27 ağustos 2011 izmir toplantısı

Başlatan kedidiro, 11 Ağustos, 2011, 21:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kedidiro

''hangi ilde yaşıyorsunuz'' anketinde değiniliyor ama forumumuzun değerli üyesi güneş semerci 28 ağustosta izmir'de bir toplantı düşünür...onun gelişini fırsat bilerek ilk izmir toplantımızı yapalım diye ayrı bir başlık açtım... organizasyonu izmir'deki dostlar yapsın.biz uyalım...hem tanışalım hem bayram öncesi güzel bir çizgi roman muhabbeti yapalım da istanbul toplantılarına gıpta edip durmaktan kurtulalım

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: kedidiro - 11 Ağustos, 2011, 21:28:49
    ''hangi ilde yaşıyorsunuz'' anketinde değiniliyor ama forumumuzun değerli üyesi güneş semerci 28 ağustosta izmir'de bir toplantı düşünür...onun gelişini fırsat bilerek ilk izmir toplantımızı yapalım diye ayrı bir başlık açtım... organizasyonu izmir'deki dostlar yapsın.biz uyalım...hem tanışalım hem bayram öncesi güzel bir çizgi roman muhabbeti yapalım da istanbul toplantılarına gıpta edip durmaktan kurtulalım

Bu toplantı gayet güzel olur, katılmak isterim ama yanlış bir bilgi vermişsin, ilk İzmir toplantısını 19 Nisan 2011 de  forumun eski adminlerinden Lami Tiryaki ile ben Lozan pastanesinde yapmıştık. Bu yüzden eğer gerçekleşirse 28 Ağustos toplantısı 2. İzmir toplantısı olacak. ;)

tommikser

Sevgili İzmir'li ve Manisa'lı dostlar.Eğer müsait olursak 28'inde İzmir'de güzel bir yaz gününde toplantı yapalım diye düşünüyorum.Daha erken ama büyük ihtimalle Sevgi yolunda toplanalım derim.Oradan Alsancak'ta kapalı olmayan,pasaj olmayan,yerin altında olmayan deniz manzaralı bir yerde toplanırız ;D

Şimdiden eğlenecez derim be yav!İzmir'li göster kendini çatlatalım şu İstanbul camiasını!

kedidiro

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 11 Ağustos, 2011, 22:31:52
Alıntı yapılan: kedidiro - 11 Ağustos, 2011, 21:28:49
    '' ilk İzmir toplantısını 19 Nisan 2011 de  forumun eski adminlerinden Lami Tiryaki ile ben Lozan pastanesinde yapmıştık. Bu yüzden eğer gerçekleşirse 28 Ağustos toplantısı 2. İzmir toplantısı olacak. ;)
o halde ben de ''geniş katılımlı ilk izmir toplantısı'' olsun şeklinde kıvırıyor ve topu yine izmir'li altın madalyonculara paslıyorum... ;D

pearl jam

Daha önce de dediğim gibi eğer o tarihlerde İzmir' de olursam kesin katılacağım toplantıdır. sevgi yolu - kordon güzergahi da son derece uygun bence :)

ferzan

Ben de bayramdan önce İzmir'e gelip,bayramın bir kısmını aradan çıkardıktan sonra bayram bitmeden Eskişehir'e dönmeyi planlıyorum.Dolayısıyla gününü ayarlayabilirsem,bir aksilik çıkmazsa koşarak gelirim. :)
    Toplantıya Sevgi Yolu'nda başlamak çok güzel olur,hem Pınar Kitap - Ceyhan Abi'yi de ziyaret etmiş oluruz.Ondan topluca alacağım bir yığın çizgiroman için şimdiden gün sayıyorum zira.''Senede Bir Gün'' vaktim geldi,mevsimde bir tek tük aldığım çerezlikler doyurmuyor çünkü,en fazla iştah kabartıyor.Nefsimi köreltmeye niyetliyim bu bayram.
    Bir de Eskişehir toplantısı düşünüyorum ama,benden başka kimse yok forumda Eskişehir'den.O sebeple,kendi kendimle şizofrenik bir toplantı yaparım artık.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Tarkan Kurt

İyi iyi şimdiden toplantıya katılacak 5 kişi oldu. ;D

gunessemerci
Tarkan Kurt
kedidiro
pearljam (kesin değil)
ferzan

pearl jam

Toplantı günü Pınar Kitap'a uğramak güzel olurdu, sanırım sevgi yolunda buluşma fikri de buradan çıktı ama  28 Ağustos Pazar gününe denk geliyor ve Ceyhan abi pazarları açmıyor dükkanı  :)

tommikser

Benim kafamdaki neden buydu.Pınar kitaba da uğrayıp tanışmak.Sanırım bizim siteden de haberi yok.İyi olurdu.Eğer dükkan açmama durumu varsa istersek cumartesi de buluşabiliriz.Sayımız inşallah daha fazla artar.İstabul'lulardan daha kalabalık bir toplantı yaparız. ;D

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: gunessemerci - 12 Ağustos, 2011, 10:00:37
Benim kafamdaki neden buydu.Pınar kitaba da uğrayıp tanışmak.Sanırım bizim siteden de haberi yok.İyi olurdu.Eğer dükkan açmama durumu varsa istersek cumartesi de buluşabiliriz.Sayımız inşallah daha fazla artar.İstabul'lulardan daha kalabalık bir toplantı yaparız. ;D

Toplantı Cumartesi olursa daha iyi olur.  Ceyhan'ın (pınar kitap) bizim siteden haberi var.

tommikser

O zaman katılacak olan herkes tamam derse cumartesi gününe alalım.Yol yorgunluğumu sizinle gideririm artık. ;D

pearl jam

Ceyhan abinin Altın Madalyon dan haberi var ama kendisi facebook' da takılıyor :)

tommikser

Onu da bizim siteye çekmek gerek o zaman... :D

kedidiro

Alıntı yapılan: gunessemerci - 12 Ağustos, 2011, 10:15:01
O zaman katılacak olan herkes tamam derse cumartesi gününe alalım.Yol yorgunluğumu sizinle gideririm artık. ;D
cumartesi bana uyar :)

tommikser

Tamam o zaman ayın 27 si yapalım bu toplantıyı hem alınacak kitaplarımızı alırız iyi olur.