5 Eylül 2010 Kadiköy ÇR Toplantisi

Başlatan hanac, 29 Ağustos, 2010, 11:41:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kahramanlarsinemada

Bugün gerçeklesen bulusmaya katildigim için çok memnun oldum. Umarim en kisa süre içerisinde yine biraraya geliriz.

V

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Bugün aranizda bulunamadigim için gerçekten çok üzüldüm. Keske orada olabilseydim. Insallah bir dahaki sefere...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Ne mutlu size. Kimbilir neler kaynatmissinizdir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

guantanamo

ahbe arkadaslar nekadar çok istiyordum gelmeyi
neyi çok istersek olmuyor iste sizlerle tanimayi oturup konusmayi çok isterdim
gelen tüm arkadaslardan gelemediyim için özür dilerim
insaallah baska birzaman görüsürüz

Lami Tiryaki

Kocaeli'den kalkip 30 derece sicakta yola çiktim. Istanbul'a gidene kadar yagmuru yagdirdim sicakligi da 23dereceye indirdim :) Velakin gittigime fazlasiyla degdi. Eren Koyuncuoglu, Riza Umar Gürsu(Rumar), Sadik Demirci, Hakan Tunga Kalkan(kahramanlar sinemada), Ali Yilmaz(haysat) kardeslerle tanistim. Hepsi mükemmel insanlar, hepsi sohbetlerine doyum olmayan çizgi romanseverler. Gerçekten keyifli zaman geçirdik. Aksam çabuk oldu ne yazikki. Bu arada zaten tanistigim sevgili Ümit(Kireççi) oglu Barkan ve esi, ve yillar sonra tekrar gördügüm için çok mutlu oldugum Hüsnü(Çoruk) ve tabiiki Hasan(hanac) keyfimize keyif kattilar. Muhabbet Kadiköy'de basladi, üst sokakta Altan'in dükkani Kaan Comics'te devam etti. Aksam istemeye istemeye ayrildik.

90'larda bu toplantilari çok daha kalabalik versiyonuyla her ayin ilk Pazar'i bilim kurgu fanlari, son Pazar'i çizgi romanseverler seklinde Moda Çay Bahçesi'nde yapiyorduk. Iki grubun çogu üyesi ayniydi ve biri de bendim. Bilim Kurgu grubu ayni gelenegi bizim mekanda daha az kalabalik bir grupla sevgili Bülent Akkoç önderliginde hala sürdürüyor. Pazar günü onlar da hemen arkamizda oturuyorlardi. Onlarla da bir fotograf çektirmeyi akil etmemisiz ne yazikki. Neyse bir daha yine karsilasiriz elbet...

Selamlar
Lami   

haysat

Slm...
Toplantinin Akmar pasajinda olan kisminda fazla bulunamadim.
Bu yüzden oradaki arkadaslardan tekrar tekrar özür diliyorum ama hepsi ile tanistim ve
gerçekten kisa bir sürede olsa keyifli bir muhabbet oldu.
Lami'inde dedigi gibi daha sonra Altan'in oradaki toplantinin devami niteligindeki süreç
gerçekten benim için doyumsuz bir çizgiroman muhebbeti idi. Herkese tesekkür ederim.
Umarin en kisa zamanda yeni bir toplanti düzenleriz, ve katilim daha üst düzeyde olur.
Herkesi bekliyoruz doyumsuz ve keyifli çizgiroman muhabbeti garanti...
Sevgiler.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Alıntı yapılan: haysat - 06 Eylül, 2010, 22:16:37
Toplantinin Akmar pasajinda olan kisminda fazla bulunamadim.

Ali, orasi Kadiköy pasaji.

Akmar pasaji degil.  :)

ErenKoyunoglu

Bir sonraki toplantiyi moda çay bahçesinde yapalim o zaman :)
tarih sizden.
Sevgiler,
Eren

ümitkr

Ayakta uyumak böyle bir sey.  :P

Toplanti neden konusulmuyor diye düsündüm günlerce taa ki geçen gün bu basligi hatirlayana kadar. Bir de baktim güzel insanlar güzel seyler yazmislar.

Güzel bir gün geçirdim sizlerle bu kesin. Ancak bu seni kesti mi derseniz üç-bes laf edebildik ancak bu da beni kesmedi. kesinlikle düzenli bir toplantiya ihtiyacimiz var. siddetle öneriyorum. herkese merhaba diyene kadar 1 saat gitti, isimleri akilda tutana kadar 2 saat, konudan konuya atlayip herkesle kisacik da olsa sohbet edene kadar da koca gün.

Sik bulusup arayi sogutmayalim. yapici bir süreç yasadik bunu gelistirelim. bir baska forum alani her cumartesi bulusuyor mesela. iki kisi de gelse oturup sohbet ediyorlar. bence biz bunu yapabiliriz... yapamaz miyiz? yapariz. yüksek sesle söyleyin lütfen "yapariz"  ;D

darkwood

Kadiköyde bu toplantilarin Cumartesi günleri olmasi kaydi ile düzenli toplantilar yapilabilir.
Hatta isi bir adim daha ileri tasiyip ,öncelikle yönetici arkadasardan ve kidemli üyelerden olusan Altinmadalyon diye bir hali saha futbol takimida sürebilirsek süper olur. Nasil olsa formalarimizda tasiyabilecegimiz yeni logomuzda var, Yayinevlerindende reklam aliriz.  ;D Hem çizigiroman sohbeti hem futbol zevki bir arada
rekor katilimlar olur. Diger forumlardanda bir kaç takim çikarsa Comics futbol turnuvasi  bile yapabiliriz.  :D
Selamlar,
Darkwood Sakinleri..

essegesse

Arkadaslar,hepinize bu güzel toplanti ve güzel muhabbet için çok tesekkür ediyorum.Inanin beni ve çizgiroman camiasini çok mutlu ettiniz.

Benim dükkanim (misafirhanem) hepinize her zaman açiktir ve açik büfedir:)  Alisveris bahane.
Bu ise gönül veren herkesi dükkanima bekliyorum.Mühim olan dostluklar ve çay simittir:)

Tabii ki bu isi yaparken,diger çizgiroman magazalarini da (Ilyas,Cem,Hasan Kabakçi,Ilker Özer,Tayfun Alemdag ve Murat Sevgikuranlar'ida) ihmal etmeyin.

Zaman zaman bazilariyla (belki ben de dahil) sorunlariniz olsa bile,hepsi bu ise gönül vermis ve bu isten ekmek yiyen insanlardir ve inanin hiçbirinin içinde kötülük yoktur.Zaten bu ise gönül verenlerin çogu tabiri caiz ise çocuk ruhlu geçmisini gerçekten özleyen insanlardir.

Yetmis küsür milyonluk ülkemizde bu ise gönül verenler zaten çok küçük bir azinliktir.

Bu azinlik elele verip bu isi yüceltmeye çalisiyor zaten.
Bu yüzden hepimiz elimizi tasin altina koyup bu isi genis kitlelere ulastirmaya çalisiyoruz.

Herkese saygilar sevgiler dilerim.

Esen kalin.

hanac

Bilmeyenler icin ufak bir not duseyim;

Ustteki mesaji yazan essegesse arkadasimiz Kaan Comics dukkaninin sahibi Altan Gurdal oluyor.

Altan dostum, biz sana tesekkur ederiz.

Umit toplanti olayina sicak bakiyorum, zaten butun toplantilara katilan tek uyeyim herhalde.  :)

rumar80

Öncelikle sevgile Altan'a selam eder daha sik yazismayi dilerim.
    Bulusma konusuna gelince Topkapi'da oturmama ve nöbet sorunlarina ragmen katilmaya çalisirim. Bu arada bir aksilik olmazsa haftaya cumartesi (25 Eylül) bir süreligine Kadiköy'de olacagim. 10-11 gibi kizim izin verdigi sürece. Önce Altan amcasina ugrayacagiz. Altan oyuncaktan kizi tavladi, sonra da pasaja ugrariz. Gelebilecek dost olursa sevinirim.
Sevgiler

ümitkr

Alıntı yapılan: hanac - 18 Eylül, 2010, 21:13:39
Bilmeyenler icin ufak bir not duseyim;

Ustteki mesaji yazan essegesse arkadasimiz Kaan Comics dukkaninin sahibi Altan Gurdal oluyor.

Altan dostum, biz sana tesekkur ederiz.

Umit toplanti olayina sicak bakiyorum, zaten butun toplantilara katilan tek uyeyim herhalde.  :)

Ben Esse ile gesse'yi iki kisi saniyordum demek o sizofren Altanmis, hmmmm  :P

Önümüzdeki iki cumartesi pera müzesinde "manga atölyesi"nde sunum yapiyor olacagim. sonrakilere aksilik olmazsa seve seve katilirim. ne kadar çok görüsürsek o kadar iyi :) olmadi beklerim siz gelin bu iki hafta  :-*