Felix Koleksiyon...

Başlatan BAHADIR, 21 Eylül, 2020, 18:52:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lancelot88

nocardia

Hayırlı, uğurlu olsun. Hep aklımdan geçen (belki de birçok kişinin aklından geçen) bir işe başlamışsınız. Attığınız adımdan ötürü tebrik ediyorum. Destekçiniz ve müşteriniz olacağım ben de.

kharon

hayirli olsun,
cok uzun suredir profil resminde kullandigim serinin Turkce'ye kazandirilacak olmasina cok sevindim.

cok isabetli bir tercih, herkese simdiden tavsiye ederim

(surada kisaca bahsetmistim : http://altinmadalyon.com/altin/superman-muhabbeti/superman-taklitleri/msg199029/#msg199029)

pizagor

Heyecan verici  bir... teşebbüs demek istemiyorum çünkü teşebbüsü 'bir deneyelim bakalım ne olacak' ile bağdaştıran bir algım var. Böyle olsun istemiyorum, ömrü yayınlayacağını söylediği kitaplar gibi tek sıkımlık olmasın, devamlılık olsun. Okuduklarımdan 'müthiş bir deneyime hazır olun' anlamı çıkardıklarım da var, çünkü BAHADIR'ın balonlama ve baskı titizliğini bir ben fark etmiş olamam  :), beni endişeye düşürenler de. 900 sayfalık bir çizgiromanın kucaktaki ağırlığı kadar cepteki ağırlığı da düşündürüyor açıkçası. Zor zamanlar, zor kararlar. Biz okurlar için de. Ben varım.

Marmara ile anlaşın da Bilka dönemi Örümcek Adamlarını da ikili fasikül formatında basın. Tek seferde 50 sayı, 100 orijinal fasikül. Hayal etmesi bile güzel.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ferzan

Hayırlı uğurlu olsun abi tekrardan. Edisyon ve içerik uygulama kalitesinden yana en ufak bir fire olmayacağına göre, bütün iş çizgi romanın kendisine kalacak şimdi. :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Abysmal

Hayırlı olsun. Her zaman destekleriz  :)

Nightrain

Omnibus olunca akan sular durur. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nikopol

Tebrik ederim, hayirli olsun!

haysat

Tebrik ederim ,hayırlı olsun
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gizmoo

Hayırlı olsun.Çok güzel bir girişim olmuş.
Teşekkür ederiz.

connyapku

drgavsever

BAHADIR bey,
Basmayı planladığınız bu sebeble gecikme yaşadığınız yayın neydi acaba?(Bir Frankofon albüm müydü?)

BAHADIR

O yayın hala planımızda... Sanırım Yılbaşından sonra netleşecek... Bekleyelim görelim...:)

sultanhisar

Tebrikler... beklediğim bir yayındı... internet sitesi satışı olacak mı acaba ???