Last Resort

Başlatan hennessy, 18 Kasım, 2012, 10:25:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Nükleer füze atış emrini görmezden gelerek kaçak durumuna düşen bir grup ABD nükleer denizaltı mürettebatı, bu olayın ardından NATO Dinleme İstasyonu'nu devralır ve 24 kişiden oluşan mürettebat kendini, dünyanın en küçük bağımsız nükleer ulusu ilan eder..

http://www.imdb.com/title/tt2172103/

İlk üç bölmünü izlediğim beğendim tavsiye ederim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

lemazmatik

İptal edildi, 13 bölümde tamamlanacak. İptal edilmese konuyu ne kadar uzatacaklardı bilemiyorum, diziden çok film gibi fikir

hennessy

Alıntı yapılan: lemazmatik - 18 Kasım, 2012, 10:37:20
İptal edildi, 13 bölümde tamamlanacak. İptal edilmese konuyu ne kadar uzatacaklardı bilemiyorum, diziden çok film gibi fikir

Evet katılıyorum dar bir seneryosu var ama ilginç zaten uzun soluklu olmazdı ama 13 bölmüde izleyeceğim ben.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Ben diziyi sevdim.Fazla uzamasına gerek yoktu zaten.6-7 bölümde yeterdi bu konu için.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Listeye ekleyelim o zaman.

doktor1881

Dizi takip ettiğim sitede 1. bölümü bugün görünce yeni bir dizi zannettim.En büyük kaynak Altın Madalyona başvurdum.Dizi 2012 yapımı çıktı
Referanslar sağlam olunca ilk bölüme baktım.
Gerçekten sağlam bir dizi.Amerikalıların düşmanı bu sefer Pakistan.
Büyük bir entrika sonucu kendi gemilerini batırmaya çalışıyorlar Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:2 İnsan güzel bir dizi izlemenin zevkine varıyor.Son zamanlarda izlediğim diziler pek iyi değildi
Bu dizi farklı Bu bölümde komplo,dram,aksiyon hepsi yerinde ve dört dörtlüktü.
Olaya Tataristan'da katılıyor. Özerk Cumhuriyetimiz bunuda atlatıyor.
Yalnız gemide 150 askerleri vardı.İlionis denizaltısı bomba sattığında 8 kayıp bu çatışmalarda 5 kayıp,1 askeri de yüzbaşı vurdu
2 asker tutuklu 2 tanesini adalı çeteler kaçırdı. Bu gidişle finale kadar asker kalmayacak ??? ???

doktor1881

Bölüm:3 Colarado kaptanı Marcus ve ekibi bu bölümde adanın kabadayısı Julian Serrat ile uğraşmak zorunda.
Durağan bir bölümdü. Bölüm Notu:4/10
Kadrosu için geniş bilgi

http://www.turkcealtyazi.org/kadro/2172103/last-resort.html

Bu linkte dizi hakkında seyirci yorumları da mevcut.Dizi hakkında geniş bilgi sahibi olunabilir

doktor1881

Bölüm:4 Kaptan Markus kendi mürettabatının ölüm listesinde.
Liderliği sayesinde bunu da atlatıyor Bölüm Notu:7/10
Dizi hakkında internette bulunan bir analiz aşağıda

http://www.birdizihaber.com/2012/11/last-resort-bes-bolumun-ardindan-analiz/

doktor1881

Bölüm:5 İşte aradığım buydu 4x4 lük bir bölüm Aradığınız her şey var Günler sonra ağız tadıyla bir dizi bölümü izledim.ABD  ne söylüyor aslında ne diyor çok güzel işlenmiş
Bayan Yzb Grace sonunda kendini mürettabata ve başçavuşa kabul ettiriyor
Beyaz Sarayın Basın Sözcüsünede iyi oldu

Pulluk

İlk sezon 2-3 bölüm izledikten sonra ısınamayıp bıraktığım bir dizi oldu...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Bülent ilk 5 bölümü izleyip bir sanş daha versen belki fikrin değişebilir

Pulluk

Takip ettiğim dizileri azaltmaya çalışırken buna vakit ayırabilmem zor görünüyor. Ayrıca kendisi ile yıldızımız pek barışmadı gibi. :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Bölüm:6 İvme yine yukarı:Kimyasal saldırıya maruz kalan ada sakinleri ve askerler hayal dünyasında kendileri ile hesaplaşırken Gladio denizaltına alınan komandoların bir kısmının işini görür Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:7 Kaptan Caitlin çalınan fırlatma anahtarını bulmak için mürettabatını sıkıştırıyor Bölüm sonunda hain ortaya çıkıyor Ama hiç umulmayan kişi Bu bölüm de aşk ilişkileri bayağı karışıyor Bölüm Notu:5/10