2023 Aralık - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 30 Kasım, 2023, 21:01:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Öyle ya da böyle birileri şu çıkmış bu çıkmış diye bildirir nasıl olsa. Arkadaşımıza emeği için teşekkür ediyoruz...

doktor1881

Alıntı yapılan: TKnKT - 19 Aralık, 2023, 15:11:24Merhabalar, bir süredir devam eden ve giderek artan yoğunluğum gerekçesiyle Aralık ayını sonlandırdığımda aylık duyuru listeden çekileceğimi sizlere de duyurmak isterim.
Eline emeğine sağlık Bir şeye zaman ayırmak ne kadar zor bilirim değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler

rumar80

Bugüne kadar uğraşıp didindiğin için çok teşekkürler. Emeğine sağlık.

YzbVolkan

Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

yidar

Nemo

Emeklerine sağlık. Teşekkür ederim.
Özel Alfa Ajanı

Tuco Ramirez

Teşekkür ederiz emekleriniz için.

kedidiro

Eline, emeğine sağlık. Aylarca çok değerli bir iş çıkardın. Günün dününden güzel olsun bundan sonra da...

hanac

Alıntı yapılan: TKnKT - 19 Aralık, 2023, 15:11:24Merhabalar, bir süredir devam eden ve giderek artan yoğunluğum gerekçesiyle Aralık ayını sonlandırdığımda aylık duyuru listeden çekileceğimi sizlere de duyurmak isterim.

Forum adına teşekkürler. Emeğine sağlık.

pizagor

Çok üzüldüm :(

Alınacaklar listemi oluşturduğum, referans olarak gördüğüm, benim için forumun en vazgeçilmezlerinden olan bu başlıklar kuvvetle muhtemel sahipsiz kalacak...

Emeklerin için çok teşekkürler sevgili TKnKT !
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Saint2

Her şey için teşekkür ederiz.

deniz240

aa

Esse Gesse Hayranı...

xmenac

Forum ile ilk tanıştığımda en çok takip ettiğim üç kategoriden biriydi çizgi roman listeleri. Forumun geleneği diyebileceğim diğer iki kategori ise satış rakamları ile yılın en iyileri anketleriydi. Maalesef diğer iki kategori 2021'de sona erdi.

Çizgi roman listelerinin bence en çok öne çıkan yanı, geçmişe dönük bir veri arşivi oluşturması. Örneğin 2010'da hangi çizgi romanların çıktığına geriye dönüp bakma fırsatımız oluyor bu sayede. Hatırladığım kadarıyla, forumda V ile başlayan listeler, akabinde Haysat'ın katkılarıyla devam etmişti. O dönem yayınlanan çizgi romanlar duyuruluyordu. Listelerin görsel tablo ile duyurulması ise Afu abi ile başlamıştı ve uzun yıllar da devam etti ki hiç de kolay bir iş değil. Bu nedenle verdikleri emekler için teşekkür ederim. İlaveten bir teşekkür de tabii ki TKnKT'ye. Zira bu ay ne yayınlanmış diye listeye bakmaya alıştığım için almayı düşündüğüm çizgi romanlarla ilgili kendim not almıyordum, listenin sona ereceği duyurulunca yeni yayınları not edebilmek için tekrardan bir not defteri açtım bilgisayarımda.

Öte yandan, ben bu geleneğin yine devam edeceğini düşünüyorum. Görselleştirilmiş bir tablonun olup olmayacağı ayrı konu ama yeni çıkan çizgi romanlar yine burada duyurulabilir ki forumda bu kategori de ilk olarak böyle başlamıştı zaten.

KenParker

Çok iyi iş çıkardın. Sayende düzgün bi arama yapabiliyordum. Emeğine sağlık.