2019 ŞUBAT AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 16 Mart, 2019, 11:20:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Tenten-Altın Kıskaçlı Yengeç                        Ateş Hattı                              Batman Beyaz Şövalye Sayı 4

Batman Beyaz Şövalye 5               Batman Ninja Kaplumbağalar 1  Batman Rebirth Canavar Adamların Gecesi

DC Rebirth Batman 2 Ben İntihar--DC Rebirth Titans 2-Manhattan Yapımı--DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4

DC Rebirth-All Star Batman Sayı 5     DC Rebirth-Super Sons Sayı 4    DC Rebirth-Super Sons Sayı 5

Dylan Dog Sayı 48-Ghost Hotel                    Fenomen 1                                 Gantz Cilt 7

Haikyu! 2.Cilt                                 Kara Kahya 6                           Kaybolan O Günler         

Kayıp Bayan Finch                         Kuroko'nun Basketbolu 5         Kürk Mantolu Madonna

Martin Mystere Sayı 190-Nomoli             Moby Dick-Beyaz Balina              Nightwing Cilt 1 Batman'den Daha İyi

Tenten-Ottokar'ın Asası                               Babil Şerifi Cilt 2                      Portekiz

Son Araba Kebenin Gölgesinde 2                Scalped Cilt 10-Yolun Sonu                       Spawn Cilt 4

Spider-Gwen Cilt 1-Daha Büyük Güç      Star Wars Darth Maul           Superior Spider-Man Team-Up 6

Superman 2 Süper Oğul'un Sınavları    Superman-Wonder Woman 3       Taş Kalp-İsimsiz Şehir

Tarkan 2                                                   Titana Saldırı 24                        Tokyo Gül-RE 6.Cilt

Trinity Cilt 1 Birlikte Daha Güçlü                   Venom Cilt 2-Suçtan Önce          Vision

Yaşlı Adam ve Deniz                           Zagor Klasik Maceralar Cilt 107      Zagor Sayı 203-Çapraz İntikam
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2019 ŞUBAT AYI EN İYİ KAPAK OYLAMASI BAŞLADI.

hanac

Venom Cilt 2-Suçtan Önce dedim.

ZGeralt

Seçerken çok zorlandım, benim oyum Nightwing'e. Portekiz ve Moby Dick'te çok iyi.

peder clemente

Şubat Ayında ne çok iyi kapak çıkmış.
Beğendiklerim:
-Batman Beyaz Şövalye 4 :Bazen kötüler, gravat takıp saygın konumlara gelebilirler.İyiler de insanlara kötü görünebilr.
-Kaybolan O Günler:Hangisi kendisi?Suyun üstündeki yarım vücut mu, yoksa sudaki yansıması mı?.Belki ikisi bütünü oluşturuyor.
-Moby Dick:Hava karardı,Posedion kızgın.Fırtına patlamak üzere.
-Babil Şerifi:CIA, işgal, petrol.Karmaşık iş.Herkes birileri tarafından kullanılıyor.Herkes "ben ne için savaşıyorum" diye sorar.Babil Şerifi ne yapsın.
-Portekiz:Ülke ne çok şey vadediyor.Fado, futbol, fiesta.Okyanus.Porto şarabı.Renkli bir ülke ve kapak.
-Scalped 10 Yolun Sonu:FBI rozeti parçalanıyor.Dash Bad Horse, parçalanan kimliğini ve kişiliğini toparlayabilecek mi?
-Superman 2:Batman ve Superman tartıya çıkan ağır siklet boksörleri gibiler. Çocukları da onların davasını güdüyor.
-Yaşlı adam ve deniz: Sessizliğin ortasında, denizin üstündeki sandalında yaşlı adam, büyük mücadele onu bekliyor.
Benim için finale, "kaybolan o günler" ile "yaşlı adam ve deniz" kaldı.Yaşlı adam ve deniz beni daha çok duygulandırdığı için onu seçtim. 

Mrtekin

They drew first blood...

aa

Esse Gesse Hayranı...

yidar

Oyumu Tenten-Ottokar'ın Asası verdim

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Tarkan 2                   

darkwood

Zagor Klasik Maceralar Cilt 107 
Darkwood Sakinleri..

connyapku

Gabby

White Knight serisinin diğer kapakları gibi bu kapak da  güzel ve dikkat çekici.

Siyah-beyaz ışık dengesi, bina çizimlerindeki ince işçilik üzerine uygulanan sepya
tonlu renkle oluşturulan atmosfer etkileyici. Sean Murphy sağlam çizer, bileklerine
sağlık. Seçimim  Batman Beyaz Şövalye Sayı 4 kapağı...

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı: 58

Nightwing Cilt 1 Batman'den Daha İyi ................. 6

Tarkan 2 .............................................................. 6

Scalped Cilt 10-Yolun Sonu .................................. 5

Moby Dick-Beyaz Balina ....................................... 5

s.b

Bu sene(2019) yayınlanan kapakların içinden yılın en iyi kapağını seçeceğiz. Bu sebeple Şubat ayının sonuna kadar 2019 kapak anketlerini oylamaya devam ediyoruz. Mart ayında 2019 senesinin en iyi kapağını oylamaya açacağız.