Hangi İlde Yaşıyorsunuz ?

Başlatan tommikser, 10 Ağustos, 2011, 15:46:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

monomial

Bende tekirdağdayım :)

Ama üzülerek söylüyorum ki, tekirdağda çizgi roman bulmak imkansız. Bir tek dr'dan alabiliyoruz ki orada da az miktarda ve farklı sayılar mevcut. Tekirdağya bir çizgiroman dükkanı açılsa çok güzel olurdu..

tommikser

Aman hocam DR dan almamaya çalış bizim sitede çr satım işi yapan abiler var.Onlara sipariş ver kargoyla sana sanırım 3 saatte gelir  ;D

mgsar

Alıntı yapılan: monomial - 03 Ocak, 2012, 20:27:26
Bende tekirdağdayım :)

Tekirdağya bir çizgiroman dükkanı açılsa çok güzel olurdu..

Ben de Malatya' dayım. Senin bu dileğini aynen buraya da diliyorum. Aslında turistik haritalar gibi Türkiye'nin her yerinde çizgi roman satan sahaf ve dükkanların bir haritası olsa ne güzel olurdu :). Yakın çevredekileri bilir, atlar giderdik en azından, satın almak kadar o kitaplar arasında zaman geçirmek ve sohbet etmekte ayrı bir zevk çünkü.

barisvolkan

darkwood

Şehirlerinde daha fazla çizgiroman görmek isteyen yeni arkadaşlarımızın bu ankete katılmalarını bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Ankara'daki çizgiroman okurları oransal olarak bu kadar az olamaz.

Demek ki Altın Madalyon'u Ankara'da tanıtamamışız henüz :(

Ankara'da yaşayan çizgiroman dostlarımızdan, sevgili BAHADIR'dan destek bekliyoruz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Anketimize henüz katılmamış olan  arkadaşlar yaşadığınız ili oylarsanız,  şehrinize daha fazla çizgiroman gelmesi için katkıda bulunmuş olursunuz.
Darkwood Sakinleri..

caretta

Sakıncası yoksa İstanbul'daki üyelerin(özellikle aktif olanların)listesini yazabilir miyiz?Olası bir ziyarette buluşabilmek amacıyla...

pizagor

İstanbul -1
Ankara +1
yakında...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Yapma ya Özgür, haftasonları gidip gelmek yerine temelli gidiyorsun demek:(  Ankara çizgiroman açısından biraz zayıf, kargoya çok paran gider hatırlatırım :)
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 18 Haziran, 2012, 10:18:22
Yapma ya Özgür, haftasonları gidip gelmek yerine temelli gidiyorsun demek:(  Ankara çizgiroman açısından biraz zayıf, kargoya çok paran gider hatırlatırım :)

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Nisan, 2012, 09:15:53
Ankara'daki çizgiroman okurları oransal olarak bu kadar az olamaz.

Demek ki Altın Madalyon'u Ankara'da tanıtamamışız henüz :(

Ankara'da yaşayan çizgiroman dostlarımızdan, sevgili BAHADIR'dan destek bekliyoruz...

Ankara çizgiroman yönünden ankette biraz zayıf kalmış, aslında o yüzden gidiyor.
Altınmadalyon ve çizgiroman aşkı başka birşey, ne diyelim hayırlısı olsun.  :) :D ;D
Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

s.b

Gerçekten de İstanbul'da olmak çizgi roman okuyabilmek için bulunmaz bir nimet. İyi ki İstanbul'dayım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

connyapku

1 sene daha yurtdisi sonra  cok sevdigim izmirdeyim :)

connyapku

iki secenek kulanabilinse iyi olurdu