18 Temmuz 2010 - Bakirköy ÇR Toplantisi

Başlatan hanac, 07 Temmuz, 2010, 23:27:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Merhaba Arkadaslar,

Ali Yilmaz (haysat) arkadasimizin çabalari ile 18 Temmuz günü Bakirköy'de bir toplanti organize edilmektedir.

Kesin toplanti yeri önümüzdeki günlerde açiklanacaktir.

Katilmayi düsünen arkadaslarin buraya yazmalarini rica edecegim.

haysat

Slm.. Arkadaslar Hasan arkadasimla çizgiroman hakkinda konusurken görüsmek için anlasmistik .Ama daha sonra bu görüsmeyi toplanti haline getirmek istedik . yer olarak Bakirköy düsünüyoruz bununda sebebi toplantilarin hep Kadiköyde olmasi ve Anadolu yakasinda olmasi ,ben kendisine Avrupa yakasindaki çizgiroman okuyucularinida bir araya toplayalim bol  bol çizgiroman konusuruz dedim.bu arada toplantiya herkes davetlidir yeni dostluklar yeni bir çizgiroman toplantisinda görüsmek üzere sevgiler
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

slm..
Arkadaslar toplanti hakkinda fikirlerinizi bekliyorum .
Katilim  ne olacak bakalim .
Ne kadariz  görelim.

kalidor

Açikçasi biraz uzakta Çengelköy'de oturuyorum ama o gün çalismazsam gelirim.
Crom! Ölüleri Say...

haysat

Slm...
Arkadaslar toplantiya katilmak isteyen arkadaslar benimle veya hasanla irtibata gecerse sevinirim.
Bu hafta sonu insallah güzel ve bol katilimli bir toplanti olur herkesi bekliyoruz.
Çizgiroman adina ne varsa konusur ve yeni arkadasliklar yeni dostluklar kurulmus olur.
Sevgiler...

rumar80

Yer ve saat belli mi? Katılmak için can atıyorum

aaciltan

Ali bey;
Yerini ve saatini bekliyorum
Sevgiler...

aaciltan

Arkadaslar;
Bakirköy'deki bu keyifli çizgiromanseverler toplantisi için katilim sayinizi arttirmanizi bekliyoruz...
Yüzyüze görüsüp daha yakindan tanismak ümidi ile...

gamlıbaykuş

Su bir haftalik süreçte çalisma sistemimde bir aksilik olmazsa gelirim insallah...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

NIC

Size acayip imreniyorum,imkaniniz varken bu tarz toplantilari kaçirmayin,benim su dogu görevi bitsin bakalim oralardayim insallah

NIC

Evet daha taze  ;D Ögretmenim,Siirtte görev yapiyorum...aslinda son dogu affiyla zorunlu hizmet kaklti ama hizmet puanim istedigim yere(sizin orala dabi)gitmeye yetmedi.Aklima gelmisken sorayim;ben sinavda basarili olan çocuklara pekistireç olarak bazi materyaller veriyorum,acaba ntv dünya klasikleri çizgiroman serisindende versemmi vermesemmi muallakta kaldim,nasil olurki :-\

gökmen

arkadaslar bende araniza yeni katildim kismetse bakirköy'de görüselim

hanac

Hosgeldiniz Gökmen Bey, görüsmek üzere.

haysat

Slm...arkadaslar
Her gün yeni katilimlar oluyor,toplanti hakkinda bilgi isteyen arkadaslar.  Toplanti için Bakirköy meydanina geldiginizde köprü üzerinde kitapçilar var (bilmeyenler için söylüyorum)oradaki kisilere  Damla kirtasiyeyi sorun herkes yardimci olacaktir.Damla kirtasiye benim katkilarimla çizgiroman isine girmis bir yerdir. saat 13.00 de ben orada olacagim oradan toplanti yerine geçeriz. Umarim toplanti katilimi yüksek düzeyde olur .Bana özel mesaj atarak telefon numarami alabilirsiniz arkadaslar . Görüsmek üzere sevgiler.....

NIC

Bu uygulamayi 6. siniflar için düsünüyorum,eh neslimiz tükenmek üzere,biryerden baslamak lazim ;D