2011 YILININ İLK İMZA GÜNÜ 1001 ROMANDAN

Başlatan tommikser, 31 Ocak, 2011, 13:31:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: hipnoz - 04 Şubat, 2011, 20:16:28
Yayınlanan Hızır Bey Prensler Savaşı adlı albüm 112 sayfa 6 TL. 152 sayfalık albüm ise yayınlanacak olan Kapoşvar'a Hücum adlı albüm.
Onun için tespit ettiğimiz üst fiyat ise 7,5 TL. Umarım bunun fiyatını da beğenirsiniz. Sitemlerinizde haklılık payı var elbette..
Ama biz de bir ofis değişikliği yaptık ama taşınmanın sıkıntıları ve telaşı henüz geçmedi. O arada bu açıklama da gecikti maalesef.
O halde gelecek albümde bunu telafi edelim diyorum. Hatta Durango'da da telafi edelim ve baskıya girmeden önce sizinle paylaşalım..
Oldu mu ;) ;D

İlhan bilgiler için teşekkürler.

Böylece Durango'yu da senin yayınlayacağın belli oldu.  :)

Prestij Kitap olarak Hızır Bey, Durango ve Hipnoz'u da eklersek iyi bir yayın çeşitliliği oluyor.

Bize de Hoşgeldin Prestij Kitap demek ve desteklemek düşer

V

İlhan ve çalışma arkadaşlarını işletmeci zihniyetinden uzak,gerçek birer
çizgi roman sevdalısı olarak yaptıkları işler,çıkardıkları-çıkaracakları yayınlar için
tebrik eder,kendilerine her türlü desteği vereceğimizi belirtirim..
Hayırlı olsun Prestij Kitap..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Sevgili İlhan,
   Amatör ruhunuza karşı önümü ilikliyor ve sonuna kadar arkanızdayım diyorum. Yarın gelemesem de kitapları mutlaka alacağım.

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 04 Şubat, 2011, 17:20:09
Öncelikle verdiğiniz çizim örnekleri çok güzel, arka plan çizimleri çok detaylı, fiyatı da uygun ancak bunun birinci kitabını nereden bulacağız ?

İlk albüm 2005 yılının Aralık ayında süreli yayın olarak basılmıştı... Aradan tam 5 yıl geçti. Sahaflarda halen bulunabiliyor...

Bunu konuşmak için henüz erken ama.. Belki de yeni ve düzeltilmiş bir baskı yapmanın zamanı gelmiştir  ;)

rumar80

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Şubat, 2011, 21:47:33
   Sevgili İlhan,
   Amatör ruhunuza karşı önümü ilikliyor ve sonuna kadar arkanızdayım diyorum. Yarın gelemesem de kitapları mutlaka alacağım.

Hatta siparişi verdim bile

hanac

Bir aksilik olmazsa yarınki İmza gününe gideceğim.

Edirne'den Doğa (alan ford) arkadaşımız ile buluşup gideceğiz.

Yarın akşam belki yeni haberler ve bol fotoğraf yükleriz forumumuza.

komikadam

Yarın ki imza gününe ben de gelmeye çalışacağım.... ;D

Tarkan Kurt

İstanbullular çok şanslı, her şeye birinci elden ulaşıyorlar. Çizgi romanın kalbi orada atıyor. Gerçi ülkenin kalbi de orada atıyor ama.... Bu arada Hızır Bey'i mutlaka alacağım. Türkçe Çizgiromanlar bölümüne de kategorisini bu gece açarım.

ferzan

''Çizgiroman Günleri'' kapsamındaki etkinliklerde olduğu gibi,yarınki etkinlikte de gerek Facebook üzerinden,gerek ise buradan fotoğraf paylaşımında bulunur,yorumlarınızı eklerseniz,benim gibi gelmek isteyip de gelemeyecek olan İstanbul dışı üyeleri ihya etmiş olursunuz...Hasan Abi zaten demiş...
    Artık bize de,öncekinde olduğu gibi oradaymışçasına anı yaşayıp keyiflenmek kalıyor... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

mandrake66

Merhaba!

Aşağıdaki linkte, çektiğim kısa bir video, 3 kişi hariç, tüm katılımcıları gösteriyor.

http://www.youtube.com/watch?v=YRZzNjjjcT0

Sayın Ersin Burak ve sayın Talat Güreli sohbetleri ile ortamı şenlendirdiler.

Fatih hariç, hiç kimseyi tanımadığımdan, ancak İstanbul içi ve yakın çevresinden katılım olduğunu anladım.

1001 Romana düzenlediği bu imza gününden dolayı teşekkürler!

ferzan

Fatih Abi'yi de orada görmek çok güzel...Son görüşmemiz üzerinden epey zaman geçti sayılır...Kısa ama çok anlamlı bir çekim olmuş...Darısı,sonraki etkinliklerin ve gelememiş olan bizlerin başına...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

rumar80

Altın madalyonun üyeleri ve admini detaylı bilgiler bekliyoruz.

hanac

İmza günü 1001 Romanın yerinde gerçekleşti.

Çok güzel bir ortamdı, Fuat Bey forum toplantılarımızı da orada yapabileceğimizi belirtti.

1001 Roman Kerry'nin 1. sayısını da imza gününe yetiştirmiş. Henüz çizgiromanevlerinde bile yoktu.

Ama cep çizgiroman formatında, bu ne demek demeyin, gerçekten çok küçük bir boyutta yapılmış.

Hızır Bey'in baskısı çok hoş olmuş, fiyatı ile gerçekten dikkat çekiyor.

Talat Bey'e de imzalattık, sağolsun çok ilgilendi. (Ersin Burak'a fuarda imzalatmıştık)

Ben Doğa ve kuzenleri ile buluşup gittim; İlhan Yılmaz ve Yaşar hocam oradaydı.

Esas büyük sürpriz Ömer Bahadır arkadaşımızın da gelmesi idi.

Kendisi ile yüzyüze tanıştığıma çok memnun oldum.

Fatih Okta, Ümit Kireçci de oradaydı. Fatih abi muhteşem bir insan, herkese çok sıcak davrandı.

Mandrake66 arkadaşımız ile de keşke tanışabilseydik, artık bir dahaki sefere.

Güzel bir gündü, emeği geçen herkese teşekkürler.

Fotolar Yaşar hocam, Ümit ve Ömer'den gelecek.

rumar80

hanac