5 Eylül 2010 Kadiköy ÇR Toplantisi

Başlatan hanac, 29 Ağustos, 2010, 11:41:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Merhaba Arkadaslar,

Yeni bir toplantinin zamani geldi.

Benim önerim 5 Eylül Pazar günü, Kadiköy toplantisindan sonra Caddebostan'a Darth Vader imza gününe de geçebiliriz.

Herkes kendini ayarlasin, kalabalik bir toplanti olsun.

rumar80

İmza gününe gelemeyeceğim ama öncesinde toplantı olursa ona gelebilirim.

guantanamo

hahac kardes biraksilik çikmazise ben gelmeye çalicacagim
kadiköyde nasil ve ne sekilde bulusacagiz bizi bilgilendirirsen sevinirim tesekürler

s.b

Ben gelmeye gayret ederim. Ama Ramazan olmasi sebebiyle gelenim gidenim oluyor. Kesin bir söz veremiyorum ama gelmeye çalisacagim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Lami Tiryaki

Merhaba arkadaslar,
Benden toplanti organizasyonu isteyenler için 5 Eylül'ü düsünüyordumki Hasan-her zaman oldugu gibi-benden önce davrandi. Ben geliyorum gibi. Insallah bir aksilik çikmaz.

Bir ara Kocaeli'ne de beklerim arkadaslar. Kocaeli artik Istanbul'un bir semti gibi gelmek kolay. Isterseniz benim kütüphanede zaman tüneli ortami da yapariz :)

Selamlar
Lami

rumar80

Kayinvalidelere ziyarete geldigim de mutlaka arayacagim. O fotograflar beni nerelere götürdü bilemezsin.

haysat

29 Agustos'da Kadiköy'deydim arkadaslar.Akmar pasajina ugradim.Dükkanlari gezdim Ilyas'a, cem'e hasan kabakci'ya ugradim biraz alisveris yaptim.Altan'in yeni yerini görmemistim ona ugradim sohbet ettik biraz. ve 5 Eylülde kadiköyde siparislerim vardi yani dolayisi ile gidecektim, toplantida yani güzel bir gün olacak .
Kisaca ben geliyorum arkadaslar...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Gambit

5 Eylul CR toplantisi ve darth vader
6 Eylul U2 konseri var
7 Eylul aksami geliyorum Istanbul'a

maalesef ucak biletlerimi 1 ay once aldim ve islerden oturu degisiklikde yapamiyorum su anda, kismet, bol bol foto cekin lutfen de gelmis gibi olsun benim gibi gelemeyecek olanlar

gamlıbaykuş

Sansim yokmus o gün çalistigim için maalesef gelemiyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ümitkr

Ben gelebiliyorum ve uygun bulursaniz bu toplantiyi daha genis bir kesime duyurmak isterim. Bu arada saat kaçta toplanti?

hanac

Alıntı yapılan: ümitkr - 31 Ağustos, 2010, 16:08:55
Bu arada saat kaçta toplanti ?

Saat 12 de bulusalim.

Esas toplanti yerimiz Kadiköy pasajinin içinde en alttaki cafe.

Orada bütün pasaj esnafi ile muhabbet yapariz.

Sonra Kaan Comics Altan'a ve Darth Vader imza törenine de ugrariz.

Lami Tiryaki

12 benim için biraz erken bir saat. Gerekirse siz baslarsiniz ben sonra katilirim.

Selamlar
Lami

hanac

TASKIN SENOL

ANKARALI OLMANIN KÖTÜ YANI ISTE... VALLAHI KISKANDIM SIMDIDEN... AMA SOHBETTEN NOTLARI BIZLERLE PAYYASIRSANIZ KEYIFLE OKURUZ SANIYORUM...

GÖNÜL DOLUSU SELAMLAR...

TASKIN SENOL

kedidiro

ben katilamiyacak da olsam simdiden tüm çizgi roman dostlarina keyifli muhabbetler diliyorum.fotografla,yaziyla bizleri de haberdar edersiniz gelismelerden...dostlukla