LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sultanhisar

Şimdi Lali aradım bu hafta içi çıkacakmış yayınları

YzbVolkan

Lal olmasa Turkiye'de fumetti bitmisti.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Kinowa59

Lal kitap aylık yayınlar matbaadan gelmiş. Dylan dog Maxi, Mr No klasik Cilt ve Tex willer No 9 dahil yarın dağıtımda olacakmış.

DAMPYR

Laller çıktı kötü haber gene zamlanmış :(

Pulluk

Zagor+ 6 Cehennem Kardeşliği kitabının 34. ve 64. sayfaları arası boş çıktı. Aynı hata ile karşılaşan var mı?

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

kırkambar

Bende bir sıkıntı yok.

Pulluk

Bazen başkalarının başına benzer şeylerin geldiğini duyuyordum ama benim ilk defa başıma geldi. Bugün D&R'a iade edeceğim bakalım.

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Kinowa59

Birkaç ay önce bendeki klasik Cilt Zagor'un tam 16 sayfası boş çıkmıştı, sağ olsun İlyas Erkul bey hemen yenisini gönderdi.

BAHADIR

Benim de geçen yıl (pandemide de olabilir) Çizgidüşler'in Julia cilt 1'i ni okurken aynı şey başıma geldi... Cildin içinde ki ilk sayıda muhtelif sayfalarda boşluklar mevcut...

Yıllar öncesinin kitabı olduğu için baskısını da bulmak neredeyse imkansız bir de ilk sayı...

Tek tesellim boş sayfaların muhtelif yerlerde olması... Sıralı olmadığı için konu kopması yaşamıyorsunuz...

Velakin benim gibi kitabı aldığınızda kontrol etmez ve okumayı yıllarca bekletirseniz bu gibi teknik sorunlar herkesin başına gelebiliyor...

Yeni alınmış ve piyasada olan bir kitapta dert edilecek sorunlar değil yani... Birde benim gibi yıllar önce almış ve çözülemeyecekse hiç dert etmenize gerek yok... ;)

-brendon-

Ocak sayılarından haber var mı acaba ?

DAMPYR

Alıntı yapılan: -brendon- - 22 Ocak, 2024, 17:58:27Ocak sayılarından haber var mı acaba ?
sanırım gene son hafta ay bitmeden çıkarırlar...

trooper

Benim Zagor aylık seriyle ilgili iki sorum var. İlk 130 sayı içerisinde arayıp da bulamadığım sadece 85 Esrarengiz Varlıklar isimli sayı var. Ama 130-200 arası özellikle oldukça dağınık ve ne İdefix-Babil gibi sitelerde ne de nadirkitap üzerinde doğru düzgün bulunabiliyor. Bu sayıların ilk 100 sayıya kıyasla bu kadar az bulunmasının sebebi nedir? Bu aralıktaki sayıları astronomik rakamlara çıkmadan bulabileceğim bir yer var mı?

hanac

Alıntı yapılan: trooper - 01 Mart, 2024, 02:53:15Ama 130-200 arası özellikle oldukça dağınık ve ne İdefix-Babil gibi sitelerde ne de nadirkitap üzerinde doğru düzgün bulunabiliyor. Bu sayıların ilk 100 sayıya kıyasla bu kadar az bulunmasının sebebi nedir?

Sadece bir tahminde bulunayım. Baskı adetlerini zaman içerisinde düşürmüşlerdir.

Depoları iadelerle doldukça, gerçek satış rakamlarına uygun baskı adetlerine yönelmişlerdir.

Kinowa59

Günaydın sayın trooper. Aradığınız Zagor sayılarını Lal kitap, darkwood çizgi roman evinden veya Nadir kitap'tan bakabilirsiniz.

trooper

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 01 Mart, 2024, 11:02:24Günaydın sayın trooper. Aradığınız Zagor sayılarını Lal kitap, darkwood çizgi roman evinden veya Nadir kitap'tan bakabilirsiniz.

Selamlar, evet Nadir Kitap üzerinde özellikle Değerinibilen ve Darkwood üzerinden çok sık alışveriş yapmaktayım. Ama bazı ara sayıları bulabilmek çok zor. İdefix'ten bulabildiklerim arasında bazıları rutubetli, sararmış şekilde geldi. Lal'in İstanbul'da bir satış noktası var mıdır acaba?