Fables - Masallar / Arkabahçe

Başlatan pearl jam, 03 Ağustos, 2011, 11:50:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: İnancomic - 01 Ağustos, 2023, 23:06:38Almak isteyenler kidegada tüm ciltler 450 tl ben aldım sorunsuz geldi bence kaçmaz

Göndereceklerinden şüpheliyim. Kayıprıhtım'da son zamanlarda çok fazla şikayet var.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Alıntı yapılan: Nightrain - 02 Ağustos, 2023, 00:07:38Göndereceklerinden şüpheliyim. Kayıprıhtım'da son zamanlarda çok fazla şikayet var.
Benim son sipariş 20 kusur günde geldi bir şekilde geliyor ama tabi genede tedbirli olmakta fayda var

Nightrain

Alıntı yapılan: İnancomic - 02 Ağustos, 2023, 00:15:02Benim son sipariş 20 kusur günde geldi bir şekilde geliyor ama tabi genede tedbirli olmakta fayda var

Kargoya vermişler. Umudum yoktu. Güzel fiyata aldık.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Masallar Cilt 12: Karanlık Çağlar

Masalken'le Düşmanın kudretli imparatorluğu arasındaki savaş sona erdi ve galip çıkan hür kahramanlar mağlup düşmanlarını Anadiyarlardan Masalken'e getirdiler. Fakat neşeleri uzun sürmeyecekti.
Görünen o ki çok sevilen masal kahramanları dahi her zaman ölümün pençesinden kaçamıyor. Düşmanın eski topraklarında savaş sonrasında hakim olan karmaşa esnasında müthiş bir güç serbest kalmak üzeredir -
bu sadece Masalkent'i değil tüm insan dünyasını tehdit edecek bir güçtür.

Sayfa Sayısı: 176
Çıkış Tarihi: Ağustos 2023
Fiyat: 220 ₺

pizagor

Bleedingcool'daki habere göre serinin yaratıcısı ve sahibi Bill Willingham DC kaynaklı yılların biriktirdiği sinirle Fables'ın yayın haklarını serbest bırakmış. Arkabahçe'nin arayıp da bulamadığı fırsat olabilir bu, çok hızlı bir şekilde tamamlanabilir   :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Volrath

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Eylül, 2023, 07:05:14Bleedingcool'daki habere göre serinin yaratıcısı ve sahibi Bill Willingham DC kaynaklı yılların biriktirdiği sinirle Fables'ın yayın haklarını serbest bırakmış. Arkabahçe'nin arayıp da bulamadığı fırsat olabilir bu, çok hızlı bir şekilde tamamlanabilir   :)

Ben de serinin, ciltlerin vs. var olan materyalin haklarının hâlâ DC'de olduğunu ama Fables evrenini kullanarak yapılacak her türlü yan hikâye, spinoff, oyun vs. için hakları serbest bıraktığını okudum. Yani zaten olan ciltler, oyunlar vs. hâlâ DC'de ama yapılacak her türlü yeni şey serbest şeklinde.

pizagor

Fables için creator owned diyor. Üstünkörü bakmıştım makaleye, söyleşinin soru cevap kısmına bir eğileyim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Kauss

13. Cildi yıl sonuna doğru çıkarmayı planlıyorlarmış. Instagram yorumunda birine bu cevabı vermişler.

Forsythe

Bu seri için planları yılda 1 cilt basmakmış, seri yan ciltler hariç 22 cilt
https://www.goodreads.com/series/54296-fables

Lemarchand

2034 gibi biter o zaman seri. Arkabahçe'ye Allah uzun ömürler versin diyelim.