27 ağustos 2011 izmir toplantısı

Başlatan kedidiro, 11 Ağustos, 2011, 21:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

İzmir toplantısının bol katılımlı ve renkli geçeceği kesinleşti o zaman... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

tommikser

Arkadaşlar toplantı kesinleşti.Babamda gelecek eğer sizinde babanız eski okurlardansa onları da getirebiliyorsanız getirin.Ben hatta orada hediye çr de alacam.Gerçekten babam mutlu olur.Sizde böyle hoş bir jest yapabilirsiniz.Hem Fikret bey babamın kuşağından konuşacak bir sürü şey bulacaklardır eminim.

Herkesi ama herkesi bekliyoruz.7-70 herkes olur.Yeğenlerimiz kuzenlerimiz en ufak çizgi romancılarda olsa güzel olmaz mı?

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 24 Ağustos, 2011, 13:40:43
Arkadaşlar toplantı kesinleşti.

Toplantı için valilikten izin almanız gerekiyor.

Yoksa yasadışı toplantı olur, baban bibergazını yer vallahi  :)

Toplantıyı kalabalık yapmak için hertürlü dümeni çeviriyorsun Güneş.

Kuzenler, amcalar, mahallenin gençlerini çağırıyorsun bakıyorum.

tommikser

Abi vali beyden izin alındı.Zaten sevgi yolunda toplantıdan sonra Altın Madalyon olarak cumhuriyet meydanındaki Atatürk anıtına çelenk bırakma ve saygı duruşu ile beraber bir basın açıklaması yapacağız.Onun için ne kadar amca çocuğu,emmi,dayı varsa çağırdım.İki kişi olursak ayıp olur dimi ;D

Amacımın birisi seni geçmek abi.İstanbul olarak hava atıp duruyonuz ya o havanızın gazını almak benim ilk amacım.Yirmi kişiyi geçersek ne ala geçemezsek de fotoşoptan çoğaltacam ;D

ferzan

Ben toplantıya koca bir orduyla geleceğim.Herkes buluşma yerine vardığında bir de bakacağız ki,tek başımayım.Güneş Abi diyecek ki;
    - ''Bre yiğit,yalnız gelmeyeceksin sanmıştık.''
    Ben de diyeceğim ki;
    - ''Yalnız değilim,yanımda koca bir ordu getirdim.''
    Bu replik Tarkan'daydı ama Kara Murat olduğuma göre,ha Teksas-Tommiks,ha Tarkan-Kara Murat.
    Sonra çıkınımdakileri açacağım.Envai çeşit Türk çizgiromanı örneği,belki çoğumuzun tesadüfen rastlayıp üzerinde durmadığı ya da varlığından haberdar olmadığı,eski Türkiye Çocuk dergilerinde kalan yerli çizgiroman nüshaları,1960'lardan kalma birer adet Kaan ve Karaoğlan fasikülü,Talat Güreli imzalı bir bilim-kurgu öyküsünden örnek sayfalar,Şahap Ayhan ve Ersin Burak tefrikaları ve daha nicelerini paylaştığımda,yanımdaki ordunun varlığına dair şüpheler ortadan kalkacak. :)
    Tabi,bir kısmını eleyebilirim.Pınar Kitap'ı kısmen de olsa devralacağıma göre,hepsini taşıyamam.Çünkü,''Senede Bir Gün'' vaktime 3 gün kaldı. :)

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

tommikser

Arkadaşlar Büyük İzmir buluşmasına az kaldı.Yarın hep beraber İzmir'liliğimizi gösterme zamanı.Bizim 3 kişi katılacağımız kesinleşti.

Yarın hep beraber keyifli bir gün geçirmek dileğiyele.Bu arada

GÖZ GÖZ GÖZTEPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....

pearl jam

büyük ihtimalle ben de gelicem :)

pınar kitap - ceyhan abi hasta ksk lidir yalnız uyariim :)

tommikser

Oldu dostum gelmene çok sevindim.Sayımız umarım daha da artar.KSK'lı olduğunu biliyorum olsun takılırız birbirimize.Bende yıllardır Buca'da otura otura Buca'lı oldum sayılır ;D

Carnage

Alıntı yapılan: gunessemerci - 26 Ağustos, 2011, 10:02:27

GÖZ GÖZ GÖZTEPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....

Bu arada bilgilendireyim Ceyhan abi KSKlidir. Zaten dükkanın tam ismi Pınar Kitap Karşıyaka. Aman diyeyim.

DAMPYR

Bende İZMİR'liyim Bornovada doğdum ama antalyada yaşıyorum.Keşke orada olsamda bende toplantıya katılabilseydim.ama bu çalıştığım için şimdilik imkansız.Belki gelecek toplantıya katılırım...... :D

kültürelgüncel

Gerçi daha önce de kesin konuşmamıştım ama şimdi gelemeyeceğim kesinleşti. Ne yapalım, artık buradan fotoğraflarınıza bakarız :( Hepinize iyi sohbetler. Kadir geceniz mübarek olsun.

tommikser

Arkadaşlar şimdi İzmir'deyim.Uykumu da az çok aldım.Saat 3'te orada olacaz.Görüşmek üzere.Umarım güzel bir toplantı olur ;)

hanac

Arkadaşlar aldığım son duyumlara göre toplantı tam bir fiyaskoya dönüşmüş.

3 kişi bile olamamışlar, bir türlü buluşamamışlar.  :)

Toplantıyı Altay taraftarları basmış.

Bilgi geldikçe aktarmaya devam edeceğim.  ;D

tommikser

aksam bilgi verecem.abi biz izmirliyiz bide fiyasko olmaz.istanbullu muyuz biz.
not:15 kisiydik ;D

tommikser