Thorgal - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Eylül, 2009, 16:23:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Çizgi Düşler keşke ilk 6 sayıyı ciltler halinde bassa kitaplığımızda, diğer ciltlerin yanında sırıtmaz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

haysat

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Mart, 2014, 12:42:45
Çizgi Düşler keşke ilk 6 sayıyı ciltler halinde bassa kitaplığımızda, diğer ciltlerin yanında sırıtmaz.

İlker'le bu muhabbetti çok yaptık ama,çıkardığımız sayılar bile maliyeti zor kurtarıyor dedi, o yüzden ilk 6 sayının cilt olarak basılması imkansız.

Bunada şükredip amin diyelim bence.

En azından tam bir seri oldu elimizde..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

antiochia

bu kadar sayfaya bu kadar para çok geldi bana açıkçası..

yalcinerol345

8,9 ve 10.ciltleri ardı ardına okudum.Son maceralar Thorgal'ın oğlu Jolan üzerine denildi.Conan okuyanlar bilir.Kral Conan ve oğlu Prens Conan maceraları gibi.Müthiş sahneler vardı.Özellikle eski Conanseverlere tavsiye ederim.

Mrtekin

Ah, ah, cizgi dusler, thorgalin su andaki son cildi olan kah anieli ozel bir cilt yaparak cikartsa. Cok Yakisir. Spin-offlar su anda tutmaz, insallah, o cok daha ilerde, cizdi dusler, buyuyup kocaman bir yayinevi oldugunda...
They drew first blood...

Mrtekin

Çizgi dusler, fuara, thorgalin son cildi kâh anieli sinirli sayida prestij cilt olarak bassa, hayat bayram olsa.

Bi umudum hala var...
They drew first blood...

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 13 Ağustos, 2014, 14:02:48
Çizgi dusler, fuara, thorgalin son cildi kâh anieli sinirli sayida prestij cilt olarak bassa, hayat bayram olsa.

Bi umudum hala var...

Mrtekin76 sonunda bastıracaksın sen bu cildi... Basılsın 2 tane de ben alacağım söz...

Mrtekin

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 13 Ağustos, 2014, 15:11:16
Mrtekin76 sonunda bastıracaksın sen bu cildi... Basılsın 2 tane de ben alacağım söz...

Teşekkürler, Ozan Bey, siz de olmasanız.

Ey Thorgalcılar, nerdesiniz, yetişin, bi lobi yapalım, hadi.... :)
They drew first blood...

haziran00

Okuduğum en güzel çizgi romanlardan, soluksuz ilk sayıdan son sayıya, ne çıkarsa gözüm kapalı alırım.

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 13 Ağustos, 2014, 14:02:48

Evet Sayın Köstebek duyun sesimizi.

Daha önce 6. sayıyı yayınladığınız gibi bunu da tek sayı olarak basın.

pearl jam

kısa sürede tüm çizgi roman arşivimi okuyan kardeşimin çizgi romanlar hakkındaki nihai yorumu : thorgal 300 sayı olsa okurum.   

Mrtekin

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 01 Eylül, 2014, 17:55:09
kısa sürede tüm çizgi roman arşivimi okuyan kardeşimin çizgi romanlar hakkındaki nihai yorumu : thorgal 300 sayı olsa okurum.

@pearl jam,

Kardeşini dernekte 11. numaraya yazabilirim.  :)

Helal olsun, afferin, estetik duygusu çok gelişmiş bir kardeşe sahipsin.

They drew first blood...

pearl jam

hocam iletini yeni gördüm kardeşimi değil ama beni yazabilirsin :)

Mrtekin

Helal. 11.i tamamladık, maça çıkıyoruz.

Şu patron klübü hulkçuları bir sahaya gömelim :)
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 08 Eylül, 2014, 18:08:38
Şu patron klübü hulkçuları bir sahaya gömelim :)

Bu dernek çılgınlığını başlatan Hulk'dur.

2-3 gözüpek insan bir araya gelmiş ve bütün engellere rağmen HSD yi kurmuşlardır.