Dracula Untold

Başlatan dean, 24 Haziran, 2014, 14:22:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Fragman güzel, değişik ama bu film Türkiye'de çokça tartışılır. Düşmanın kim olduğu belli sonuçta :) IMDB'de Mehmed (Fatih Sultan Mehmed olsa gerek) karakterini Dominic Cooper canlandıracakmış.
Crom! Ölüleri Say...

dean

Alıntı yapılan: kalidor - 24 Haziran, 2014, 14:29:57
Fragman güzel, değişik ama bu film Türkiye'de çokça tartışılır. Düşmanın kim olduğu belli sonuçta :) IMDB'de Mehmed (Fatih Sultan Mehmed osla gerek) karakterini Dominic Cooper canlandıracakmış.

Aynen öyle, tartışılacaktır. Filmde nasıl işlediler şu an meçhul ama belki vizyona girme durumu bile sıkıntı olabilir. Malum bu günlerde herşey sansüre uğruyor.

Mrtekin

http://www.imdb.com/title/tt0829150/

Simdi, bir, trailerina baktim, osmanli ordusunu tek basina :), patir patir dovuyor,  :)vlad tepes efendi vampir gucleri ile.

Oyle cok ciddiye de almam ama Dracula untold dan da cikara cikara boyle gerzek bir film cikaranlari da kutlamak lazim. Beyinsiz beyinsiz isler....

Nerde Coppola babanin draculasi, nerde bu, daya mal gibi bir senaryo, bolca cgi effekti, al sana film....
They drew first blood...

dean

Universal canavar filmlerinden oluşan bir evren inşa etmek istediklerini açıklamıştı bundan 4-5 ay evvel. Bugünde bu evrenin ilk filminin Dracula Untold olacağı açıklandı.

Mrtekin

Dracula untold.

Laf falan soyledik ama fena degildi. :)

Bence seyredin, egleneceksiniz :)
They drew first blood...

hanac

Ben filmi genel olarak vasat buldum.

Filmin ilk yarısını beğendim, Vlad'ın Dracula olma yolundaki hikayesi güzeldi.

İkinci yarı tipik efekt bombardımanı, bu bölüm kötü idi.

Böylece ortalama olarak 5/10 aldı benden.  :)