Death Note - Akılçelen (12 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan yalcinerol345, 08 Ekim, 2011, 21:12:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Death Note 12'yi okuyorum, Gambit için akşama özetlerim  ;D
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Spoiler!
Abi ben sonunu okudum sadece kimse ölmüyor.El ele tutuşarak bitirdiler çr'yi. ;D

Gambit

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Kasım, 2012, 14:19:53
Death Note 12'yi okuyorum, Gambit için akşama özetlerim  ;D

Hahah super; :)

En son superman annual - for the man who has everything i okudum; guzel sayi, tavsiye edilir

Ondan hemen once de death note # 8 ile lone ranger 2 bitti

Sirada death note 9 var bu aksam

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 01 Kasım, 2012, 15:25:58
13. cildi de yayınlanacak mı, bilgisi olan var mı?

Benim bilgim var, yayınlanacak. 12. cildin sonunda tanıtımı yapılıyor.

Bu arada Death Note bitti, teşekkürler Akılçelen.

Yayınladığı çizgiromanları bitirme oranı % 100 olan tek yayınevi.

Yani % 100 Seri Tamamlayan Yayınevi diyebiliriz.   :)

hanac

Seri hakkındaki yorumum;

Güzel bir fikir ile yola çıkmışlar, daha 1. sayıda kendine bağlıyor.

Mesela Naruto bende aynı etkiyi yapmamıştı.

Ama sonra gereksiz yere uzattılar, 6-8 cilt arası hikaye bitirilebilirdi gibime geldi bana.

Ayrıca son sayıdaki Kira - L (Near) karşılaşması bende de hayalkırıklığı yarattı, daha etkileyici olabilirdi.

pizagor

Tuttu diye uzatılan diziler var ya o hesap Death Note da.

SPOILER...

L öldükten sonra hikayeye hakim akıl oyunlarını da göremez oldum. O noktada sonlansaydı tamam belki kötüler kazanmış olacaktı ama zirvede bitecekti...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yalcinerol345

8 ve 9.cildi okudum.Devamlı konuşmalardan sıkıldım.Bu yüzden geri kalan sayıları okumaya biraz ara verdim.Final biraz beklesin.

HayalGücü

Death Note gibisi yok. Bir kere geldi gitti. Bu kadar akıl oyunlarının, derin senaryonun olduğu bir seri bir daha gelmez.

Bu serinin yazarı olarak gözüken "Taugumi Ooba" aslında sahte ad. Yazarın gerçek kimliği bilinmiyor. Bir yerde okuduğuma göre gerçekte  bu adam L'ye benziyormuş. Seriyi yazarken sandalyeye dizlerini koyarak oturuyormuş.

s.b

Death Note benim okuduğum Mangaların içinde en iyi olanı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 13 Mart, 2013, 08:56:08
Death Note benim okuduğum Mangaların içinde en iyi olanı.

Sami Abi, Lone Wolf var, Yalınayak Gen var desem ne dersin ?

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 13 Mart, 2013, 09:03:29
Sami Abi, Lone Wolf var, Yalınayak Gen var desem ne dersin ?

Cıbıldak Ayaklıyı hiç okumadım. Lone Wolf'un 1. sayısı beni pek sarmadı.

Her zaman her yerde Death Note 1. numaradır. Tabi Mangada.

hennessy

Sami baba Lone Wolf ile karşılaşana kadar Death Note benimde bir numaramdı, Üçüncü cilte başladım ikinci hikaye Tam Hasır, Yarım Hasır ve bir avuç prinç gene bir iddia üzerine kurulmuş samurayımızın bir kelleyi alırken alternatifleri düşünmesi çizgilere öyle bir yansıtılmışki, bu dizide konuşma balonu olmasada ne kadar şey anlatılabilineceğini göstermişler.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

Lone wolf ta bazen 10 sayfa hiç konuşma olmadan sadece çizim var. Anlatmak istediğini öyle çizgilerle muhteşem anlatıyor ki insanın ağzı açık kalıyor. Kesinlikle okumaya devam edin. Pişman olmazsınız. Pişman olan da duymadım hiç.

s.b

Tamam, tamam. 2. ve 3. sayılarını da alıp okuyacağız. Anaaaaaaaaa bi dövmedikleri kaldı adamların. Mahalle baskısı dedikleri bu olsa gerek.

ercoktay

Hiçbir çizgi roman için mahalle baskısı yapmam ama Lone wolf için yaparım. Satsın istiyorum. Hem de çok satsın istiyorum. Yayınlatana kadar göbeğimiz çatladı. Yayını inşallah böyle devam eder de seri bitince teşekkür edersiniz. Ben mesela elimde tam takım olmasına ve okumuş olmama rağmen Türkçeleri de alıyorum. Hatta hediye olarak en başta düşündüklerimden.