin , yontmalarin, yazı tokatlamalarının tek nedeni üç beş kuruş editör masrafından tasarruf etmek. Yayıncıların bu aç gözlü uygulamalarını protesto ediyorum. Sayın Dylandog'un yazısının altına, rahmetli dedemden hatıra Osmanlıca mühürle ( dedemin ismide bayramdı ) imzamı atıyorum.
Bayram abi az önce bu konuda hakkında lal kitapa mail attım ne kadar kişi mail atarsa lal kitapın dikkatini çekeriz saygılar

Kinowa59

Merhaba sayın Dylandog. Lal kitap yetkililerinden sayın Ayşe karsel Zaimoğlu' nun okuyucu iletilerini takip ettiğini biliyorum. Ben de Lal kitap' a, sayın Ayşe hn. Ve Bahadır bey'e bu talepimizi mesaj olarak göndereceğim. Birkaç kez kendilerini ziyaret etmiştim. Sağ olsunlar gayet ilgili ve güler yüzlü insanlar. Ön talaple de olsa benim gibi koleksiyonerler : İtalya'da ki orijinal boy olandanda, küçültülmüş özel sayı olandanda alırlar diye düşünüyorum.İnşallah bu talebimizi göz önünde bulundururlar. Biz Tex tutkunlarına, bu efsane cildi kavuştururlar.

DAMPYR

Arkadaşlar Lal Kitap editoryal yazılarını yayınlıyor örneğin Martin Mystere larda çizgi roman 83 sayfada bitiyor sonra editoryal yazılarıyla kitap 100 sayfaya tamamlanıyor o yazıların hepsini çevirip kitaba aynı italyada olduğu gibi koyuyorlar. Eminim talebinizide dikkate alacaklardır...

Animvader

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 12 Mart, 2023, 12:50:01Tex, Tex olalı böyle zulüm görmedi. Nedir bizim yayıncılardan çektiği bu eziyet Tex'in. 1001 roman, Tex almanakların editoryal yazılarını kırpar. Büyülü çizgi, Tex aylık ve Tex magazinlerin editoryal yazılarını tokatlar. Lal kitap, deprem bahanesiyle Tex willer'in editoryal yazılarını görmezden gelir. Bu kırpıştırmalarin , yontmalarin, yazı tokatlamalarının tek nedeni üç beş kuruş editör masrafından tasarruf etmek. Yayıncıların bu aç gözlü uygulamalarını protesto ediyorum. Sayın Dylandog'un yazısının altına, rahmetli dedemden hatıra Osmanlıca mühürle ( dedemin ismide bayramdı ) imzamı atıyorum.

Büyülü Çizgi değil Çizgi Düşler olacaktı hocam. Bunu yazmaktaki tek amacım Büyülü Çizgi'yi hatırlamış olmak, ne güzel Klasik Marvel kitaplar basıyordu keşke devam edebilseydi yayıncılığa.

Kinowa59

Çok haklısınız sayın Animvader. Nasıl olduysa karıştırmışım. Düzeltiyorum; Tex aylıkların ve Tex magazinlerin editoryal yazılarını, büyülü çizgi değil, çizgi düşler tokatlamıstır. İlyas Erkul bey okumadan düzeltmiş olayım.

Kinowa59

Biraz evvel Lal kitap yetkilisi ile TLF konuştum. Tex willer 3 dahil diğer aylık yayınlar Bayram sonu hafta matbaadan gelecekmiş.

Pulluk

Herkese merhabalar. Normalde ilgili aydan 5 gün kadar önce yayınlar çıkarken, bugün ayın 7'si olduğu halde ses seda yok. ???
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Kinowa59

Şimdi görüştüm. Lal aylık yayınlar Mr no klasik Cilt ve Tex willer No 7 olmak üzere matbaadan yayınevine gelmiş. Yarın Dağıtım için hazırlık yapılıyormuş. Zagor piu 5 önümüzdeki ay çıkacakmış. Yarın çıkacak yayınlar Ağustos ayı kitapları olduğuna göre Zagor piu No 5 bu ayın sonunda çıkacak demektir.

Pulluk

Bugün ayın 6'sı ama kitaplardan ses yok. Fuar ile alakalı bir gecikme diye tahmin ediyorum ama bilgisi olan var mı acaba?
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!